728 x 90

جیغهای بنفش آخوندها از برگزاری گردهمایی سالانه مقاومت

گردهمایی جهانی ایران آزاد - تیر ۱۴۰۰
گردهمایی جهانی ایران آزاد - تیر ۱۴۰۰

جیغهای بنفش روزنامه‌های حکومتی از برگزاری گردهمایی سالانه مقاومت
روزنامه حکومتی سیاست روز در مقاله‌ای به تاریخ چهارشنبه ۲۳تیر سوزوگداز خود از برگزاری گردهمایی مقاومت را بیان داشته و با یکی دانستن سیاست‌های بایدن و ترامپ نوشت: «حضور مقامات ارشد و نمایندگانی از هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات آمریکا در سیرک گروهک تروریستی منافقین که دستشان به خون ۱۷هزار ایرانی آغشته است را باید به این اقدام ضدایرانی افزود در حالی که در این مدت به بهانه‌های مختلف آمریکا تحریم‌های جدیدی علیه ایران وضع کرده است و با توجه به این حقایق آیا می‌شود به بایدنی اعتماد کرد که رهرو بی‌چون و چرای ترامپ است».

کیهان خامنه‌ای نیز در مقاله‌ای به همین تاریخ غیظ و کین خود را سر داده و نوشت: «منافقین تروریست خیلی راحت در اروپا گردهمایی چند روزه برگزار می‌کنند و برای ایران و ایرانیان خط و نشان می‌کشند ولی دولت ما کاملاً خنثی است و هیچ کاری با کشورهای اروپایی که به منافقین میدان داده‌اند ندارد».

 

روزنامه حکومتی رسالت نیز سوزوگداز خود از برگزاری گردهمایی مقاومت را در مقاله‌ای به تاریخ چهارشنبه ۲۳تیر نمایش داده و می‌نویسد: «در جنگ لفظی میان مقامات ایرانی و آمریکایی، واشنگتن در سیاست‌های عملی خود عقب‌نشینی کامل تهران از خط نفوذ در منطقه، حوزه دفاعی – موشکی و سیاست صفر هسته‌یی را به‌عنوان اهداف اصلی خود در تقابل با ایران اعلام کردند. حمایت از گروه‌های تروریستی مانند منافقین خلق و نیروهای برانداز کاملاً عیان در جریان است و براندازی از درون با فشار و تحریم خارجی و حتی با تهدیدات نظامی به‌صورت روتین از سوی آمریکا در حال اجرا است. تغییر دولتها در آمریکا نیز هیچ خللی در راهبرد آنها علیه ایران ایجاد نکرده».

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات