728 x 90

جوادی آملی: گاهی مشکلات اقتصادی باعث می‌شود حتی یک حکومت بزرگ سقوط کند

جوادی آملی
جوادی آملی

جوادی آملی از مراجع حکومتی در دیدار با رئیس کل بانک مرکزی رژیم درباره فساد و دزدی‌ها در نظام آخوند هشدار داد: گاهی مشکلات اقتصادی باعث می‌شود حتی یک حکومت بزرگ سقوط کند

این آخوند حکومتی گفت: اختلاسهای میلیاردی از افراد عادی ساخته نیست. این اختلاسها با قلم افراد صورت می‌گیرد نه با زور اسلحه.

وی هم‌چنین هشدار داد: فقیر ستون فقراتش شکسته؛ کسی که ستون فقراتش بشکند، از حکومت حرف شنوی ندارد. (جماران نیوز ۳۰دی). .

آخوند نوری همدانی نیز گفت: امروز ارزش پول ملی در مقایسه با بسیاری از کشورها پایین است زمانی با ۳۰هزار تومان می‌شد خانه خرید، اما الآن یک کیلو میوه هم نمی‌دهند (خبرگزاری انتخاب رژیم ۳۰دی).

 

هم‌چنین حکومت آخوندی در تنگنای بحران اقتصادی و کسری نجومی بودجه، به خالی کردن جیب ایرانیان خارج کشور که مشمول خدمت سربازی هستند اقدام کرد و اعلام کرد که خرید خدمت سربازی برای مشمولان خارج کشور با ۱۵هزار یورو امکان‌پذیر است.

میرتاج‌الدینی عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس ارتجاع گفت: آن دسته از مشمولان غایب خارج از کشور که پنج سال از زمان فراخوان آنان به خدمت زیر پرچم می‌گذرد، در سال آینده می‌توانند خدمت سربازی‌شان را خریداری کنند» (اعتماد آنلاین ۳۰دی).

وی درباره حذف ارز ۴۲۰۰تومانی گفت: حذف ارز ترجیحی به مرحله اجتناب‌ناپذیر رسیده و منابع در نظر گرفته شده برای مردم پس از حذف ارز ۴۲۰۰تومانی کافی نیست.

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/265dc61b-56fd-4ca8-b340-1b06e3c29d39"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات