728 x 90

جنون و وحشت حکومت آخوندی پس از گردهمایی جهانی ایران آزاد، نامه خانواده‌های اطلاعات آخوندی به رئیس قضاییه دجالان - سخنگوی مجاهدین

 سخنگوی مجاهدین ۵مرداد۹۹
سخنگوی مجاهدین ۵مرداد۹۹
  • جنون و وحشت حکومت آخوندی پس از گردهمایی جهانی ایران آزاد
  • نامه خانواده‌های اطلاعات آخوندی به رئیس قضاییه دجالان: مدیران اینترنشنال را به‌خاطر پوشش گردهمایی مجاهدین مورد پیگیرد قضایی قرار دهید!
  • (پشتیبانی قضایی از تمام ساندیس‌خواران و رله‌کنندگان برون‌مرزی نظام)

سایت اطلاعاتی موسوم به «شهدای ایران» ۴مرداد ۹۹:

جمعی از خانواده‌ها و قربانیان ترور ایران در نامه‌یی به دستگاه قضا و دیپلماسی کشور، خواستار پیگیری قضایی مدیران شبکه اینترنشنال در کشور میزبان این شبکه شدند.

متن این نامه بدین شرح است:

(مجاهدین) در طول چهار دهه اخیر بیش از ۱۲هزار تن را به اشکال مختلف قربانی ترورهای خود کرده است. این گروه برای سالها در بسیاری از لیستهای تروریستی سازمانها و کشورهای مختلف حضور داشته است.

متأسفانه در روزهای اخیر شاهد بودیم که یکی از شبکه‌های ماهواره‌ای به نام ایران اینترنشنال اقدام به پوشش رسانه‌ای برنامه‌های مجاهدین خلق کرده است. از نظر (ما) ، ادعای این شبکه مبنی بر رویکردش در شنیده شدن صدای مخالفان از طریق پخش برنامه‌های گروهک، پذیرفتنی نیست، این خانواده‌ها ضمن اعتراض به رویکرد غیرحرفه‌یی این شبکه در پوشش چندباره برنامه‌های یک گروه تروریستی، این حق را برای خود محفوظ می‌دارد تا مدیران این شبکه را مورد پیگیرد قضایی در دادگاه‌های کشور میزبان قرار دهد.

سخنگوی مجاهدین گفت: بار دیگر ثابت شد که تمام ساندیس‌خواران و رله‌کنندگان برون‌مرزی نظام خانواده سیاسی وزارت اطلاعات ولایت فقیه و تحت پوشش قضاییه جلادان علیه مجاهدین قرار دارند و حتی پخش مخدوش ساعتی گزارش از مجاهدین را هم از فرط زبونی و ترس از حقیقت برنمی‌تابند در حالی‌که خود به‌طور شبانه‌روزی مشغول لجن‌پراکنی بی‌دنده و ترمز علیه مقاومت ایران و فرزندان رشید این مرز و بوم هستند.