728 x 90

جانباختن ۵نفر در خراسان جنوبی بر اثر جاری شدن سیل و طغیان رودخانه - پیام خانم مریم رجوی

سیل - عکس از آرشیو
سیل - عکس از آرشیو

بر اثر جاری شدن سیل در بعدازظهر روز جمعه ۲۴فروردین در خراسان جنوبی متأسفانه ۵هموطن جان باختند.

خبرگزاری حکومتی ایسنا در این باره به‌نقل از هلال احمر رژیم نوشت: ۵جسد غرق‌شده یک خانواده سربیشه‌ای در سیل از آب گرفته شد.

این منبع افزود: هلال احمر خراسان جنوبی، غرق‌شدگی یک خانواده که با سواری پژو ۴۰۵ قصد عبور از رودخانه محلی حوالی بخش درح، نزدیک روستای مرزی تیغناب را داشتند، اعلام شد.

هم‌چنین بر اثر بارندگی شدید در خراسان جنوبی به‌ویژه شهرستان زیرکوه برخی جاده‌ها و مسیرها بر اثر سیل بسته شدند.

مدیر ستاد بحران رژیم در استانداری خراسان جنوبی نیز گفت: طبق آخرین آمار تاکنون ۱۴واحد مسکونی دچار آبگرفتگی شدید و تخریب شده‌اند. وی افزود: بیشترین خسارت ناشی از سیل از نظر وسعت در شهرستان در میان و بعد زیرکوه بوده است.

آخوندی افزود: بارانهای ۲۴ساعت گذشته و جاری شدن سیلاب موجب خسارت به برخی واحدهای مسکونی روستایی، راههای روستایی و عشایری شده است.

 

پیام خانم مریم رجوی:

خبر دردناک سیل ویرانگر در شهرستان سربیشه خراسان و جان باختن یک خانواده ۵نفره در این سیل وجدان هر انسانی را جریحه‌دار می‌کند. حاکمیت آخوندهای چپاولگر، سیل و زلزله و سایر حوادث طبیعی را برای مردم ما ویرانگرتر و مصیبت‌بارتر کرده است. تنها سرنگونی این رژیم و استقرار دموکراسی و حاکمیت مردم است که راه را برای غلبه بر این فجایع هموار می‌کند.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/9eda6c12-57a9-4a5b-86fb-77d713c0ced8"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات