728 x 90

توئیتر حساب کاربری رئیس «سازمان فضای مجازی سراج» از مجموعهٔ گروههای سایبری سپاه پاسداران را معلق کرد

توئیتر
توئیتر

توئیتر حساب کاربری منصور امینی رئیس سازمان فضای مجازی سراج را معلق کرد.این ارگان از مجموعه گروههای سایبری سپاه پاسداران است. 

خبرگزاری سپاه پاسداران موسوم به فارس شنبه ۳۱فروردین با درج این خبر نوشت:‌ معلق شدن حساب کاربری رئیس سازمان فضای مجازی سراج در پی درخواست یک محکوم سیاسی برای ریپورت کردن این حساب رخ داده است.

 

همچنین رسانه‌های حکومتی خبر دادند سایت اطلاع‌رسانی رسمی سپاه پاسداران به اسم «سپاه‌نیوز» از دسترس کاربران خارج شده است.

این سایت در آدرس http://wwww.sepahnews.com قرار داشت و شرکت آمریکایی «توکاوز» از دامین این سایت میزبانی می‌کرد.

سپاه پاسداران تأکید کرده بود اخبار و گزارشهای رسمی مربوط به «مأموریت‌ها، عملکرد و مواضع سپاه پاسداران صرفاً از طریق سایت سپاه نیوز به نشانی wwww.sepahnews.com منتشر و در اختیار افکار عمومی» قرار می‌گیرد.

اکنون چند روز است که این دامین از دسترس کاربران خارج شده است.

 

طی روزهای اخیر حساب شماری از سرکردگان سپاه در اینستاگرام مسدود شده است. همچنین کمپانی گوگلحساب شبکه تلویزیونی انگلیسی زبان رژیم به اسم «پرس تی وی»‌بر روی یوتیوب را از دسترس مدیران این شبکه خارج کرده است.

 

فیس‌بوک نیز اعلام کرده است عملیات نفوذ رژیم ایران را در این شبکه اجتماعی متلاشی کرده و یک سلسله از صفحات و گروهها را بسته است که در میان آنها گروه‌های مرتبط با «پارس تودی» بازوی رادیو و تلویزیون رژیم ایران وجود دارند.

فیس بوک افزود تعداد ۲۰گروه با سه حساب اداره می‌شدند که با رادیو و تلویزیون رژیم مرتبط بودند.

فیس‌بوک عنوان کرد که این سایتها در فعالیت هماهنگ جعلی روی فیس‌بوک و اینستاگرام شرکت داشتند.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/61eb8c00-2c96-49b0-8a56-de61663abf11"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات