728 x 90

توطئه تروریستی رژیم آخوندی علیه گردهمایی مقاومت ایران در پاریس در هم شکسته شد

پلیس بلژیک
پلیس بلژیک

مقاومت ایران خواهان بستن سفارت خانه‌ها و نمایندگیهای رژیم آخوندی، لانه‌های تروریسم و جاسوسی و اخراج مأموران اطلاعات و نیروی تروریستی قدس از کشورهای اروپایی گردید
مقاومت ایران خواهان امنیت پناهندگان و مخالفان ایرانی در اروپا طبق بیانیه ۲۹آوریل ۱۹۹۷اتحادیه اروپاست.
اتحادیه اروپا در بیانیه 29آوریل 1997درباره ایران متعهد شده است برای مزدوران و مأموران دستگاههای اطلاعاتی و امنیتی رژیم ایران ویزا صادر نشود و مأموران اطلاعات آخوندها از کشورهای عضو اتحادیه اروپا اخراج شوند.
یک سخنگوی مجاهدین خاطرنشان کرد که در کشورهای مختلف اروپایی از جمله بلژیک‌ بارها نسبت به آماده‌سازیهای تروریستی علیه مقاومت ایران هشدار داده شده است.
پیش از این مقاومت ایران بارها در مورد آماده‌سازیهای تروریستی به‌اصطلاح دیپلوماتهای رژیم و مزدوران وزارت اطلاعات و نیروی قدس در کشورهای مختلف اروپایی هشدار داده بود. ‎

 

ساعت ۲۲۴۰:

نیویورک تایمز
بلژیک زوج را متهم به طراحی حمله به گردهمآیی فرانسوی می‌کند

بروکسل- مقامات روز دوشنبه گفتند که یک زوج ایرانی‌الاصل “درست بموقع” دستگیر شد در حالیکه آماده می‌شد که از بلژیک به فرانسه برود تا یک گردهمآیی بزرگ یک گروه اپوزیسیون ایرانی که در این آخر هفته برگزار شد را بمبگذاری کند.

دفتر دادستان فدرال گفت که شهروندان بلژیک متهم به “تلاش برای قتل تروریستی و آماده‌سازی یک جرم تروریستی” علیه گروه اپوزیسیون مجاهدین خلق شدند. رودی جولیانی وکیل پرزیدنت دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در میان سخنرانان گردهمآیی شنبه در شهر ویلپنت در نزدیکی پاریس بود.

اریک ون‌درسیپت، دادرس فدرال گفت که مأمورینی که این زوج را روز شنبه بازداشت کردند و خودرو آنها را مورد بازرسی قرار دادند، نیم کیلوگرم ماده منفجره تی.ای.تی.پی. و یک چاشنی پیدا کردند.

 

اسکای نیوز:
گفتگو با سنابرق زاهدی درباره توطئه تروریستی علیه گردهمایی مقاومت ایران در پاریس
سنابرق زاهدی مسئول کمیسیون قضایی شورای ملی مقاومت ایران:... سخنگوی وزارت‌خارجه ایران دو بار بر روی برگزاری این گردهمایی در فرانسه تأکید کرده است و رسماً خواستار لغو این گردهمایی شده است. معاون قوه قضاییه محمد جواد لاریجانی درباره این گردهمایی موضع‌گیری کرده و به فرانسه و مجاهدین خلق و مقاومت ایران دشنام داده است و همین درخواست را داده است و حتی مجلس ایران نامه نوشته است.
 رژیم ایران در تنگنا افتاده است و  همه یاوه‌گوییهای محمدجواد ظریف و حسن روحانی و خامنه‌ای و همه‌شان و همه این دجال‌های حاکم بر ایران اگر بخواهید معنی واقعی حرف شان را بفهمید باید حرف شان را 180درجه تغییر بدهید یعنی آنچه که اینها می‌گویند مطلقاً دروغ است. بله رژیم ایران و دیپلوماتهای ایرانی طراحان این توطئه هستند و پشت آن بوده‌اند. 


تلویزیون اورینت:
رسانه‌های فرانسوی خبر دادند که تلاش برای حمله تروریستی به گردهمایی سالیانه مقاومت ایران که در پاریس برگزار شده بود شکست خورده است. بر اساس رسانه‌های فرانسوی پلیس بلژیک گروهی را دستگیر کرده است که با کمک دیپلوماتهای ایرانی برای حمله تروریستی به گردهمایی طراحی کرده‌اند از جمله کسانی که دستگیر شده است خانمی است که در سال 2009از ایران به بلژیک آمده است. مقاومت ایران قبلاً نسبت به‌عملیات تروریستی که ممکن است رژیم ایران و اطلاعاتش علیه اپوزیسیون انجام بدهند هشدار داده بود.

خبرگزاری اسپوتنیک روسیه
پلیس بلژیک دو نفر را به اتهام طراحی برای حمله به گردهمایی ایرانیان دستگیر کرد
دادستان افشا کرد که دو تبعه بلژیک ایرانی تبار در حال برنامه‌ریزی برای حمله به گردهمایی ایرانیان که 30ژوئن در فرانسه برگزار شد، بودند.

این دو متهم که در حال حمل ۵۰۰گرم ماده انفجاری دست‌ساز خانگی بودند توسط پلیس بلژیک در روز شنبه دستگیر شدند. علاوه بر این یک وسیله انفجاری نیز در خودرو آنها پیدا شده است.

وزاتخانه در بیانیه‌یی گفت « دفتر دادستانی فدرال بر اساس اطلاعات دریافتی از سرویس امنیت دولتی اقدام به تحقیقات در رابطه با این توطئه تروریستی کرد. به‌عنوان بخشی از این تحقیقات امیر س متولد۲۶آوریل ۱۹۸۰و همسر وی نسیم ن. متولد ۲۰سپتامبر ۱۹۸۴هر دو بلژیکی ایرانی تبار توسط یک کارآگاه دادگاه از شهر Antwerpen که در زمینه پرونده‌های تروریستی تخصص دارد دستگیر و در بازداشت قرار گرفتند، ».

 

سایت اکسپتیکا
بلژیک ۲نفر را به‌خاطر توطئه برای حمله به اپوزیسیون در فرانسه متهم کرد
وکلای پیگرد در بلژیک روز دوشنبه یک زوج[شوهر و همسر] را در رابطه با یک توطئه حمله با بمب به یک گردهمایی که توسط اپوزیسیون تبعیدی در فرانسه در آخر هفته برگزار شده بود متهم ساختند.

سایت رادیو آلمان
دستگیری دو ایرانی به ظن طراحی حمله تروریستی به همایش مجاهدین
یک زن و شوهر ایرانی در بلژیک به اتهام داشتن برنامه‌ا‌ی برای انجام یک حمله تروریستی به همایش مجاهدین خلق در پاریس، توسط پلیس دستگیر شدند. یک دیپلومات ایرانی نیز در آلمان در همین رابطه دستگیر شده است.

خبرگزاری آسوشیتدپرس در گزارش کوتاهی که روز دوشنبه ۲ژوئیه (۱۱تیرماه) از بروکسل، پایتخت بلژیک منتشر کرده، از دستگیری یک زوج بلژیکی ایرانی‌تبار خبر داده است.
اداره دادستانی بلژیک روز دوشنبه اعلام کرد که این دو نفر تصمیم داشتند با انفجار بمب، به همایش سالانه مجاهدین خلق که روز شنبه ۳۰ژوئن، در شهر ویوپنت، واقع در نزدیکی پاریس برگزار شده بود، سوء‌قصد کنند.
افزون بر آن خبر دستگیری فرد دیگری در پاریس و همچنین خبر دستگیری یک دیپلومات ایرانی در آلمان نیز از سوی همین خبرگزاری منتشر شده است. گفته می‌شود که این دستگیریها نیز مربوط به برنامه حمله به همایش سالانه مجاهدین خلق در پاریس بوده است. دیپلومات ایرانی که در آلمان دستگیر شده، در شهر وین فعالیت می‌کرده است.

 

 

ساعت ۲۱۳۵:

واشنگتن پست ۲ژوئیه۲۰۱۸
بلژیک ۲نفر را متهم به توطئه برای حمله به گردهمایی در فرانسه می‌کند
بروکسل: مقامات روز دوشنبه گفتند، یک زوج ایرانی با اصلیت ایرانی « درست به موقع» دستگیر شدند، در حالی که آماده می‌شدند از بلژیک به سوی فرانسه برای بمبگذاری گردهمایی  اپوزیسیون ایرانی که طی آخر هفته برگزار شده بود بروند.

دفتر دادستانی فدرال گفت شهروندان بلژیکی متهم به « تلاش برای قتل تروریستی و آماده‌سازی جنایت تروریستی » علیه اپوزیسیون ایران (مجاهدین خلق) شدند.

رودی جولیانی وکیل شخصی پرزیدنت ترامپ در میان سخنرانان گردهمایی روز شنبه در شهر ویلپنت نزدیک پاریس بود.

اریک ون در سیپت Van der Sijpt قاضی فدرال گفت، بازرسانی که این زوج را روز شنبه بازداشت کرده و خوردوی آنها را جستجو کردند حدود حدود نیم کیلو (بیش از یک پوند) مواد انفجاری TATP و یک چاشنی کشف کردند.

 

ساعت ۲۱۳۰:

بیانیه رودی جولیانی: طراحی رژیم ایران برای حمله به گردهمایی ایران آزاد نشان می‌دهد که این بزرگترین حامی تروریسم در جهان توسط تظاهراتهای بزرگ در بیش از ۱۴۰شهر ایران به‌طور فزاینده‌یی تضعیف شده است.
رودی جولیانی:‌ خانم مریم رجوی و شورای ملی مقاومت ایران یک آلترناتیو واقعی در برابر این رژیم آدمکش هستند.
شهردار جولیانی:‌ هیچ چیزی نمی‌تواند برای این زن‌ستیزان بدتر از یک جنبشی باشد که توسط یک زن قهرمان رهبری می‌شود.

بیانیه رودی جولیانی - طراحی رژیم ایران برای حمله به گردهمایی ایران

بیانیه رودی جولیانی - طراحی رژیم ایران برای حمله به گردهمایی ایران

 

 

ساعت ۲۱۲۰:

مقاومت ایران خواهان بستن سفارتخانه‌ها و نمایندگیهای رژیم آخوندی، لانه‌های تروریسم و جاسوسی و اخراج مأموران اطلاعات و نیروی تروریستی قدس از کشورهای اروپایی گردید.

 

ساعت۲۱۱۵:

سایت ای.بی.سی نیوز - ۲ژوئیه۲۰۱۸  

بلژیک ۲نفر را متهم به توطئه برای حمله به گردهمایی در فرانسه می‌کند
بروکسل: مقامات روز دوشنبه گفتند، یک زوج ایرانی با اصلیت ایرانی « درست به موقع» دستگیر شدند، در حالی که آماده می‌شدند از بلژیک به سوی فرانسه برای بمبگذاری گردهمایی اپوزیسیون ایرانی که طی آخر هفته برگزار شده بود بروند.

دفتر دادستانی فدرال گفت شهروندان بلژیکی متهم به «تلاش برای عمل تروریستی و آماده‌سازی جنایت تروریستی » علیه اپوزیسیون مجاهدین خلق شدند.
رودی جولیانی وکیل شخصی پرزیدنت ترامپ در میان سخنرانان گردهمایی روز شنبه در شهر ویلپنت نزدیک پاریس بود.
اریک ون در سیپت Van der Sijpt قاضی فدرال گفت، بازرسانی که این زوج را روز شنبه بازداشت کرده و خوردوی آنها را جستجو کردند حدود حدود نیم کیلو (بیش از یک پوند) مواد انفجاری TATP و یک چاشنی کشف کردند.
ون در سیپت Van der Sijpt به خبرگزاری آسوشیتدپرس گفت« می‌توانم بگوئیم که ما آنها را به موقع دستگیر کردیم».
علاوه بر ایرانیان تبعیدی چندین سخنران آمریکایی در این جلسه که در یک سالن عظیم و مزدحم در مرکز نمایشگاهی در شمال پاریس بود شرکت داشتند.
ون در سیپت Van der Sijpt گفت« فقط می‌توانم بگویم که آنها یک حمله تروریستی را علیه این کنفرانس طراحی کرده بودند. نمی‌دانم که آیا فرد مشخصی راهدف گرفته بودند».
دفتر دادستانی بلژیک گفت سرویسهای امنیتی بلژیک و سرویس اطلاعات داخلی فرانسه و مقامات قضایی آلمان در ممانعت از یک حمله دیگر تروریستی در خاک فرانسه مؤثربودند.
بعد از دستگیری آنها پلیس به ۵خانه طی آخر هفته حمله کرد اما در مورد جزییات آن توضیحی نداد.
ون در سیپت Van der Sijpt گفت، مرد باز داشتی در آلمان « به‌نظر می‌رسد یک دیپلومات ایرانی باشد وابسته به سفارت ایران در وین اتریش می‌باشد».
بنا‌به یک منبع قضایی فرانسه که در مورد تحقیقات جاری به شرط ناشناس ماندن صحبت می‌کرد گفت، سه فرد دیگر نیز برای بازجویی در فرانسه بازداشت شدند، بازرسان تلاش کردند که رابطه آنها را با مظنونان بلژیک تعیین کنند.
مقامات بلژیکی در مورد ماده انفجاری تی ای تی پیTATP که در خودرو این زوج پیدا شده گفتند که در چندین حمله تروریستی در اروپا در سال‌های اخیر استفاده شده از جمله در حملات بمبگذاری سال 2016 در بروکسل که ۳۲نفر را کشت.

 

ساعت ۲۰۰۰:

تلگراف - ۲ژوئیه ۲۰۱۸

دیپلومات ایرانی در میان ۴نفر دستگیر شده در رابطه با "طرح حمله" به جلسه اپوزیسیون در فرانسه می‌باشد که رودی جولیانی نیز در آن شرکت داشت.

شهردار رودی جولیانی در گردهمایی بزرگ مقاومت ایران در پاریس ۹تیر۹۷

شهردار رودی جولیانی در گردهمایی بزرگ مقاومت ایران در پاریس ۹تیر۹۷

 گردهمایی بزرگ مقاومت ایران در پاریس ۹تیر۹۷

گردهمایی بزرگ مقاومت ایران در پاریس ۹تیر۹۷

 گردهمایی بزرگ مقاومت ایران در پاریس ۹تیر۹۷

گردهمایی بزرگ مقاومت ایران در پاریس ۹تیر۹۷

 

ساعت ۱۹۵۰:

رویترز ۲ژوئیه ۲۰۱۸:
دیپلومات ایرانی در میان 4نفر دستگیر شده مظنون به توطئه علیه جلسه اپوزیسیون ایران است.
جلسه شورای ملی مقاومت ایران که هزاران نفر را جذب کرد، روز شنبه در ویلپنت پاریس برگزار شد.
شاهین قبادی، سخنگوی شورای ملی مقاومت ایران در یک بیانیه گفت: یک طرح توسط دیکتاتوری مذهبی حاکم بر ایران برای انجام حمله تروریستی علیه گردهمآیی بزرگ مقاومت ایران در ویلپنت در هم شکسته شد.

 

ساعت۱۹۰۰:

توئیت سراسیمه جواد ظریف:
رسوایی توطئه تروریستی رژیم آخوندی علیه مجاهدین و بازتاب گسترده بین‌المللی آن باعث شد جواد ظریف وزیر خارجه رژیم سراسیمه به صحنه بیاید و از اساس آن را انکار کند.
وی که همراه با آخوند روحانی به اتریش سفر کرده است گفت:
"چقدرتعجب برانگیز است که همزمان با سفر ما (هیأت ایرانی) به همراه رئیس‌جمهوری ایران به اروپا، عملیات ادعایی علیه ایران مطرح و یک نفر بازداشت شده است.."

 

اسکای نیوز ۱۱تیر۹۷:

منابع قضایی فرانسوی اعلام کردند که سه نفر که به طراحی برای بمبگذاری گردهمایی اپوزیسیون ایران در پاریس مشکوک بوده‌اند را دستگیر کرده‌اند. مقامات بلژیکی دو نفر بلژیکی را دستگیر کرده‌اند که به طراحی برای حمله به گردهمایی اپوزیسیون ایران مشکوک بودند. این دو در حالی دستگیر شده‌اند که مواد شیمیایی داشته‌اند که از آن برای ساخت بمب دستی استفاده می‌شود. همچنین و در همین رابطه یک دیپلومات ایرانی در آلمان نیز دستگیر شده است.

 

گزارش تلویزیون اسکای نیوز از طرح تروریستی رژیم ایران علیه گردهمایی بزرگ ایرانیان در پاریس

اسکای نیوز ۱۱تیر ۹۷:

دادستانی بلژیک از جزئیات یک طرح تروریستی که هدف آن تجمع بزرگ اپوزیسیون ایران در پایتخت فرانسه بود و در آن یک دیپلومات رژیم ایران دست داشت پرده برداشتند.

بر اساس اطلاعیه دادستانی بلژیک روز دوشنبه، کسانی که در این طرح دست داشتند و پیش از اجرای این طرح تروریستی به‌دست نیروهای امنیتی دستگیر شدند یک دیپلومات ایرانی و یک زن و همسرش بوده‌اند.

اپوزیسیون ایران بعد از این اطلاعات، رژیم ایران را متهم کرد که در هدف قرار دادن همایشش در پاریس که در آن هزاران نفر گردهم جمع می‌شدند طراحی کرده است.

دادستانی اتریش در اطلاعیه خود گفت روز شنبه امیر. س و نسیم. ن، ایرانی با ملیت بلژیکی، به‌خاطر تلاش برای اجرای تهاجم انفجاری گذشته دستگیر شدند.

این طرح گردهمایی سازمان مجاهدین خلق ایران که در ویلپنت واقع در حومه پاریس جایی که چندین هزار تن از مخالفان رژیم ایران تجمع می‌کردند را هدف قرار داده بود.

زن و شوهری که پلیس گفت ایرانی‌الاصل هستند هنگام دستگیری توسط پلیس ویژه منطقه مسکونی در بروکسل، با خود ۵۰۰گرم ماده منفجره تی آی تی بیTITB با چاشنی انفجاری حمل می‌کردند.

در بیانیه دادستانی آمده است که یک دیپلومات ایرانی در سفارت اتریش در وین در ارتباط با این زن و شوهر بود و در آلمان دستگیر شده است چیزی که نشان می‌دهد رژیم ایران مستقیماًً در این امر دست دارد.

گزارشهای اطلاعاتی زیادی تأکید می‌کند که رژیم ایران از شبکه دیپلوماتیک خود در سراسر جهان استفاده می‌کند تا طرحهای تروریستی‌اش را اجرا کند و از فعالیتهای خبیثانه‌ای که دارد حمایت نماید.

به گفته مقاماتی که نخواستند نامشان فاش شود، روز شنبه پلیس پنج عملیات تهاجم مرتبط با این موضوع را در بلژیک انجام داده است.

روز شنبه رجوی در سخنرانی‌اش تأکید کرد که نشانه‌های تغییر و سرنگونی رژیم آخوندی در ایران ظاهر شده است. او اضافه کرد استبداد خامنه‌ای سرنگون خواهد شد. او بر ضرورت جلوگیری از حمایت رژیم از تروریسم و صدور آن تأکید کرد و اشاره نمود که مردم ایران از رژیم آخوندی که بر ایران حاکمیت دارد خسارت دیده است.

او افزود برنامه موشکی و حمایت از تروریسم و دخالت در امور دیگران دلایلی کافی برای پیگرد رژیم ایران است.

رجوی در همایش ایرانیان که شعارش جایگزین ایران آزاد بود گفت رژیم ایران در ضعیف‌ترین وضعیت خود قرار دارد و خواهان گسترش دامنه قیام در داخل ایران شد.

رجوی جمع حاضر در همایش را مخاطب قرار داد و گفت تغییر رژیم ایران بیش از هر وقت دیگری در دسترس است و این تنها به‌دست شما و به‌دست مقاومت ایران امکانپذیر است.

 

 

ساعت ۱۸۴۰:

خبرگزاری فرانسه ۲ژوئیه۲۰۱۸-۱۱تیر۹۷

اپوزیسیون ایران تهران را متهم به توطئه حمله در فرانسه کرد

اپوزیسیون ایران - شورای ملی مقاومت ایران، تهران را متهم به بودن در پشت توطئه بمبگذاری در جلسه شخصیتهای اپوزیسیون در آخر هفته در پاریس کرد.

در بیانیه‌یی که به خبرگزاری فرانسه فرستاده شده بود گفت: تروریستهای رژیم ملاها توسط دیپلومات تروریستهایش این حمله را برنامه‌ریزی کردند، و همچنین خواستار بستن سفارتهای رژیم ایران در اروپا شد.

 

ساعت ۱۸۲۵:

ظهر شنبه ۹تیر پلیس بلژیک یک عملیات گسترده بازرسی را در دو منطقه بروکسل به اجرا گذاشت که از ساعت ۱۳۳۰تا ۲۱۰۰ جریان داشت اما به‌خاطر ادامه تحقیقات، چیزی اعلام نشد.
از شهروندان در این دو منطقه خواسته شد موقتاًً در خانه خود بمانند و ترددها به این منطقه متوقف شد.
خبرنگاران گفتند که صدای شلیک دو تیر هم احتمالاً در تعقیب خودرو مظنون شنیده شده است.
تلویزیون فلامان زبان بلژیک: این زن و شوهر ایرانی مأمور آماده کردن حمله‌یی تروریستی در فرانسه بودند.
-زن دستگیر شده اعتراف کرد هدف آنها میتینگ سیاسی مخالفان ایرانی در ویلپنت بوده است.
- در خودروی آنها مکانیزم احتراق و مواد انفجاری تی.ای.تی.پی پیدا شد.
- هدف جلسه اپوزیسیون ایران روز شنبه در حومه پاریس بود. جایی که هزاران نفر از مردم آنجا جمع می‌شوند.
- علاوه بر خانم رجوی، رودی جولیانی شهردار سابق نیویورک و وکیل دونالد ترامپ انگیزه مهم سیاسی برای این حمله تروریستی بودند.
-این زن و شوهر ایرانی در پی حمله به جنبش اپوزیسیون ایران بودند که خواهان تغییر رژیم در ایران است.
- یک سخنگوی مجاهدین خاطرنشان کرد که در کشورهای مختلف اروپایی از جمله بلژیک‌ بارها نسبت به آماده‌سازیهای تروریستی علیه مقاومت ایران هشدار داده شده بود.
- مقاومت ایران خواهان بستن سفارت خانه‌ها و نمایندگیهای رژیم آخوندی، لانه‌های تروریسم و جاسوسی و اخراج مأموران اطلاعات و نیروی تروریستی قدس از کشورهای اروپایی گردید.
-دوایر حراست و ارگانهای اطلاعاتی در کشورهای اروپایی در گزارشهای سالیانه خود به‌طور مستمر تمرکز اطلاعات آخوندها و نیروی تروریستی قدس بر روی مجاهدین و شورای ملی مقاومت ایران را به‌عنوان هدف اصلی گزارش کرده‌اند.

مقاومت ایران خواهان امنیت پناهندگان و مخالفان ایرانی در اروپا طبق بیانیه ۲۹آوریل ۱۹۹۷اتحادیه اروپاست.
اتحادیه اروپا در بیانیه 29آوریل 1997درباره ایران متعهد شده است برای مزدوران و مأموران دستگاههای اطلاعاتی و امنیتی رژیم ایران ویزا صادر نشود و مأموران اطلاعات آخوندها از کشورهای عضو اتحادیه اروپا اخراج شوند.
دیپلومات تروریست دستگیر شده در آلمان اسدالله اسدی 47ساله رئیس ایستگاه اطلاعات آخوندی در سفارت رژیم در اتریش است، او همان کسی است که دستور نهایی حمله را به تروریستها ابلاغ کرد.
-دیپلومات تروریست مزبور جانشین مصطفی رودکی مأمور اطلاعات آخوندها است که از اتریش به تهران و سپس به آلبانی رفت و سال گذشته توسط مقاومت ایران افشا شد.

 

ساعت۱۸۱۵:

توییت آقای محمد محدثین در مورد دستگیری دیپلومات تروریست رژیم آخوندی در اتریش:

 

 

ساعت ۱۸۰۰:

توییتر خبرگزاری فرانسه- ۲ژوئیه ۲۰۱۸- ساعت ۱۷۱۵

 

 

گردهمایی سالانه مقاومت ایران در پاریس

گردهمایی سالانه مقاومت ایران در پاریس

 

خبر فوری: بلژیک دو نفر را متهم به تلاش برای حمله به مخالفان ایرانی در فرانسه نمود.

خبر فوری: یک منبع قانونی: سه مظنون به اتهام توطئه علیه مخالفان ایران در فرانسه دستگیر شدند.

خبر فوری: گروه اپوزیسیون ایران، شورای ملی مقاومت ایران، تهران را متهم به توطئه بمب‌گذاری در فرانسه نمود.

دادستانهای بلژیکی یک زن و شوهر را به اتهام توطئه بمب‌گذاری در گردهمایی آخر هفته گروه اپوزیسیون تبعیدی ایران در حومه پاریس متهم کردند.

 

ساعت۱۷۵۰:

 

اسدالله اسدی دیپلومات آخوندها در اتریش که دستور حمله تروریستی را داد، در آلمان دستگیر شد

یک دیپلومات تروریست رژیم آخوندی به‌نام اسدالله اسدی، طراح اصلی حمله تروریستی به گردهمایی بزرگ ایرانیان در پاریس بود که در آلمان دستگیر شده است. این دیپلومات تروریست از مرداد۱۳۹۳ ایستگاه اطلاعات رژیم آخوندی در اتریش بوده است. دو تروریست دستگیر شده در بلژیک، امیر سعدونی و نسیم نعامی نام دارند و مقیم آنتورپ هستند.

قبل از اسدالله اسدی، فردی به‌نام مصطفی رودکی رئیس ایستگاه اطلاعات سفارت رژیم در اتریش بود. وی سپس به تهران منتقل شد و در سال ۱۳۹۶ برای توطئه علیه مجاهدین در آلبانی رئیس ایستگاه اطلاعات سفارت رژیم در آلبانی شد.

مقاومت ایران خواهان بستن سفارت خانه‌ها و نمایندگیهای رژیم آخوندی، مراکز ترور و جاسوسی و اخراج مأموران اطلاعات و نیروی تروریستی قدس از کشورهای اروپایی گردید.

شورای ملی مقاومت ایران

کمیسیون امنیت و ضدتروریسم

۱۱تیر ۱۳۹۷(۲ژوییه ۲۰۱۸)

اسدالله اسدی دیپلومات تروریست رژیم آخوندی

اسدالله اسدی دیپلومات تروریست رژیم آخوندی

ساعت ۱۷۴۵:

العربیه فارسی 

بلژیک ۲ ایرانی را به اتهام برنامه‌ریزی برای حمله به کنفرانس مجاهدین خلق در پاریس دستگیر کرد

گردهمایی سالان مقاومت ایران در پاریس

گردهمایی سالانه مقاومت ایران در پاریس

 

دادستان بلژیک روز دوشنبه، ۲ژوئیه اعلام کرد، ۲ ایرانی که برای حمله با بمب به کنفرانس سازمان مجاهدین خلق ایران در مراسم ۳۰ژوئن برنامه‌ریزی کرده بودند، توسط پلیس ضدتروریسم این کشور دستگیر شدند.

پلیس بلژیک روز شنبه مظنونان را در حالی که ۵۰۰گرم ماده انفجاری «پراکسید استون»، که برای ساخت بمب از آن استفاده می‌شود، با خود حمل می‌کردند، بازداشت کرد.

پلیس همچنین اعلام کرد، در خودروی این ۲ایرانی مظنون بازداشت شده یک دستگاه انفجاری نیز پیدا کرده است.

منابع رسانه‌یی فرانسه اعلام کردند که ۲ایرانی که در بلژیک بازداشت شده‌اند ایرانی‌الاصل اما دارای پاسپورت بلژیکی هستند.

به گزارش دادستان کل بلژیک  «امیر س» و همسرش «نسیم» که اکنون شهروندان بلژیکی هستند، مظنون به تلاش برای انجام یک حمله برای بمبگذاری در کنفرانس سازمان مجاهدین خلق ایران در حومه پاریس هستند.

طبق منابع رسانه‌یی فرانسه، پلیس فرانسه طی سه روز مراسم سازمان مجاهدین خلق ایران در پاریس در ۶عملیات تعدادی افراد مشکوک را بازداشت کرد که در این میان ۲نفر از آنها آزاد شدند و تعدادی هنوز در بازداشت هستند.

پلیس فرانسه همچنین طی این روزها یک ایرانی به نام میرهادی متولد ۱۹۶۳را با کمک اطلاعات پلیس آلمان بازداشت کرد. پلیس آلمان نیز یک ایرانی بنان اسدالله. الف، متولد ۱۹۷۱ که یکی از کارکنان سابق اتریش است را به همین اتهام (حمله به مراسم مجاهدین) بازداشت کرد.

دادستان کل گفت: « خنثی کردن طرح این حمله تروریستی در نتیجه همکاری بین دادستانی فدرال، سرویس امنیتی دولتی، پلیس جنایی فدرال در آنتورپ فرانسه و با همکاری نیروهای مسلح و همکاری مقامات قضایی در بلژیک، فرانسه و آلمان صورت گرفته است».

دادستان گفته است این شبکه برای حمله به بلژیک برنامه‌ریزی نداشتند و هدفشان حمله به کنفرانس مجاهدین خلق در حومه پاریس بود.

 

ساعت ۱۷۴۰:

براسل تایمز بلژیک، ۲ژوییه۲۰۱۸ - پلیس بلژیک یک حمله تروریستی در فرانسه را خنثی کرد.

یک زوج ایرانی از ویلریک توطئه کرده بودند یک گردهمایی حزب اپوزیسیون ایران در ناحیه پاریس را مورد حمله قرار دهند. این دو نفر بعد از این‌که اهالی محل یک خودرو مشکوک را متوجه شدند، عصر شنبه در ناحیه استوکل در بروکسل توقیف شدند.

یک نیروی بزرگ پلیس این ناحیه را محاصره کرد و نیروی ویژه دووو(DOVO) با تجهیزات بمب مربوطه را خنثی کرد.

بنا‌به دفتر دادستانی فدرال مظنونان امیر س ۳۸ساله و همسرش نسیم نعامی ۳۳ساله که در بلژیک شهروند ایرانی تبار هستند.

این زوج ویلپنت را در این توطئه هدف قرار داده بودند.

پلیس این زوج را در حالی دستگیر کرد که در خودرو شان نشسته بودند و یک بسته انفجاری حاوی ۵۰۰گرم مواد انفجاری و یک مکانیزم انفجاری جاسازی شده در یک کیسه دستمال کاغذی به همراه داشتند...

روز شنبه پلیس به جستجو در ویرلیک و بوم و اوکل و برگین و لوز این هاینونت ادامه داد...

 

ساعت۱۷۱۵:

زن دستگیر شده اعتراف کرد هدف آنها میتینگ مخالفان سیاسی ایرانی در ویلپنت بوده است.
در خودرو دستگیر شدگان مکانیزم احتراق و مواد انفجاری تی. ای. تی. پی پیدا شد.
هدف جلسه اپوزیسیون ایران روز شنبه در حومه پاریس بود.
یک سخنگوی مجاهدین خاطرنشان کرد که در کشورهای مختلف اروپایی از جمله بلژیک‌ بارها نسبت به آماده‌سازیهای تروریستی علیه مقاومت ایران هشدار داده شده است.

 

ساعت ۱۷۱۰:

روزنامه بیلد سایتونگ - آلمان:

 آیا سرویس مخفی ایران یک سوء قصد را در پاریس طراحی کرده است. پلیس اسدالله الف را در یک مهمانخانه در اتوبان دستگیر کرد.

روز یکشنبه پلیس یک ماهی بزرگ را در یک مهمانخانه در اتوبان A۳ به تور انداخت. اسدالله الف (۴۷ ساله) به یک زوج در شهر آنتورپن ( بلژیک)  ماموریت سوء قصد با مواد منفجره به مخالفان ایرانی داده است.

 

ساعت ۱۶۵۰:

سه نفر در رابطه با توطئه تروریستی علیه مجاهدین در فرانسه دستگیر شدند.
دو تروریست در بلژیک نیز در حالی‌که با خودروی مرسدس خود ۵۰۰گرم ماده منفجره استون پروکسید حمل می‌کردند، دستگیر شدند.
یک کیف حاوی چاشنی انفجاری در خودرو تروریستها کشف شد که واحد خنثی‌سازی پلیس بروکسل آن را خنثی کرد.
ماده منفجره استون پروکسید و چاشنی انفجاری پیش از این در حملات تروریستی پاریس در سال ۲۰۱۵و در بروکسل در سال ۲۰۱۶استفاده شده است.

 

 

ساعت ۱۶۴۰:

پنج خانه دیگر در بلژیک توسط پلیس مورد بازرسی قرار گرفت.
تروریستهای دستگیر شده خود را هوادار مجاهدین جا زده بودند و تابعیت بلژیکی داشتند.
تروریستهای دستگیر شده به نام امیر سعدونی و نسیم نومنی مقیم آنورس هستند.
دیپلومات دستگیر شده رژیم 47سال دارد و به‌نوشته بیلد آلمان همان کسی است که دستور نهایی حمله علیه گردهمایی پاریس را صادر کرده است.

 

ساعت ۱۶۲۰:

آسوشیتدپرس گزارش کرد یک دیپلومات تروریست رژیم آخوندها در خاک آلمان و یک مزدور دیگر در فرانسه در ارتباط با توطئه تروریستی علیه مقاومت ایران بازداشت شدند.
خبرگزاری فرانسه نیز نوشت زن و مرد ایرانی در مرسدس با مواد منفجره و چاشنی انفجاری در بلژیک دستگیر شدند.
همچنین اعلام شد که 5خانه دیگر در پاریس توسط پلیس مورد بازرسی قرار گرفت.
نخست وزیر بلژیک از سرویسهای ضدتروریستی این کشور و هماهنگی ثمربخش بین شرکای اروپایی تشکر کرد.
وزیر کشور بلژیک از واکنش سریع و مؤثر پلیس قضایی و سرویسهای اطلاعاتی این کشور تقدیر کرد.

اسدالله اسدی دیپلومات تروریست رژیم آخوندی

اسدالله اسدی دیپلومات تروریست رژیم آخوندی

 

اطلاعیه شورای ملی مقاومت ایران

 توطئه حمله تروریستی رژیم آخوندی به گردهمایی بزرگ مقاومت در پاریس در هم شکسته شد

توطئه دیکتاتوری تروریستی حاکم بر ایران برای حمله تروریستی به گردهمایی بزرگ مقاومت ایران در ویلپنت پاریس درهم شکسته شد. تروریستهای رژیم آخوندی در بلژیک به کمک دیپلومات تروریستهای این رژیم برای این حمله طراحی کرده بودند.

یک زن و مرد که در این اقدام تروریستی دست داشته‌اند توسط پلیس بلژیک دستگیر شده‌اند.. زن در سال۲۰۰۹ از ایران به بلژیک آمده بود. در همین رابطه یک دیپلومات رژیم آخوندی در آلمان دستگیر شده است.

پیش از این مقاومت ایران بارها در مورد آماده‌سازیهای تروریستی به‌اصطلاح دیپلوماتهای رژیم و مزدوران وزارت اطلاعات و نیروی قدس در کشورهای مختلف اروپایی هشدار داده بود.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۱۱تیر ۱۳۹۷(۲ژوییه ۲۰۱۸)

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/776cc32b-a80a-4898-ad7e-58e2410e14d5"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات