728 x 90

تهدیدات نمایندگان خامنه‌ای زمینه‌ساز سرکوب مجدد وحشیانه زنان در ایران

کمیسیون زنان شورای ملی مقاومت ایران
کمیسیون زنان شورای ملی مقاومت ایران

کمیسیون زنان شورای ملی مقاومت

تهدیدات نمایندگان خامنه‌ای زمینه‌ساز سرکوب مجدد وحشیانه زنان در ایران

روز جمعه ۱۱مهرماه، آخوند جنایتکار یوسف طباطبایی نژاد، نماینده خامنه‌ای در اصفهان، خواهان ایجاد ناامنی برای زنان میهنمان تحت عنوان آخوندساخته بدحجابی شد و در دیدار با سرکرده نیروی انتظامی استان اصفهان گفت: «باید فضای جامعه را برای این عده که تعداد آنها هم کم است ناامن کرد و نباید اجازه داد به‌راحتی در خیابان‌ها و پارک ها هنجارشکنی کنند... باید در خصوص هنجارشکنی و قانون‌شکنی اختیارات بیشتری به نیروی انتظامی اعطا شود... نباید ترس داشته باشیم از این‌که اگر با هنجارشکنان برخورد کردیم، علیه ما اقدام خصمانه‌ای انجام دهند».

طباطبایی‌نژاد در شمار همان جنایتکارانی است که با این قبیل اظهارات او علیه «زنان بدحجاب»، اسیدپاشی و سرکوب زنان علیه دختران اصفهانی را کلید زدند. فاجعه‌ای که آمران و عاملانش هیچگاه مورد مؤاخذه قرار نگرفتند.

در همین حال، آخوند ابوالقاسم یعقوبی، امام جمعه و نماینده خامنه‌ای در خراسان شمالی نیز گفت: «نیروهای انتظامی می‌بایست زندگی آشوبگرانی که نیت شوم در اذهان خود دارند را ناامن کنند... پدیده بدحجابی و بی‌حجابی در جامعه هم‌چون ویروسی در میان مردم است و باید با آن مقابله کرد... علاوه بر ورود پلیس و قوه قضاییه به امر مقابله با بی‌حجابی، مردم هم باید به این امر ورود پیدا کنند و آمر به معروف و ناهی از منکر باشند. لذا باید در برابر ویروس های غیرکرونایی نیز حساس باشیم».

در یک اقدام ضدانسانی دیگر، پلیس «امنیت اخلاقی» آخوندها، از چند هفته پیش با ارسال گسترده «پیامک بدحجابی» یا «کشف حجاب» صاحبان بسیاری از خودروها را احضار کرد.

کمیسیون زنان شورای ملی مقاومت تهدیدهای نماینده‌های جنایتکار خامنه‌ای را که با موج نفرت و انزجار عمومی مواجه شده است زمینه‌سازی برای سرکوب بیشتر زنان و دختران میهنمان می‌داند و توجه شورا و کمیسر عالی حقوق‌بشر ملل متحد و کلیه ارگانها و سازمانهای مدافع حقوق زنان و حقوق‌بشر را به محکوم کردن اقدامات سرکوبگرانه رژیم زن‌ستیز آخوندی و حمایت از مبارزه زنان ایران برای آزادی و برابری فرا می خواند.

کمیسیون زنان شورای ملی مقاومت ایران

۱۳مهر۱۳۹۹ (۴ اکتبر۲۰۲۰)

برای مشاهده این اطلاعیه روی وب‌سایت کمیسیون زنان شورای ملی مقاومت ایران، روی این لینک کلیک کنید.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/0a2b2249-53eb-4909-ad52-0f822e5bc52d"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات