728 x 90

تهدیدات تروریستی دیپلمات رژیم آخوندی (اسدالله اسدی) در زندان بلژیک برای ممانعت از روند قضایی

شورای ملی مقاومت ایران
شورای ملی مقاومت ایران

شورای ملی مقاومت ایران -سربرگ

تهدیدات تروریستی دیپلمات رژیم آخوندی در زندان بلژیک برای ممانعت از روند قضایی

رژیم آخوندی که از برملا شدن کارنامه پر از ترور و جنایتش به وحشت افتاده، مذبوحانه تلاش می‌کند با تهدید و شانتاژ مانع تحقق عدالت شود.

رژیم ضدبشری آخوندی که از نتایج محاکمه دیپلمات تروریستش در بلژیک و برملا شدن کارنامه سراسر ترور و جنایتش به وحشت افتاده است، مذبوحانه تلاش می‌کنند با تهدید و شانتاژ مانع تحقق عدالت شود. به گزارش رویترز، اسدالله اسدی، دیپلمات تروریست این رژیم که به‌خاطر طراحی انفجار گردهمایی بزرگ ایرانیان در ویلپنت پاریس، در ژوئن ۲۰۱۸ در بلژیک زندانی است به مقامات پلیس این کشور «نسبت به احتمال تلافی توسط گروه‌های ناشناخته اگر او مجرم شناخته شود، هشدار داده بود». اسدی قرار است به همراه سه تروریست همدستش در ۷آذر در بلژیک محاکمه شود.

دیپلمات تروریست آخوندها که دادگاه بلژیک را با کمیته‌های مرگ و بیدادگاههای چند دقیقه‌ای نظام ولایت فقیه اشتباه گرفته، طبق گزارش رویترز به مقامات پلیس در یک ملاقات ۳۱دقیقه‌ای گفته است بلژیکی‌ها «درک نمی‌کنند که چه چیزی در حال اتفاق است در صورتی‌که یک حکم نامطلوب (علیه اسدی) صادر شود».

رویترز نوشت: «صورت جلسه یک ملاقات در تاریخ ۱۲مارس بین اسدی و پلیس بلژیک که توسط رویترز مشاهده شده است و توسط وکیلش مورد تأیید قرار گرفته است نشان می‌دهد که ..... او به مقامات بلژیکی اخطار کرد که پرونده وی از نزدیک توسط گروه‌های ناشناس در ایران و کشورهای همسایه زیر نظر می‌باشد» و افزوده بود «گروه‌های مسلح در عراق، لبنان، یمن و سوریه و هم‌چنین در ایران نسبت به نتیجه این پرونده علاقمند بودند و در حاشیه در حال نظارت هستند که ببینند آیا بلژیکی‌ها از آن حمایت می‌کنند یا نه».

این تهدیدهای احمقانه نشان می‌دهد که صدور تروریسم و کشتار مخالفان، بخشی از استراتژی فاشیسم دینی حاکم برای بقاست که همه سردمداران رژیم و سرکردگان سپاه و نیروی تروریستی قدس مستقیماً در آن دست دارند. در دو سال گذشته سفیر و مقامات رژیم آخوندی مستمراً به ملاقات اسدی در زندان بلژیک رفته‌اند. سفارتها و نمایندگیهای رژیم در ۴دهه گذشته همواره مرکز جاسوسی و تروریسم و توطئه علیه مخالفان و پناهندگان ایرانی بوده‌اند.

اسدی که رئیس ایستگاه وزارت اطلاعات در اتریش (پایگاه اصلی وزارت اطلاعات در اروپا) بود، روز ۷تیر ۱۳۹۷ شخصاً یک بمب شدیدالانفجار TATP را در لوکزامبورگ تحویل امیر سعدونی و نسیمه نعامی برای کارگزاری در گردهمایی مقاومت در ویلپنت داد.

رژیم آخوندی، خشمگین از انتقال جمعی مجاهدین به آلبانی، وحشت‌زده از قیام دی ۹۶ و نگران از اعتبار فزاینده بین‌المللی شورای ملی مقاومت و رئیس جمهور آن، درصدد ترور خانم رجوی و میهمانان برجسته آمریکایی و اروپایی در ویلپنت بود.

خانم مریم رجوی به مدت ۷ساعت با ارائه اسناد و مدارک شهادت داد و مشخص کرد که این عملیات تروریستی در شورای عالی امنیت رژیم به ریاست روحانی تصویب شده و خامنه‌ای دستور اجرای آن را داده است. وی تأکید کرد علاوه بر اسدی و دیگر تروریستهای دستگیر شده به‌عنوان عاملان این جنایت، آمران واقعی یعنی خامنه‌ای، روحانی، ظریف و سردژخیم محمود علوی وزیر اطلاعات باید محاکمه شوند. این لازمه متوقف کردن تروریسم افسارگسیخته آخوندهاست.

اتحادیه اروپا باید تهدیدات تروریستی رژیم آخوندی برای جلوگیری از روند قضایی در بلژیک را قویاً محکوم کند. سکوت و مماشات، این رژیم را در ترور و جنایت و شانتاژ جری‌تر می‌کند. تجربه نشان داده است که تنها سیاست مؤثر برای مواجهه با تروریسم افسارگسیخته آخوندهای حاکم بر ایران، اعمال یک سیاست قاطع می‌باشد، تعطیل سفارتها و محاکمه و اخراج مزدوران و عوامل اطلاعاتی این رژیم، تحت هر پوششی که باشد اولین اقدام ضروری برای مقابله با تروریسم آخوندهاست. توسل به تروریسم برای ممانعت از روند قضایی ضرورت اخراج نمایندگان رژیم و تعطیلی نمایندگی‌های آن را دوچندان می‌کند.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۱۹مهر۱۳۹۹ (۱۰ اکتبر ۲۰۲۰)

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/513de7a3-3a13-438a-b627-15b33fabf785"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات