728 x 90

تمجید آخوند روحانی از خامنه‌ای و گدایی تشکیل حزب

آخوند روحانی
آخوند روحانی

آخوند روحانی روز ۲۹ اردیبهشت در جلسه‌یی که شماری از سرکردگان باندهای حکومتی نظیر بهزاد نبوی، محسن رفیقدوست و احمد توکلی حضور داشتند با تمجید از خامنه‌ای در مورد کرونا، از او گدایی تشکیل حزب کرد.

به گزارش سایت روحانی، رئیس‌جمهور رژیم گفت: «بی‌تردید در این عرصه اگر حمایت خامنه‌ای از دولت و ستاد ملی مبارزه با کرونا نبود، قطعاً نمی‌توانستیم به موفقیت‌های کنونی دست پیدا کنیم. از همان ابتدای شیوع کرونا.. . او کاملاً اشراف داشت که شرایط ویژه است».

آخوند روحانی افزود: «معتقدم که برای آینده کشور باید به‌دنبال حزب باشیم و اگر بخواهیم نظام پایدار بماند و تقویت شود، باید دو سه حزب اصلی در کشور ایجاد شود تا به تناوب (نظام) را اداره کنند».

به گزارش خبرگزاری رسمی رژیم، آخوند روحانی در مجیزگویی مشمئزکننده دیگری برای جلب حمایت خامنه‌ای، آیین‌نامه موسوم به «جایزه جهانی» دژخیم قاسم سلیمانی، را ابلاغ کرد.

بر اساس مصوبه مربوطه، وزیر خارجه و رئیس رادیو تلویزیون رژیم همراه با نمایندگانی از حزب‌الشیطان لبنان، و سایر تروریستهای ساخته رژیم در عراق و دیگر کشورهای منطقه برنده این جایزه را تعیین‌تکلیف می‌کنند.

خبرگزاری رسمی رژیم ۲۹اردیبهشت با سفاهت نوشت: جایزه جهانی سلیمانی در دو سطح با عناوین «جایزه عالی سلیمانی» و «جایزه سلیمانی» داده خواهد شد و دوره زمانی آن به‌صورت دو سالانه و در هر دوره به یک نفر است.