728 x 90

تلاش رژیم برای کشاندن نیروهای وارفته برای شرکت در مراسم دهه زجر

آخوند علی قربانی
آخوند علی قربانی

روز پنجشنبه ۲بهمن، آخوند علی قربانی رئیس شورای هماهنگی رژیم در خوزستان، در مراسم افتتاحیه دهه زجر، ضمن اعتراف به تنفر و انزجار مردم نسبت به رژیم تلاش داشت که در شرایط کرونایی به نیروهای وارفته برای شرکت در دهه زجر روحیه دهد.
وی گفت: «یک نکته اساسی که شاید قابل توجه باشد این است که هر سال یک هدفی برای این برنامه‌ها مقرر میشه و ما یک نکته‌یی را نباید از نظر غافل بدانیم و از آن فراموش کنیم، آن نکته این هست که جهت‌گیری برنامه‌های دهه فجر باید متناسب با شرایط روز باشد. امروز یکی از موضوعات جدی که باید به آن توجه کرد نوع عملکرد دشمن است. امروز دشمن انقلاب اسلامی ...تلاش شان بر این است که انقلاب را ضربه بزنند. یکی از محورهای این مسأله هم ضربه زدن به کارآمدی نظام هست که در اذهان در بین مردم حالا یکسری مشکلات هم در جامعه وجود دارد. اینها را بهانه بکنند برای این‌که انقلاب را ناکارآمد جلوه بدهند و زمینه یأس مردم را از همراهی با انقلاب و آرمانهای امام و مقام معظم رهبری فراهم بکنند.

لذا یکی از محورهایی که ما در کارگروههایی که توفیق داشتیم حاضر شدیم این را عرض کردیم محضر عزیزان که روی این نقطه تمرکز بکنید که خیلی نکته بسیار بنظرم مهمی است».

آخوند قربانی با عادی جلوه دادن شرایط و برای کشاندن نیروهای وارفته جهت شرکت در مراسم دهه زجر گفت: «اجمالاً ً بدانید که ما برنامه‌ها را نباید به‌خاطر وجود این بیماری تعطیل بکنیم و شتاب اون تبلیغات برنامه‌ها ضعیف بشود. ممکن است حالا در بعضی از جاها مدل و نوع ارائه عوض بشود. اما اونچه که به‌نظر می‌رسد حتماً باید پر قوت پیگیر باشیم». (تلویزیون شبکه ۱ رژیم)...