728 x 90

تظاهرات یاران شورشگر و اشرف نشان در کشورهای جهان در محکومیت اعدام نوید افکاری شورشگر - سخنگوی مجاهدین

سخنگوی مجاهدین - ۲۴شهریور۹۹
سخنگوی مجاهدین - ۲۴شهریور۹۹

خبرگزاری قضاییه جلادان رژیم

خبرگزاری قضاییه جلادان

دژخیم باقری معاون بین‌المللی سرجلاد رئیسی:

از کسانی که مسئول ترور ۱۷هزار از رژیم هستند همین انتظار می‌رود که در پایتخت کشور‌های اروپایی فریاد بزنند «قاتل راهت ادامه دارد»!

تعجب در این است که چرا اروپایی‌ها اجازه می‌دهند تروریستها آزادانه فعالیت و از قتل و کشتار حمایت کنند. لااقل ادب دیپلماتیک را رعایت کنید. مانند یک گروه اپوزیسیون بلندگوی دروغ‌پراکنی نشوید

سخنگوی مجاهدین:

دژخیم تعجب نکن بنگر چه کردی

که حتی مماشات‌گران هم نتوانستند هضم کنند

و ناگزیرند مثل دوران پایانی شاه

از رژیم سوختهٔ ولایت قطع امید کنند.

کارزار جهانی اشرف‌نشانان در محکوم کردن اعدام نوید افکاری شورشگر، با واکنش غیظ‌آلود و در عین‌حال مستأصلانه حکومت آخوندی مواجه شد. باقری، معاون بین‌الملل سر جلاد ابراهیم رئیسی گفت: از کسانی که مسئول ترور ۱۷هزار نفر از هستند، همین انتظار می‌رود که در پایتخت کشور‌های اروپایی فریاد بزنند «قاتل راهت ادامه دارد»، ولی تعجب در این است که چرا اروپایی‌ها اجازه می‌دهند تا تروریستها تحت پوشش حقوق‌بشر آزادانه فعالیت و از قتل و کشتار حمایت کنند!

معاون آخوند جلاد ابراهیم رئیسی هم‌چنین در واکنش به موضع‌گیریهای اتحادیه اروپا، فرانسه و آلمان، باقری علیه اعدام نوید افکاری شورشگر معاون آخوند جلاد ابراهیم رئیسی گفت: «فشار خارجی تیغ تیز عدالت قوه قضاییه را کند می‌کند».

تلویزیون رژیم ۲۴شهریور۹۹:

گوینده: «اعتراض شدید معاون امور بین‌الملل قوه قضاییه به دخالت‌های برخی سفارتخانه‌های اروپایی در امور داخلی ایران، معاون امور بین‌الملل قوه قضاییه حتی به مسئولان برخی سفارتخانه‌های اروپایی گفت: ادب دیپلماتیک را رعایت کنید و بلندگوی دروغ‌پراکنی نشوید».

باقری معاون امور بین‌الملل قوه قضاییه: «بیگانگان باید بدانند که فشار خارجی نه تیغ تیز عدالت قوه قضاییه را کند می‌کند و نه چتر گسترده رحمت و رفعت اسلامی قوه قضاییه را کوچک می‌کند من از برخی سفارتخانه‌های غربی مقیم تهران که دخالت می‌کنند در امور داخلی ما از ایشان می‌خواهم که اگر از حق و عدل و انصاف بویی نبردید لااقل ادب دیپلماتیک را رعایت کنید و مانند یک گروه اپوزیسیون بلندگوی دروغ‌پراکنی نشوید».

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/5f42a34a-8a5a-4a48-bf94-47c9885ab814"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات