728 x 90

تظاهرات قیام‌کنندگان عراقی در ۷ استان علیه جنایت تروریستی مزدوران رژیم آخوندی در بغداد

قیام کنندگان عراق در نجف جنایت تروریستی در بغداد ر ا محکوم کردند
قیام کنندگان عراق در نجف جنایت تروریستی در بغداد ر ا محکوم کردند

قیام‌کنندگان عراقی در استانهای بپا خاسته ذی‌قار، نجف، بابل، میسان، واسط، دیوانیه و بصره با برگزاری سلسله تظاهراتی حمله جنایتکارانه تروریستی در بازار عمومی در منطقه باب شرقی در بغداد را محکوم کردند آنها احزاب و باندهای فاسد و جنایتکار وابسته به رژیم آخوندی را عامل این حمله تروریستی با هدف شعله‌ور کردن آتش فرقه‌گرایی در آستانه انتخابات در عراق دانستند.

آنها شعار می‌دادند: هر چه ما را سرکوب کنید ما بیشتر می‌شویم و ما آماده شهادتیم. شیعه و سنی برادرند و این وطن فروختنی نیست.

کمیته سازماندهنده تظاهرات انقلاب اکتبر عراق روز ۳بهمن طی بیانیه‌یی انفجار تروریستی در بازار عمومی باب شرقی در بغداد را محکوم کرد و نوشت: این عملیات توسط عوامل رژیم ایران به واسطه سلولهای تروریستی داعش که رهبران آن در قم و تهران به گرمی پذیرفته شده‌اند صورت گرفته است. آنها در همکاری با شبه‌نظامیان ولایت فقیه و دم و دنبالچه‌های آن در نیروهای امنیتی این عملیات را انجام داده‌اند. این عمل جنایتکارانه، مقدمه‌ای برای اقدامات تروریستی، جهت هدف قرار دادن انقلابیون و میدانهای تحصن است. هدف قرار دادن منطقه باب شرقی با دهها شهید و تعداد بسیار زیادی مجروح از شهروندان، کسبه و فقرا حاکی از شروع مرحله جدیدی از درگیریهای خونین است که اعوان وانصار باند فاسد حاکم، دشمنان بشریت که در ارتباط با رژیم تبهکار ایران هستند، علیه انقلاب بزرگ عراق تدارک دیده‌اند، این امر اثبات می‌کند که خط مشی انقلاب باید با قوی‌ترین آهنگ ممکن وبا عزمی بالا برای تحقق خواسته‌های مردم عراق ادامه یابد، این خواسته‌ها شامل پایان دادن به رژیم سهمیه‌ای فرقه‌گرای شکست‌خورده و پارلمان جعلی و رؤسای سه قوه ِ چپاولگر ثروتهای عراق و احزاب و شبه‌نظامیان فراکسیونهای سیاسی است که تحت‌امر رژیم ایران هستند.