728 x 90

تظاهرات ایرانیان و اشرف‌نشانها در محکومیت طرح تروریستی رژیم علیه مجاهدین و مقاومت ایران + فیلم

تظاهرات اشرف نشانها در  محکومیت  توطئه تروریستی رژیم ایران
تظاهرات اشرف نشانها در محکومیت توطئه تروریستی رژیم ایران

تظاهرات ایرانیان و اشرف‌نشانها در کشورهای مختلف جهان ادامه دارد. این تظاهرات بخشی از

کارزار جهانی در محکومیت توطئه تروریستی رژیم علیه گردهمایی مقاومت ایران است.

تظاهر کنندگان در هلند، نروژ، سوئد و کانادا خواستار بستن سفارتخانه‌ها و لانه‌های جاسوسی رژیم و اخراج دیپلمات تروریستهای آن شدند.

 

 

تظاهرات ایرانیان در ۵کشور اروپا و کانادا، فراخوان به محاکمه دیپلمات تروریست رژیم ایران

روز ۲۶تیر۹۷ ایرانیان آزاده و اشرف‌نشانها در شهرهای مختلف اروپایی و کانادا سلسله تظاهراتی برپا کردند.

این تظاهرات در آمستردام هلند، اسلو نروژ، یوتوبوری سوئد، آرهوس دانمارک و اوتاوای کانادا برگزار شد.

تظاهر کنندگان ضمن حمایت از قیام مردم ایران توطئه تروریستی رژیم آخوندی علیه گردهمایی بزرگ ایرانیان در پاریس را محکوم کردند.

 

 

تظاهرات در آلمان، فرانسه، ایتالیا، سوئد و دانمارک علیه توطئه تروریستی رژیم ایران

ایرانیان آزاده و اشرف‌نشانها در کشورهای مختلف سلسله تظاهراتی علیه توطئه تروریستی رژیم آخوندی در اروپا برگزار کردند. (فیلم تظاهرات ایرانیان خارج کشور در سایت سیمای آزادی)

تظاهرات در برلین آلمان

به‌دنبال اطلاعیه دادستانی فدرال آلمان و صدور حکم جلب توسط قاضی تحقیق برای اسدالله اسدی، دیپلمات تروریست دستگیر شده حکومت آخوندی به اتهام «فعالیت به‌عنوان مأمور برای سرویس مخفی و به‌خاطر تبانی برای قتل، روز چهارشنبه ۱۱ژوئیه، تظاهراتی در برلین مقابل وزارت‌خارجه آلمان برگزار شد. شرکت‌ کنندگان و سخنرانان این برنامه ضمن استقبال از حکم جلب دادستانی فدرال آلمان، خواستار بستن سفارتخانه‌ها و دفاتر جاسوسی رژیم و اخراج دیپلمات تروریستها و مزدوران وابسته به آن شدند.

هیأتی از سوی شرکت‌ کنندگان به وزارت‌خارجه آلمان رفته و درخواست‌های خود را خطاب به وزیرخارجه ارائه کردند.

در این تجمع اطلاعیه «اتحادیه جوامع ایرانی در آلمان» قرائت شد و سپس تحویل وزارت‌خارجه آلمان گردید.

 

در این اطلاعیه، خواسته‌های شرکت‌ کنندگان چنین ذکر شده است:

۱. اخراج دیپلمات تروریستها و مأموران اطلاعاتی و جاسوسی دیکتاتوری مذهبی حاکم بر ایران

۲. بستن سفارتخانه‌ها، نمایندگی‌های رسمی و غیررسمی و انجمنهای پوششی و کلیه مراکز جاسوسی و تروریستی رژیم

۳. کسانی‌ که به‌رغم استاتوی پناهندگی به ایران تردد می‌کنند نباید اجازهٔ ورود مجدد به آلمان را داشته باشند.

۴. لازمه امنیت مخالفان و پناهندگان ایرانی و شهروندان آلمانی، افشای شبکه‌های جاسوسی و ترور و انتشار جزییات این فعالیت‌هاست.

 

تظاهرات در فرانسه، ایتالیا، سوئد و دانمارک

هموطنان ایرانی هوادار مجاهدین و مقاومت ایران در پاریس فرانسه، رم ایتالیا، یوتوبوری سوئد و آرهوس دانمارکسلسله تظاهراتی برگزار کردند.

آنها توطئه تروریستی علیه گردهمایی ایرانیان در پاریس را محکوم کردند.

تظاهر کنندگان به اخراج دیپلمات تروریستها و مأموران اطلاعات آخوندی از اروپا فراخوان دادند و خواستار بستن سفارتخانه‌ها و لانه‌های جاسوسی رژیم در این کشورها شدند.

 

فراخوان رهبر گروه پارلمانی حزب حاکم لیبرال بلژیک به استرداد دیپلمات رژیم ایران به بلژیک

دیوید کلارینوال رهبر گروه پارلمانی حزب حاکم لیبرال در پارلمان بلژیک طی نامه‌یی

به نخست‌وزیر این کشور نوشت:‌ اسدالله اسدی دیپلمات دستگیر شده رژیم ایران در آلمان

باید هر چه زودتر به دادگاه بلژیک تحویل داده شود. اقداماتی انجام دهید تا حاکمیت قانون و تحقق عدالت هرگز مورد مصالحه قرار نگیرد.

وی افزود: رژیم ایران برای جلوگیری از تحویل دادن دیپلمات دستگیر شده خود به دستگاه عدالت بلژیک اعمال فشار می‌کند.

 

متن کامل نامه دیوید کلارینوال

آقای شارل میشل نخست‌وزیر بلژیک (جزئیات بیشتر)

 

آلخو ویدال کوادراس:‌ اتحادیه اروپا بایستی قاطعانه به تروریسم در خاک اروپا پاسخ بدهد

یورواکتیو، ۱۹ژوییه۲۰۱۸ در مقاله‌یی به قلم دکتر آلخو ویدال کوادراس، رئیس کمیته بین‌المللی در جستجوی عدالت و معاون سابق پارلمان اروپا، نوشت، اشتیاق اتحادیه اروپا به تعامل بی‌قیدوشرط با رژیم ایران به‌نظر می‌رسد اروپا را نسبت به حمایت تروریسم دولتی آسیب پذیرتر ساخته است.

آلخو ویدال کوادراس یک پروفسور اسپانیایی است که در رشته اتمی و فیزیک اتمی تحصیل کرده و معاون پارلمان اروپا از ۱۹۹۹ تا ۲۰۱۴ بوده است. او در حال حاضر رئیس کمیته بین‌المللی مستقر در بروکسل در جستجوی عدالت می‌باشد.

آلخو ویدال کوادراس در این مقاله از جمله نوشت، طی ۳۰ژوئن تا اول ژوییه ۴نفر مظنون در بلژیک، فرانسه و آلمان در ارتباط با یک حمله تروریستی برای بمب‌گذاری در گردهمایی وسیع شورای ملی مقاومت ایران در ویلپنت حومه پاریس دستگیر شدند.

سخنران اصلی در این مراسم مریم رجوی رهبر اپوزیسیون ایران بود.

این ۴نفر شامل یک زوج بلژیکی ایرانی تبار بودند که حامل بمب ۵۰۰گرمی تی.ای.تی.پی و یک چاشنی در خودروشان بودند که درصدد منفجر ساختن آن در این مراسم بودند. بدتر از اینها در همین زمان نفر سوم یعنی اسدالله اسدی دبیر سوم سفارت ایران در وین اتریش بود که در آلمان دستگیر شد. ایرانی چهارم در فرانسه دستگیر شد که قرار است به بلژیک مسترد شود. (جزئیات بیشتر)

 

نامه شخصیتهای آلمانی به آنگلا مرکل: استقبال از حکم جلب دیپلمات‌تروریست رژیم ایران

شخصیت‌های برجسته و نمایندگان مجلس فدرال آلمان، طی نامه‌یی خطاب به آنگلا مرکل صدراعظم این کشور درباره توطئه تروریستی حکومت آخوندی علیه گردهمایی بزرگ مقاومت، ضمن استقبال از صدور حکم جلب اسدالله اسدی دیپلمات‌تروریست رژیم توسط دادستانی فدرال آلمان به‌خاطر فعالیت به‌عنوان مأمور سرویس مخفی و تبانی برای قتل، فشارهای رژیم را برای در بردن وی و میسر کردن بازگشت او به ایران قویاً محکوم کردند.

آنها بر لزوم ادامهٔ کار قضاییه آلمان برای پیگرد جزایی اسدی و همچنین بر مقابله با تروریسم دولتی رژیم آخوندی تأکید کردند.

 

شخصیت‌های امضاکننده این نامه از جمله عبارتند از:

زابینه لویت‌هویزر اشنارنبرگر وزیر پیشین دادگستری فدرال در آلمان

پروفسور هورست تلچیک، رئیس کنفرانس امنیتی مونیخ تا سال ۲۰۰۹و مشاور پیشن صدراعظم

ادوارد لینتنر، معاون پیشین وزیر کشور فدرال آلمان

مارتین پاتسلت، نماینده مجلس فدرال آلمان

توماس نورد، نماینده مجلس فدرال آلمان

اوتو برنهارد، معاون پیشین وزیر و عضو هیأت‌رئیسه بنیاد کنراد آدنائر

لئو داتسنبرگ، نماینده پیشین مجلس فدرال آلمان

پروفسور کریستف دگنهارت، حقوقدان برجسته

ولفگانگ هولتس اپفل، رئیس سازمان حقوق‌بشری ۱۷ژوئن ۱۹۵۳

کریستیان سیمرمن، مدیر دفتر حقوق‌بشر برلین

فرمان قتل توسط وزارت اطلاعات رژیم ایران

شخصیت‌های برجسته آلمانی در نامه خود خطاب به آنگلا مرکل با اشاره به دستگیری اسدالله اسدی دیپلمات‌تروریست رژیم آخوندی به‌خاطر توطئه بمب‌گذاری (جزئیات بیشتر)

 

افشاگری جدید مقاومت ایران در‌باره طرح تروریستی رژیم آخوندی در پاریس

خامنه‌ای، روحانی و وزیران خارجه و اطلاعات تصمیم حمله به گردهمایی پاریس را گرفتند و اجرای آن به‌عهده وزارت اطلاعات و «دیپلماتها» گذاشته شد، نمایندگیهای رژیم در اروپا باید تعطیل و مأموران اطلاعات و قدس اخراج شوند

 

دادستان فدرال آلمان روز ۱۱ژوییه طی اطلاعیه‌یی اعلام کرد قضاییه آلمان حکم بازداشت اسدالله اسدی دیپلمات تروریست آخوندها را به اتهام جاسوسی و تبانی برای قتل صادر کرده است. وی پیش از این، در اول ژوییه با یک حکم جلب اروپایی دستگیر شده بود. بنا بر این اطلاعیه، اسدی در مارس ۲۰۱۸ به یک زوج ساکن آنتورپ مأموریت داده بود تا یک سوءقصد انفجاری را علیه گردهمایی بزرگ سالانه ایرانیان در۳۰ژوئن ۲۰۱۸ در فرانسه به‌اجرا گذارد و در اواخر ماه ژوئن در لوکزامبورگ ۵۰۰گرم ماده انفجاری TATP به آنها تحویل داده است. اطلاعیه می‌افزاید: اسدی عضو وزارت اطلاعات بود که الویت وظایفش مقابله شدید با اپوزیسیون در داخل و خارج از کشور است و حکم جلب قضاییه آلمان در مغایرت با تقاضای استرداد اسدی از سوی بلژیک نیست.

قبل از این، مقامات امنیتی و دادستانی بلژیک دو تروریست دستگیر شده در بلژیک را از هسته‌های خفته رژیم معرفی کردند که سالها توسط اسدی هدایت می‌شدند (د استاندارد ۴ژوییه) و یک سخنگوی قضاییه بلژیک گفت: «همه کارکنان سفارتهای ایران به‌طور عملی بخشی از سرویسهای امنیتی هستند» (سایت ان.بی.سی ۶ژوییه).

بر اساس اطلاعات موثق از درون رژیم، این اقدام تروریستی ماهها پیش توسط ولی‌فقیه، رئیس جمهور، وزیران خارجه و اطلاعات، دبیر شورای عالی امنیت، سرکردگان سپاه، نیروی قدس و سازمان اطلاعات سپاه و معاون امنیتی-سیاسی دفتر خامنه‌ای تصمیم‌گیری شد و اجرای

(جزئیات بیشتر)

 

فرار به جلو و اقدامات رژیم آخوندی بعد از درهم شکستن توطئه تروریستی

به‌دنبال گردهمایی بزرگ مقاومت در پاریس و در‌هم شکستن توطئه تروریستی آخوندها و دستگیری مأموران رژیم از جمله یک دیپلمات تروریست، شورای عالی امنیت آخوندها به دستور خامنه‌ای تشکیل جلسه داد و دستگاههای ذیربط مانند وزارتخارجه، وزارت اطلاعات، نیروی قدس، دستگاه اطلاعات سپاه پاسداران و رسانه‌های رژیم را موظف کرد برای مهار کردن عواقب این فضاحت بزرگ دست به کار شوند.

۱- دستگاهها و کارگزاران حکومتی موظف شدند برای رفع و رجوع این فضاحت با ترفند شناخته شده فرار به جلو، انگشت اتهام را به سوی مجاهدین نشانه بروند و دستگیری تروریستها در بلژیک و فرانسه و دستگیری یک دیپلمات تروریست در آلمان را صحنه‌سازی و پاپوش درست کردن برای رژیم در آستانه سفر روحانی به اروپا جلوه دهند و مدعی شوند مجاهدین برای این دیپلمات تروریست دام گذاشته‌اند. وزیر خارجه رژیم پس از انتشار اطلاعیه دادستانی و آژانس امنیت فدرال در بلژیک، اعلام کرد: «درست همزمان با آغاز سفر رئیس‌جمهوری به اروپا یک عملیات ایرانی افشا و «عوامل» آن دستگیر می‌شوند». وی افزود: آماده است با مقامات ذیربط برای شفاف سازی در زمینه «آنچه فقط یک عملیات فریب برای دادن نشانی غلط است» همکاری کند.

۲-پاسدار محسن رضایی، سرکرده پیشین سپاه و دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام رژیم، در راستای اجرای همین دستورالعمل، آسمان و ریسمان (جزئیات بیشتر)

 

مطالب مرتبط: