728 x 90

ترس ابراهیم متینیان نماینده مجلس آخوندی از برخاستن صدای مردم

ابراهیم متینیان نماینده مجلس آخوندی
ابراهیم متینیان نماینده مجلس آخوندی

به گزارش رادیو فرهنگ رژیم روز سه‌شنبه ۱۷فروردین ابراهیم متینیان نماینده رژیم در مجلس آخوندی از رامهرمز و رامشیر در ترس و وحشت از برخاستن صدای مردم گفت: بیاییم تا دیر نشده! صدای مردم را بشنویم.

وی افزود: بیایم از بازیهای سیاسی دست بکشیم، راست و چپ را کنار بزنیم؛ تحریم‌ها بی‌تاثیر نبوده اما معتقد هستم تبر تیز سوء‌مدیریتها و بی‌تدبیریها مؤثرتر از تیشه کُند تحریم‌های دشمن بر پیکره مردم و اقتصاد کشور می‌کوبد.

وی که لرزه خیزش‌های اجتماعی بر پیکرش افتاده گفت: بیاییم تا دیر نشده صدای مردم را بشنویم و برای رفع مشکلاتشان به‌صورت شبانه روزی، کار، تلاش و مجاهدت کنیم.

متینیان در ادامه اضافه کرد: چگونه می‌شود آب رودخانه‌های خوزستان را تا استانهای دیگر برد اما مردم شهرستانهای ما از نعمت آب شرب بی‌بهره باشند. در حوزه انتخابیه‌ام علاوه بر شهرها، ۹روستا فاقد شبکه آبرسانی، ۱۷۵روستا دارای تنش آبی و ۳۸روستا فاقد گاز هستند.

هم‌چنین وی برای مردم رامهرمز و رامشیر اشک تمساح ریخت و گفت: سهم مردم مظلوم رامهرمز و رامشیر از نفت، فقط دود و آلودگی هوا و بیماریهای حاصل از این آلودگیها است. بیکاری و سردرگمی جوانان ما از معضلات اساسی امروز جامعه است در حوزه انتخابیه بنده نرخ بیکاری به قدری زیاد است که بیان آن شرم‌آور بوده و امروز موضوع اشتغال مطالبه به حق مردم است.