728 x 90

تد کروز رئیس‌جمهور آمریکا را به «ضعف» در برابر رژیم ایران متهم کرد

سناتور تدکروز
سناتور تدکروز

سناتور تد کروز از حزب جمهوریخواه پنجشنبه ۶بهمن، جو بایدن رئیس جمهور آمریکا را متهم کرد که در برخورد با رژیم ایران «ضعف» نشان می‌دهد زیرا رژیم ایران با ارسال پهپاد های انتخاری به روسیه علیه جنگ در اوکراین ادامه می‌دهد.
وی اظهار داشت با توجه به اطلاعات گسترده، رژیم ایران به روسیه برای ادامه تجاوز جنگی خود به اوکراین، پهپادهای انتحاری و دیگر امکانات نظامی در اختیار این کشور می‌گذارد دولت بایدن باید بسیار شدیدتر با آن برخورد کند.
تد کروز در ادامه گفت: «ایران توانسته است توانایی جنگی پوتین در اوکراین را به طرز چشمگیری تقویت کند و در حالی که هزینه کمک به اوکراین برای دفاع از خود از جیب مالیات‌دهندگان آمریکایی تأمین می‌شود، دولت بایدن به دشمنان اوکراین در این جنگ باج می‌دهد».

وی افزود: «دولت بایدن کماکان امیدوار است که توافق هسته‌یی با ایران را احیا کند. من عمیقاً نگران این هستم که این دولت، حتی در میانه جنگ، منافع سیاسی حزبی خود را نسبت به امر مقابله با اتحاد روسیه و ایران در اولویت قرار دهد».

(پایگاه خبری کنگره آمریکا «هیل»)

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/6c59263a-91a2-455f-9d42-15592b302e82"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات