728 x 90

تخریب مغازه یک هموطن در تهران به‌خاطر ممانعت از پرداخت رشوه به شهرداری رژیم

شورای ملی مقاومت ایران
شورای ملی مقاومت ایران

شورای ملی مقاومت ایران -سربرگ

تخریب مغازه یک هموطن در تهران به‌خاطر ممانعت از پرداخت رشوه به شهرداری رژیم

صبح یکشنبه ۱۵دی۱۳۹۹، مأموران شهرداری منطقه ۱۹ ناحیه۴ روستای پلایین از تواقع بخش آفتاب شهرستان تهران، با حمایت نیروی سرکوبگر انتظامی، در یک اقدام جنایتکارانه به‌خاطر خودداری یکی از مغازه‌داران از باج دادن به آنها، اقدام به ضرب و شتم و تخریب مغازه او نمودند.

در کلیپی که در شبکه اجتماعی از این اقدام جنایتکارانه منتشر گردیده، صاحب مغازه درشرح ماوقع می‌گوید: «دوشنبه ۱۵دی ۹۹، مأموران شهرداری منطقه ۱۹ناحیه ۴ پلایین. هر روز می‌آیند باجگیری. به من میگن آقا، بیست میلیون سی میلیون چهل میلیون از همه پول گرفتند. از من هم میگن آقا پول بده سی تومان چهل تومان پول بده. پنجاه میلیون تومان پول بده... من هم میگم آقا پول ندارم. دست و پایم را بستند انداختند داخل کانکسم. دوربینهای مداربسته بیرونم رو همه رو کج کردند. این یک دونه رو نمیدونستند. این چه قانونیه آقا؟ این چیه همه اینها می‌آیند باج‌گیری می‌کنند؟ توی مملکت جمهوری اسلامی باج‌گیری در این حد؟... اینها فقط باج‌بگیرند. پول نگیرند می‌زنند پول بگیرند می‌زنند». .

-اعتراض مغازه‌دار

بنا به گزارشهای منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی، مأموران شهرداری و نیروی انتظامی بانه نیز در نیمه‌های شب سه‌شنبه ۱۶دی ماه در یک اقدام ضدانسانی دیگر خانه‌های مردم در محله مولوی این شهر را تخریب کردند.

-تخریب خانه در بانه

در آبانماه گذشته نیز رژیم جنایتکار آخوندی در بندرعباس، تنها سرپناه یک زن سرپرست خانواده و کودکانش را در میان ضجه و التماس مادر و کودکانش تخریب کرد. این زن محروم در اعتراض دست به خودسوزی زد.

اخاذی و باجگیری و تخریب سرپناه و مغازه‌های مردم بی‌بضاعت آن هم در بحبوحه بحران کرونا، نشان دیگری از قساوت و بیرحمی آخوندهای جنایتکار است که به هیچ چیز جز حفظ نظام منحوس ولایت فقیه نمی‌اندیشند. این رژیم به‌جای تأمین معیشت مردم محروم و تأمین واکسن و چاره‌اندیشی برای کاهش آلودگی هوا، از هیچ فرصتی برای چپاول و غارت اموال مردم غفلت نمی‌کند.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۱۷ دی ۱۳۹۹ (۶ ژانویه ۲۰۲۰)