728 x 90

تحریم شبکه تسهیل کننده ارسال محموله برای ارتش رژیم ایران توسط آمریکا

تحریم‌های جدید علیه شبکه ارسال محموله برای ارتش رژیم ایران
تحریم‌های جدید علیه شبکه ارسال محموله برای ارتش رژیم ایران

خبرگزاری رویترز (۱۶فروردین) خبر از تحریم‌های جدید علیه شبکه ارسال محموله برای ارتش رژیم ایران داد.

رویترز نوشت: وزارت خزانه‌داری آمریکا شبکه تسهیل کننده ارسال محموله برای ارتش ایران را تحریم کرد.
واشنگتن - آمریکا روز پنجشنبه تحریم‌های جدید ضدتروریسم مرتبط با ایران را علیه شرکت اوشن لینک ماریتایم د.ی‌.ام.سی.سی Oceanlink Maritime DMCC و کشتی‌های آن اعمال کرد و به نقش آن در ارسال محموله‌ها از طرف ارتش ایران استناد کرد.

وزارت خزانه‌داری آمریکا اعلام کرد که ایالات متحده از تحریم‌های مالی برای منزوی کردن رژیم ایران و مختل کردن توانایی این کشور برای تأمین مالی گروه‌های نیابتی خود و حمایت از جنگ روسیه در اوکراین استفاده می‌کند. وزارت خزانه‌داری گفت که شرکت اوشن لینک Oceanlink مستقر در امارات متحده عربی ناوگانی متشکل از دهها کشتی را اداره می‌کند که عمیقاً در حمل و نقل کالاهای ایرانی دخیل هستند.
وزارت خزانه‌داری آمریکا اعلام کرد کشتی هکیت HECATE تحت مدیریت شرکت اوشن لینک Oceanlink Maritime DMCC اخیراً محموله‌های ایرانی به ارزش بیش از ۱۰۰میلیون دلار را از طریق انتقال کشتی به کشتی از یک نفتکش تحریم شده دیگر بارگیری کرده است. وزارت خزانه‌داری در بیانیه‌یی اعلام کرد که مجموعه‌ای از تحریم‌های آمریکا و غرب «فعالیت‌های بی‌ثبات کننده رژیم ایران در منطقه و سراسر جهان» را هدف قرار داده است. رژیم ایران شبکه‌ای از نمایندگان در خاورمیانه از جمله لبنان، سوریه، عراق و یمن دارد.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/caef5f05-f9ee-4270-aec1-77083c7979ec"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات