728 x 90

ایران – نمایش انتخابات ارتجاع – شماره ۶

تحریم سراسری و شکست همه‌جانبهٔ خامنه‌ای در نمایش انتخابات و مهندسی آخوندی - تبریک خانم رجوی به عزم و ارادهٔ ملت ایران در رفراندوم تحریم رژیم و انتخابات قلابی

اطلاعیه شورای ملی مقاومت ایران
اطلاعیه شورای ملی مقاومت ایران

شورای ملی مقاومت ایران -سربرگ

ایران – نمایش انتخابات ارتجاع – شماره ۶

تحریم سراسری و شکست همه‌جانبهٔ خامنه‌ای در نمایش انتخابات و مهندسی آخوندی

تبریک خانم رجوی به عزم و ارادهٔ ملت ایران در رفراندوم تحریم رژیم و انتخابات قلابی

 

امروز مردم ایران شاهد تحریم سراسری و شکست همه‌جانبهٔ خامنه‌ای در شعبدهٔ انتخابات رژیم آخوندها بودند.

خانم مریم رجوی رئیس‌جمهور برگزیدهٔ مقاومت ایران برای دوران انتقال حاکمیت، عزم و ارادهٔ ملت ایران در رفراندوم تحریمی رژیم و انتخابات قلابی آن را تبریک گفت.

خانم رجوی آنچه را که امروز در ایران گذشت و همه به چشم دیدند، «نـه» بزرگ به دیکتاتوری و رأی مردم ایران به سرنگونی رژیم ولایت فقیه توصیف کرد که حق حاکمیت ملت ایران را غصب و پایمال کرده است. بدون شک خامنه‌ای و رژیم ولایت فقیه از این نمایش به‌مراتب ضعیف‌تر و شکننده‌تر بیرون می‌آیند و روند سرنگونی تسریع می‌شود. در چنین وضعیتی تقلب هم دیگر فایده و اثر ندارد و باعث آبروریزی هر چه بیشتر و تمسخر مردم می‌شود.

خانم رجوی افزود: «نـه» قاطع مردم ایران نشان از قیام‌هایی است که صدای پای آن از هم‌اکنون به گوش می‌رسد و سرنگونی فاشیسم دینی را نوید می‌دهد.

 

یادآوری می‌کنیم که خامنه‌ای در سخنرانی روز ۹ اسفند خود چند بار تأکید کرد مشارکت در انتخابات تضمین «امنیت ملی» است. همه می‌دانند امنیت ملی در فرهنگ لغت این رژیم چیزی جز امنیت نظام منحوس ولایت فقیه نیست. بنابراین همه ارگانهای حافظ نظام هم‌چون سپاه و بسیج و وزارت اطلاعات و دیگر ارگانهای سرکوب با انواع تقلب‌ها و رأی‌سازیهای نجومی باید بر تحریم سراسری آن سرپوش بگذارند. وزارت کشور که توسط پاسدار وحیدی اولین سرکردهٔ نیروی تروریستی قدس اداره می‌شود، به دستور خامنه‌ای موظف است با انواع تقلبها و رأی سازیها و ضریب زدن به آرای مأخوذه در اتاق تجمیع، درصد مشارکت در انتخابات را بیش از نمایش‌های قبلی اعلام کند.

حذف شرط شناسنامه عکس‌دار برای رأی دادن، مهر نزدن شناسنامه‌ها به هنگام رأی دادن، قبول کردن ۵ نوع کارت شناسایی برای رأی دادن و خریدن رأی، برخی از راههای تقلب کلان در نمایش انتخابات امروز بود.

شایان توجه است که هیچیک از التماس و درخواست‌های خامنه‌ای و سران و سرکردگان رژیم برای رأی دادن نتوانست مردمی را که ۵دهه است با ترفندهای آخوندها در مقطع انتخابات آشنا هستند، به پای صندوق بکشاند. این تحریم به واقع یک شکست بزرگ برای فاشیسم دینی به‌رغم همهٔ تهدید و تطمیع‌ها و وعده و وعیدها بود. در عمل ثابت شد که در این رژیم جایی برای انتخاب نیست و آن کس که رأی می‌دهد یا خائن و صاحب منفعت و یا هنوز در زمرهٔ اقشار نا‌آگاه است.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۱۱ اسفند ۱۴۰۲ (اول مارس ۲۰۲۴)

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/a0f98521-ac9d-4e66-b1c9-c9e9a6b91109"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات