728 x 90

تحرکات مزدوران اطلاعات آخوندها در اطراف اشرف۳ همزمان با گردهمایی سالانه مقاومت

کمیسیون امنیت و ضدتروریسم شورای ملی مقاومت ایران
کمیسیون امنیت و ضدتروریسم شورای ملی مقاومت ایران

کمیسیون امنیت و ضدتروریسم

تحرکات مزدوران اطلاعات آخوندها در اطراف اشرف۳ همزمان با گردهمایی سالانه مقاومت

همزمان با گردهمایی سالانهٔ مقاومت که امسال در چارچوب گردهمایی جهانی ایران آزاد برای همبستگی با قیام مردم ایران و حمایت از کانون‌های شورشی و ارتش آزادی برگزار می‌شود، تحرکات مزدوران نیروی قدس و اطلاعات آخوندها در اطراف اشرف۳ اقامتگاه مجاهدین در آلبانی از سر گرفته شده است. مقامات ذیربط با جزئیات در جریان قرار گرفتند تا مانند توطئه‌های تروریستی پیشین رژیم آخوندی، قاطعانه درهم کوبیده شود.

یک نمونه مشخص که برخی عکس‌های آن ضمیمه است مربوط به یک مأمور پیشانی سیاه اطلاعات آخوندها به نام حسن حیرانی است. این مزدور در روز یکشنبه ۱۵تیر۱۳۹۹ (۵ژوییه۲۰۲۰) همراه با برخی از همدستانش به مأموریت شناسایی در اطراف قرارگاه مجاهدین مبادرت کرد. آنها در ساعت ۸صبح یکشنبه با یک خودرو بنز به شماره پلاک AA۴۲۲KI در حالی‌که فیلمبرداری می‌کردند از مقابل اشرف۳ عبور کرده و به طرف شمال رفتند و به شناسایی شهرک‌ها و روستاهای اطراف پرداختند سپس مجدداً ساعت ۴ و نیم بعدازظهر از همان مسیر به سمت جنوب (تیرانا) برگشتند. عکس و فیلم‌ها در همان روز برای وزارت اطلاعات ارسال شده است.

این مزدور پیش از این نیز بارها به جاسوسی و جمع‌آوری اطلاعات از محل مجاهدین و ترددات آنها در شهر تیرانا مبادرت کرده بود. از جمله در ۲۴مرداد۱۳۹۸ (۱۵اوت۲۰۱۹) با همین خودرو در اطراف اشرف۳ اقدام به شناسایی و فیلمبرداری کرد اما از ابتدا تا انتها تحت‌نظر قرار داشت.

در اول آبان ۹۸ رئیس پلیس آلبانی در یک کنفرانس مطبوعاتی یک شبکه جاسوسی و تروریستی رژیم آخوندی در آلبانی و طرح‌های عملیاتی و انفجاری خنثی شده آنها را افشا کرد. این شبکه که با اجیر کردن قاتلان و جنایتکارانی از ترکیه عمل می‌کرد از داخل ایران توسط یکی از سرکردگان نیروی تروریستی قدس با نام مستعار «پیمان» هدایت می‌شد و برای شناسایی، مزدوری را به‌کار گرفت که خود را از «اعضای سابق مجاهدین» معرفی می‌کرد و برای دیدار مادرش در اشرف۳ ”دلتنگ“ شده بود!

کمیسیون امنیت و ضدتروریسم شورای ملی مقاومت ایران با یادآوری اخراج سفیر رژیم و دیپلمات‌تروریست‌های آن از آلبانی و هم‌چنین با یادآوری بازداشت و تحت کنترل قرار دادن یکساله مزدور افشاء شده احسان بیدی، خواهان دستگیری و محاکمه و اخراج مأموران و مزدوران اطلاعات رژیم ایران و نیروی تروریستی قدس است.

شورای ملی مقاومت

کمیسیون امنیت و ضدتروریسم

۲۰تیر۹۹ (۱۰ژوئیه۲۰۲۰)

 تحرکات مزدوران اطلاعات آخوندها در اطراف اشرف۳

تحرکات مزدوران اطلاعات آخوندها در اطراف اشرف۳