728 x 90

تجمع مجاهدین در اشرف۳ همزمان با تظاهرات ایرانیان آزاده در کشورهای مختلف جهان

تجمع مجاهدین در اشرف ۳
تجمع مجاهدین در اشرف ۳

امروز (۱۴تیرماه) همزمان با کارزار جهانی علیه معامله ننگین میان رژیم آخوندی و دولت بلژیک تحت نام تبادل زندانیان، مجاهدان اشرف ۳ در تجمعی این اقدام ننگین را محکوم کردند.

در این تجمع شماری از مجاهدین به ایراد سخنرانی پرداختند که گزیده‌ای از آن به همراه تصاویر این تجمع آورده شده است.

 

سخنرانی  مهین لطیف

خواهران و برادران گرامی

هموطنانی که در سراسر جهان، در برابر توهین و اقدام شرم‌آور دولت بلژیک، در خروش و عصیان، شجاعانه و خستگی‌ناپذیر بپا خاستید.

مادران و پدران شهیدان، که از خبر این همدستی ننگین با حکومت قاتلان فرزندانتان، در شوک و خشم، بر خود می‌پیچید...

زندانیان سیاسی در زنجیر، که از درد این بی‌شرافتی، پنجه بر دیوار می‌کشید.

از اینجا به ایستادگی و غیرت و شرافت شما درود می‌فرستیم.

ما اینجا در اشرف۳، در برابر نماد پیروزی جمع شده‌ایم تا به آنان که فکر می‌کنند می‌توانند سنگ‌ریزه‌ای بر مسیر شتابان سرنگونی آخوندها بگذارند و قافله پیروزِ مقاومت ایران را لختی توقف بزنند بگوییم «کور خوانده‌اید!»

ما اینجا ایستاده‌ایم تا با یاد و بلندای قامت ۱۲۰هزار شهیدمان، نه تنها از شرافت خلق‌مان دفاع کنیم که در برابر هیولایی که در جای جای این جهان، مصدر تروریسم و آدمکشی است، قد علم کنیم.

خطاب به آنها که چشمک و چراغ دلارهای نفتی و تهدید و تطمیع آخوندها چشمان عقل و منطق و حقوق و شعور انسانی آنها را کور می‌کند می‌گوئیم مگر شما جنایتهای تروریستی رژیم در اروپا و خاورمیانه ندیده‌اید؟

آیا ندیده‌اید که آخوندهای جنایتکار در سالهای دور و نزدیک با دهها عمل تروریستی در خاک کشورهای خودتان و کشورهای همسایه اتان شهروندان خودتان و پناهندگانی که در کشورهایتان میزبان آنها بودید چطور به خاک و خون کشیدند؟

ای کسانی که با آخوندها نشستید و طرح و توطئه کردید که این معامله ننگین را به سرانجام برسانید آیا نمی‌دانید که معامله با تروریستها فقط و فقط آنها را برای انجام جنایتهای دیگر تشویق و جری‌تر می‌کند؟ آیا نمی‌دانید که رژیمی که در چهل سال گذشته بیش از ۱۲۰هزار از بهترین فرزندان ملت ایران را اعدام و صدها هزار نفر را شکنجه و زندانی کرده و تروریسم و باجگیری در رابطه با کشورها دیگر بخشی جدایی ناپذیر از سیاست خارجی آن است با امتیاز دادن نه تنها عقب نمی‌نشیند بلکه برای انجام جنایتهای تروریستی بزرگتر برنامه‌ریزی می‌کند؟

آیا نمی‌دانید که قربانی کردن ارزشهای انسانی و اصول امنیتٍ جهانی، می‌تواند همدستی و کرنش در برابر تروریسم محسوب شود؟

به چهارسال پیش برگردیم، اگر آن اتفاق که نباید، «می‌افتاد!» همین دولت و دول همسایه‌اش که سکوت کرده‌اند، چه پاسخی به مردم‌شان داشتند؟ چطور می‌توانستند حواشی این جنایات را رفع و رجوع کنند!

و حالا دولت بلژیک بعد از چهار سال می‌خواهد با پرداخت همه بها از کیسه قربانیان احتمالی و مشخصاً از حقوق مقاومت و مردم ایران، سود خود را از این طرح تروریستی ببرد؟!

اما آن چیز که محاسبه نشده، یک مقاومت هوشیار و فداکار حاضر در صحنه است و نمی‌گذارد این معاملات ننگین، دور از چشم شاکیان پرونده و افکار عمومی پیش برود...

براستی تا کجا کهکشانهای پیاپی این مقاومت در همین هفته‌ها، ‌در داخل کشور و در اشرف۳، عظیم و دشمن کورکن بوده، تا کجا رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت، مجاهدین اشرف۳ و کانونهای شورشی در ایران اسیر، راه باز کردند که دشمن و همدستانش را به چنین عکس‌العملی واداشته است. . !

آری دورانی عوض شده، زمین سفت شده و نوبت سر بر دیوار کوبیدن دشمن است.

این میان آنچه برای مردم و مقاومت ما می‌ماند و وظیفه ماست این‌که مثل همیشه خیر عظیم درو کنیم، مثل همیشه به خودمان و نیروی عظیم انقلاب‌مان که ما را تا به اینجا رسانده اتکاء کنیم و مثل همیشه با جان‌فشانی و مایه‌گذاری، توطئه دشمن و همدستانش را افشاء و آنها را از غلط کرده‌شان پشیمان کنیم.

آری ما و همه شورشگران در سراسر جهان می‌ایستیم، می‌جنگیم و این معامله را بر سرشان خراب و راه سرنگونی را شتابان‌تر از همیشه به جلو باز می‌کنیم.

حاضر... حاضر... حاضر

 

تجمع مجاهدین در اشرف۳ همزمان با تظاهرات ایرانیان آزاده در کشورهای مختلف جهان

 

سخنرانی  حمید اسماعیل زاده 

مقاومت می‌کنیم پس هستیم. می‌جنگیم پس پیروزیم.

بله با مبارزه و جنگ خودمان تعادل‌قوای سیاسی را می‌سازیم و می‌چرخانیم. تک‌تک‌مان از کانونهای شورشی تا اشرف و اشرف‌نشانها در تمام دنیا خود را مسئول سرنگون کردن رژیم می‌دانیم پس نمی‌گذاریم هیچ توطئه‌یی در سکوت پیش برود و همان‌طور که برادر مسعود گفت سرنوشت خلق‌مان را خودمان می‌نویسیم. به همین دلیل می‌توانیم هر نیروی آزادیخواه و با پرنسیپی در این جهان را بسیج کنیم. توطئه‌ها را در هم بشکنیم و پیش بریم.

این بار اما توطئه ناشی از حضیض ذلت رژیم و اوج اقتدار مقاومت و سازمان است. به‌دلیل نزدیک شدن‌مان به سرنگونی است. در جریان دادگاه اسدی با ضربه سنگینی که رژیم از مقاومت دریافت کرد یعنی با فشارها و کارزار مستمر و همه‌جانبه‌ای که داشتیم دستگیری دیپلمات تروریست رژیم، منجر به برگزاری دادگاه و نهایتاً حکم تاریخی دادگاه شد که ورای احکام حداکثری برای اسدی و سایر مزدوران، در حقیقت حکم به محکومیت تروریسم دولتی رژیم بود که کل دستگاه دیپلماسی و سفارتخانه‌هایش تماماً درگیر پیشبرد تروریسم برعلیه تنها همآورد خودش یعنی آلترناتیو شورای ملی مقاومت و سازمان مجاهدین خلق ایران است.

حالا بعد از این پیروزی قاطع و غیرقابل برگشت، و با اعتراضات و شورشهای فزاینده و مستمری که رژیم در داخل روبه‌رو است. و ضربات سنگینی که روزانه از کانونهای شورشی دریافت می‌کند، برای جلوگیری از ریزش نیروها و مزدورانش نیازمند برگرداندن اسدی است.

پس مماشات این‌بار باج دهی به یک رژیم درمانده و در حال احتضار است. عملی بسیار شنیع و ننگین. یک زدوبند کثیف که همان‌طور که خواهر مریم گفتند «با این معامله آخوندهای کشتارگر در اقدامات تروریستی در اروپا بسیار جری‌تر می‌شوند و کسی در برابر آنها امنیت ندارد».

می‌خواستند این توطئه کثیف را در سکوت پیش ببرند. در کنفرانس مونیخ نطفه آن بسته شد و بعد به یک قرارداد ننگین بین دولت بلژیک و رژیم آخوندی در مارس گذشته منجر شد و حالا می‌خواهند به آن پوش قانونی بدهند تا بتوانند آن را عملی کنند. یعنی با لایحه تبادل زندانیان که دولت بلژیک به پارلمان این کشور داده آن هم با قید فوریت و در زمان کوتاه. چرا که می‌خواستند هر چه سریعتر آن را عملی کنند تا کسی متوجه نشود و با واکنشی هم روبه‌رو نشود.

در مورد این توطئه کثیف، برادر مسعود گفتند «این اهانت به وجدان و شعور بشریت معاصر به‌ویژه مردم ایران است که دیپلمات تروریست وزارت اطلاعات فاشیسم دینی، محکومیت خود را نزد کسانی بگذراند که او را به همین مأموریت فرستاده‌اند. از بازی با دادگستری و عدالت در بلژیک باید ممانعت شود».

آری ما نمی‌گذاریم که چنین توطئه‌یی در سکوت پیش برود. این توطئه را افشا و محکوم می‌کنیم. همه را بسیج می‌کنیم کمااین‌که کردیم و مثل همیشه با ایستادگی خودمان ادامه می‌دهیم. کاری که همیشه کردیم. کاری که بر سر لیست تروریستی کردیم. کاری که در تمام توطئه‌ها کردیم. ولی این بار فرق آن در این است که رژیم در نشیب سرنگونی قرار گرفته و هر حرکتی مستقیماً به سرنگونی شتاب می‌دهد.

و اکنون می‌بینیم که اشرف‌نشانها در تمام کشورها فعالیت‌های خستگی‌ناپذیر خودشان را ادامه می‌دهند. هموطنان شریف و آزاده برعلیه این معامله ننگین بسیج شده‌اند. شخصیتهای حقوقی و سیاسی و پارلمانی و حقوق بشری، برعلیه این معامله ننگین موضع گرفته‌اند.

و ما هم در اینجا جمع شده‌ایم تا اعتراض کنیم و محکوم کنیم عمل ننگینی را که مماشاتگران دنبالش هستند و دولت بلژیک می‌خواهد در یک زد و بند و معامله کثیف با رژیم آخوندی پیش ببرد.

معامله ننگین و لایحه شرم‌آور برای آزاد کردن دیپلمات تروریست رژیم در بلژیک باج‌دهی آشکار به رژیم که راه تروریسم بیشتر و فعالتر رژیم در اروپا را هموار می‌کند.

ولی هیچ نیرویی در تاریخ قوی‌تر از اراده خلقی که برای آزادی قیام کرده نیست. و مماشاتگران نیز از مماشات با این رژیم رو به سقوط چیزی جز رسوایی درو نخواهند کرد.

و همان‌طور که برادر گفتند و در اینجا نیز حک شده «از آن ماست پیروزی. از آن ماست فردا».

 

تجمع مجاهدین در اشرف۳ همزمان با تظاهرات ایرانیان آزاده در کشورهای مختلف جهان

 

سخنرانی  معصومه احتشام

با سلام

همان‌طور که اطلاع دارید امروز دولت بلژیک می‌خواهد از طریق پارلمان لایحه‌یی را که در تاریخ ۲۲ مارس به امضا رسیده به «قانون» تبدیل کند و بلافاصله آن را به مرحله اجراء بگذارد و بر اساس آن دیپلمات تروریست اسدالله اسدی، که به جرم اقدام به‌عملیات تروریستی در گردهمایی سالانه مقاومت ایران در سال۲۰۱۸، در دادگاه این کشور به بیست سال زندان محکوم گردید به ایران منتقل شود تا در یک داعیه «مضحک»، حکم زندان خود را در نزد همان کسانی سپری کند که وی را برای این اقدام تروریستی به اروپا اعزام کرده‌اند.

این اقدام دولت بلژیک شرم‌آور است زیرا اقدام تروریستی دیپلمات تروریست اسدالله اسدی اگر عملی می‌شد یکی از بزرگترین جنایات بزرگ در تاریخ اروپا می‌بود. زیرا در آن گردهمایی، علاوه بر حضور رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت ایران، صدها شخصیت عالیرتبه کشورها از پنج قاره جهان حضور داشتند. این اقدام دیپلمات تروریست آخوندها آن‌قدر شنیع و جنایتکارانه بود که دادگاه بلژیک، چه در محاکمه اولیه و چه در استیناف، قاطعانه و بی‌هیچ تردیدی، حکم اشد مجازات را برای وی و اعضای تیم تروریستی‌اش صادر کرد.

جهان از دولت بلژیک سؤال می‌کند شما آن‌قدر ضعیف شده‌اید که فکر می‌کنید با باج دادن به رژیم آخوندی حاکم بر ایران تروریستهایش را مهار می‌کنید. در صورتی که اگر رژیم آخوندی را بشناسید می‌دانید که این توافقنامه کاری به جز تشجیع تروریست‌ها نمی‌کند.

ما ضمن ابراز انزجار از این اقدام دولت بلژیک و محکوم کردن قاطعانه این توافقنامه، با اشرف‌نشانها وبا طیف وسیعی از وجدان آگاه اروپاییان و مجامع حقوق‌بشری جهان که علیه این توافقنامه برشوریده و دولت بلژیک را به الغای چنین توافقنامه‌یی فراخوانده‌اند، همصدا هستیم.

این توافقنامه چنان‌چه به قانون تبدیل شود و بر اساس آن، تروریستهای رژیم آخوندی به ایران مسترد شوند، یک دهن کجی آشکار به عدالت و وجدان بشریت معاصر است و درعین‌حال رژیم تروریستی حاکم بر ایران را در صدور تروریسم و کشتار جری‌تر خواهد کرد.

این توافقنامه و توافقنامه‌های مشابه آن، صرفاً در خدمت تروریسم افسارگسیخته ملایان علیه مخالفان و به‌ویژه مقاومت ایران خواهد بود. رژیم آخوندی بزرگترین حامی تروریسم در جهان است و به سوء‌استفاده از دیپلماتها، سفارتخانه‌ها و نمایندگی‌های دیپلماتیک خود برای تسهیل و انجام اقدامات تروریستی معروف است. محکومیت اسدی شاخص آن است.

می‌دانیم اقدام به بمب‌گذاری در گردهمایی سالانه مقاومت ایران در پاریس توسط دیپلمات تروریست اسدالله اسدی، در شورایعالی امنیت آخوندها با حضور روحانی و ظریف، رئیس‌جمهور و وزیر خارجه وقت رژیم تصویب و به تأیید شخص خامنه‌ای رسیده بود. اسدی دیپلمات تروریست آخوندها در وین از سوی وزارت اطلاعات مأمور اجرای این طرح شد. وی بمب را با استفاده از مصونیت دیپلماتیک و امکانات سفارت با هواپیمای مسافری از تهران به وین منتقل کرد و در لوگزامبورگ به دو مزدور همدستش برای کارگزاری در گردهمایی مقاومت تحویل داد.

ما همصدا با هموطنان ایرانی، وکلا، شخصیت‌های سیاسی، نمایند‌گان پارلمان بلژیک، پارلمان اروپا و دیگر پارلمانهای اروپایی را به اقدام فوری برای ممانعت از تصویب این لایحه فرامی‌خواهیم و اعلام می‌کنیم که اگر این لایحه تصویب شود فاشیسم دینی در اقدامات تروریستی بسیار جری‌تر خواهد شد.

آری، برگرداندن اسدالله اسدی تروریست بمبگذار به ایران به سخره گرفتن حاکمیت قانون است و موجب مصونیت بیشتر رژیم ایران در تروریسم و جنایات علیه بشریت می‌شود. علیه این توطئه ننگین باید که اعتراض کرد.

 

-تجمع مجاهدین اشرف۳ در اعتراض به آزادی دیپلمات تروریست دولتی - 2

 

سخنرانی مریم فارسی

دنیای مماشات بار دیگر تشت رسوایی‌اش به زمین افتاد.

۱۷ سال پیش آن که مهد دمکراسی در اروپا بود و آبروی سه قرن به دوش کشیدن این نام را افتخار خود می‌دانست، بی‌تعارف دمکراسی‌اش را به ۷میلیارد دلار فروخت اما فکر نمی‌کرد کسی در بزنگا گلویش را بگیرد و میز معامله را برهم بریزد چون در قاموس‌شان مقاومت به تاریخ پیوسته و جایش در فیلمهای پارتیزانی و یادبودهای سالانه است. چه غافلند و نمی‌دانند دریای خون و رنج مبارزه یک ملت نمی گذارد درخت مقاومتش خشکیده شود و ایستاده در بزنگاه تاریخ تا دست هر غارتگری که از جیب این ملت بر سر آزادی‌شان معامله می‌کند را قلم کند. شاید هم خودشان را به غفلت‌زده‌اند که به دور از چشم افکار عمومی و پشت‌پرده معامله‌شان در تنگنای زمان، عدالت و قضاییه خودشان را به چالش کشیده و جز بی‌آبرویی طرفی نمی‌بندند.

راستی در اتاق‌های فکر شیطانی‌شان چه خیال کرده‌اند که این‌چنین گستاخانه شعور جماعت را به سخره می‌گیرند؟ ماموری که تمام استانداردهای بین‌المللی را زیر پا گذاشته و با هواپیمای مسافربری بمب جابه‌جا کرده و طرح و تو‌طئه کشتار را فرماندهی کرده به نزد اربابش برگردد؟

عمامه‌داران غاصب ایران کشتی‌شان به گل نشسته و در آستانه سقوطند شما چرا کراوات غربی‌تان را به عبای جر و اجر شده ولایت گره زده اید؟

زیر برق تهاجم دلیر مردان و شیر زنان شورشی در داخل ایران مرگ نظام پوسیده آخوندی حتمی است و لاشخورهای سیاسی بر حسب غریزه خیلی خوب بوی مردار نظام ولایت را حس کرده‌اند و خیز برداشته‌اند که از گوشت این مرده نجس، نمدی هم به کلاه خودشان بزنند غافل از آن که این بار ما هستیم. شما هم هستید. گو باش تا ببینیم که چطور خیره سران و لمپنهای آتش به اختیار، این بار نه در تهران و شیراز و اصفهان و بهبهان و یزد، که بمب به‌دست در شهرهای خودتان ترک‌تازی کنند و به فوکل جهالت شما بخندند.

مردم ایران صاحب و پشت و پناه دارند و با همین تکیه گاه، یکصد سال ایستاده‌اند، بعد از این هم می‌ایستند اما در تک به تک ثانیه‌های این تاریخ فراموش نمی‌کنند و نمی‌بخشند دستان کثیفی که پشت‌پرده با دشمن‌شان همدستی کرد. تا ابد نفرین شده تاریخ این ملت هستید که سگ های شکاری رژیم و تروریست هایش را به‌جای در بند کشیدن باز گذاشتید. این همه رنج و شکنج، این همه بیلان اعدام و دست و پا بریدن و کور کردن. فراموش نمی‌کنند و نمی‌بخشند که به‌جای ایستادن در کنار مردم و مقاومت ایران، با جلاد نشستید. با جلاد معامله کردید. دهها صفحه از دفترچه سبز را خودتان افشا کردید. صدها مدرک و دلیل در دادگاه خودتان فاش کردید. آیا انتظار دارید دنیا چشم ببندد. شرم تان باد!

 

-تجمع مجاهدین اشرف۳ در اعتراض به آزادی دیپلمات تروریست دولتی - 3

 

سخنرانی بهنام کریمی

تاجران دنیای سود و سرمایه خیال می‌کنند اگر در برابر نقض حقوق‌بشر، اگر در برابر اقدام به ترور، اگر در برابر طراحی و اقدام به قتل‌عام و کشتار جمعی در خاک اروپا سکوت کنند و بر آن چشم فرو ببندند چیزی به دست خواهند آورد.

تاجران دنیای سود و سرمایه خیال می‌کنند، اگر دستگاه قضایی، و عدالت را به سخره بگیرند و یک تروریست حرفه‌یی و یک مأمور به کشتار از طرف رژیم ایران را رها کنند، چیزی به دست خواهند آورد.

مگر نمی‌بینید و مگر نمی‌دانید که مماشات با رژیم آدمکش ولایت فقیه چه بر روز مردم ایران و کشورهای خاورمیانه آورده است، مگر مردم رنج کشیده‌ٔ ایران را نمی‌بینید، مگر آتش‌افروزی آخوندها در سوریه و لبنان، در یمن و عراق ندیده و نمی‌بینید.

مگر نمی‌بینید که هر لحظه مماشات و هر تمایل به سازش در شما، رژیم ولایت فقیه را در فعالیت‌های موشکی و پهپادی‌اش جری‌تر و گستاخ‌تر می‌کند.

مگر نمی‌بینید که دم زدن از مذاکره و امتیاز دادن، به رویاهای اتمی رژیم ولایت فقیه سوخت می‌رساند.

مگر همین اروپا تجربه‌ٔ جنگ جهانی دوم که محصول مماشات با فاشیسم هیتلری بود را از یاد برده است.

 

وقتی از وزیر خارجه‌ٔ بلژیک پرسیدند که آیا می‌توانید اسدالله اسدی را آزاد کنید، پاسخ داد بستر قانونی آن را نداریم. تا سرانجام در ۲۰اسفند گذشته توافقی منعقد شد بین رژیم ایران، دولت بلژیک و دو کشور دیگر. پای کشورهای دیگر را هم وسط کشیدند تا نشان دهند این توافق فقط با رژیم ایران نیست. ظاهر امر هم این بود که می‌خواهند محکوم شدگان در دستگاههای قضایی یکدیگر را که تابعیت کشور دیگر را دارند به همانجا برگردانند تا دوران محکومیت خود را در آنجا سپری کنند.

چنین توافقی تنها در حالی می‌تواند قابل فهم و قابل دفاع باشد که دو طرف دارای نظام حقوقی یکسان و ارزش‌های به نسبت مشترک باشند. یعنی آنچه در بلژیک و در خاک اروپا جرم است در ایران تحت اشغال ولی‌فقیه هم جرم باشد. آیا مقاماتی که از طرف بلژیک این توافق را با رژیم ایران امضا کردند بر این باورند که بلژیک و رژیم ایران دارای نظام حقوقی مشابه و ارزش‌های مشترک هستند؟

تاکنون چند بار رژیم ایران در مجمع عمومی سازمان ملل به‌خاطر نقض حقوق‌بشر، محکوم شده است؟ آیا شما از پرونده‌ٔ قتل‌عام ۳۰هزار زندانی سیاسی در تابستان سال۶۸ خبر ندارید؟ آیا شما خبر ندارید که یکی از دست‌اندرکاران آن قتل‌عام در سوئد محاکمه شده است؟ آیا شما خبر ندارید که رئیس‌جمهور رژیم ایران یک قاتل حرفه‌یی است و در طول دوران خدمتش به رژیم ولایت فقیه کاری جز زندان کردن و اعدام کردن افراد انجام نداده است؟

اگر اسدالله اسدی و همدستانش موفق می‌شدند در تیرماه ۱۳۹۷ تجمع ایرانیان و حامیان بین‌المللی مقاومت ایران را هدف قرار دهند و در خاک اروپا حمام خون به راه بیندازند آیا رژیم ایران جشن نمی‌گرفت؟ اگر این تروریستها دستگیر نمی‌شدند و به تهران بر می‌گشتند آیا آخوندها و پاسداران مانند قهرمانان از آنها استقبال نمی‌کردند؟

آیا شمایی که با رژیم ایران دست به معامله می‌زنید همین‌طور به‌عملیات تروریستی پاریس نگاه می‌کنید؟ یا آنرا محکوم می‌کنید؟ آیا از این بیم ندارید که وقتی یک تروریست اعزامی به سلامت به مرکز فرماندهی‌اش تحویل داده می‌شود باید منتظر اعزام تروریست‌های بیشتری به خاک اروپا باشید؟

 

آنچه در ۲۰اسفند گذشته بین رژیم ایران و دولت بلژیک امضا شد، از برابر دیدگان رسانه‌ها دور نگه‌داشتند که مبادا جنجال شود، اعتراض شود و تعزیه به هم بخورد. و به یک‌باره چند روز پیش آنرا به پارلمان بلژیک آوردند تا فوریتش تصویب شود.

همه چیز حکایت از آن دارد که در پشت صحنه، زد و بندی در جریان است. دولت بلژیک می‌خواهد اسدالله اسدی را تحویل ولی‌فقیه بدهد و لابد او هم به اینها نفت یا چیز دیگری می‌دهد. اما یک چیز را حتماً تصور نمی‌کردند و آن هم فوران وجدانهای بیدار از میان شهروندان و پارلمانترها و شخصیتها در اروپا بود. باز هم معلوم شد تا آنجایی که به مردم اروپا برمی‌گردد، تا آنجایی که به وجدانهای بیدار و کسانی که درک کرده‌اند منافع واقعیشان در سازش‌ناپذیری با تروریسم و بنیادگرایی است، برمی‌گردد، آنها در طرف مردم و مقاومت ایران قرار دارند.

 

رژیم ایران خیال می‌کند با یک طرح پیچیده‌ٔ چند وجهی، یعنی با توافقات پنهانی و امدادهای غیبی، و بهره‌برداری از آخرین رمق‌های سیاست مماشات، می‌تواند یک قاتل و تروریست حرفه‌یی را از دست قضاییه بلژیک خارج کند.

رژیم ایران خیال می‌کند در برابر شکستها و ضربات پی در پی ای که در همین چند ماه اخیر از کانون‌های‌شورشی دریافت کرده است، با تحویل گرفتن مأمور اعزامی‌اش، می‌تواند روحیه نیروهای وا رفته‌اش را احیا کند. می‌تواند به دست‌اندرکاران سیستم‌های حفاظتی صدا و سیما، وزارت ارشاد، سازمان زندانها و در همین روزها سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی‌اش که یک به یک توسط کانون‌های‌شورشی تسخیر و تخلیه اطلاعاتی شده‌اند، دلگرمی بدهد که ولی‌فقیه هنوز رمقی در عمامه‌اش باقی مانده است.

رژیم ایران خیال می‌کند با این معامله می‌تواند مأمورانی که کارشان سرکوب و دستگیری معلمان و بازنشستگان معترض، کارگران بی‌حقوق و میلیون‌ها ایرانی است که حتی نانی هم برای خوردن ندارند، را روحیه بدهد.

رژیم ایران خیال می‌کند هنوز می‌تواند سیاست ترور، تهدید، جنگ‌افروزی، و بازی با برگ اتمی و موشکی را ادامه دهد.

اما واقعیت سترگ و غیرقابل انکار این است که بیت ولی‌فقیه در تهران به لرزه افتاده است. هر یک قدم که از طرف رژیم علیه نسل قیام، کانون‌های‌شورشی و مقاومت سراسری برداشته می‌شود دنیایی بر سرش خراب می‌شود.

خصیصه‌ٔ اصلی رابطه‌ٔ رژیم و قیام‌ها در داخل کشور این است: هر دست گشودن ولی‌فقیه و سپاه برای سرکوب، تنها به شعله‌ورتر شدن قیام، به سازمان‌یافته‌تر شدن آن، و به افزایش قدرت آتش آن راه می‌برد.

اینرا همین امروز و همین الآن رژیم ایران دارد در کف خیابان و در مراکزی که هر روز هدف قرار می‌گیرند مشاهده می‌کند. این را در تخلیه‌ٔ اطلاعات نهادهای امنیتی‌اش مشاهده می‌کند. کانون‌های‌شورشی اسامی‌ده‌هزار نفر از مأموران سرکوب و شکنجه‌گران را با مشخصات کامل در دست دارند.

و در خارج از مرزهای ایران هم، مشابه داخل کشور، هر قدمی که رژیم برای زد و بند، و فشار علیه مقاومت ایران بر می‌دارد، دنیایی بر سرش خراب می‌شود و تنها باعث می‌شود جبهه‌ٔ مقاومت گسترده‌تر، و حمایت از آن افزون‌تر شود.

 

تا آنجایی که به ما برمی‌گردد، از «اشرف» ۳، از خانه‌ٔ مقاومت ایران، از پارلمان بلژیک می‌خواهیم که به لایحه معاوضه‌ٔ محکومان با رژیم ایران رأی منفی بدهد. این لایحه تنها محملی است برای آزاد کردن تروریست اسدالله اسدی.

اما در هر صورت همه‌ٔ طرف‌ها می‌توانند مطمئن باشند که مقاومت ایران، ایرانیان با شرف و مردم شریف اروپا، اجازه نخواهند داد که این تروریست آزاد شود. همان نیرویی که پیش از انجام عملیات کشتار در پاریس، اسدالله اسدی و همدستانش را متوقف کرد و به دست عدالت سپرد، او را در دست عدالت نگاه خواهد داشت. این بخشی از مبارزه‌ٔ مردم ایران برای سرنگون کردن قطعی رژیم ولایت فقیه است.

 

تجمع مجاهدین اشرف۳ در اعتراض به آزادی دیپلمات تروریست دولتی که طرح بمبگذاری گردهمایی ایران آزاد در ویلپنت پاریس را بعهده داشت و به ۲۰سال حبس محکوم شده بود.

-تجمع مجاهدین اشرف۳ در اعتراض به آزادی دیپلمات تروریست دولتی - 0

-تجمع مجاهدین اشرف۳ در اعتراض به آزادی دیپلمات تروریست دولتی - 1

-تجمع مجاهدین اشرف۳ در اعتراض به آزادی دیپلمات تروریست دولتی - 4

 

 

-تجمع و برنامه مجاهدین در اشرف۳ - 0

-تجمع و برنامه مجاهدین در اشرف۳ - 1

-تجمع و برنامه مجاهدین در اشرف۳ - 2

-تجمع و برنامه مجاهدین در اشرف۳ - 3

-تجمع و برنامه مجاهدین در اشرف۳ - 4
 

 

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/64ff57df-dff8-4c50-b439-924b4570cdd2"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات