728 x 90

تجمعات اعتراضی در شهر های میهن۲۶فروردین-درگیری شدید بین مردم محله فلک الدین خرم اباد با نیروهای یگان ویژه

تجمع اعتراضی در مقابل فرمانداریهای رژیم در ایذه و باغملک
تجمع اعتراضی در مقابل فرمانداریهای رژیم در ایذه و باغملک

درگیری شدید بین مردم محله فلک الدین خرم اباد با نیروهای یگان ویژه 

درگیری شدید بین مردم محله فلک الدین خرم اباد با نیروهای یگان ویژه بخاطر تخریب خانه های مردم توسط نیروهای حکومتی که ادعا شده ساخت و ساز در این محل غیر مجاز بوده
این منطقه جزو مناطق محروم در خرم آباد محسوب می شود و مردم خشمگین که دار و ندار خود را از دست داده اند با سنگ به نیروهای یگان ویژه حمله کردند و نیروهای یگان ویژه با گلوله پاسخ دادند که تعدادی نیز زخمی شدند.

این درگیری امروز قبل از ظهر سه شنبه ۲۶ فروردین اتفاق افتاد.

  • تجمع اعتراضی نانوایان در یاسوج

  جمعی از نانوایان یاسوج در اعتراض به وضعیت معیشتی در مقابل استانداری رژیم تجمع کردند.

تجمع کنندگان پلاکاردی  در دست داشتند که روی آن نوشته شده بود: «با توجه به بالا رفتن هزینه های تولید نان از قبیل آب، برق، بیمه، اجاره بهای مغازه ما دیگر با این قیمت توان تولید نان را نداریم.

 

 

  • درگیری مامورین شهرداری سنندج با دستفروشان دخانیات.

سه شنبه ۲۶ فروردین در سنندج مردم از نداری و فقر مجبور به بیرون آمدن از خانه شدند و دست فروشی میکنند و ماموران شهرداری به انها حمله ور میشوند.

تجمع اعتراضی کارکنان عوارضی قزوین

اخیرا پیامکی به ۵۱ نفر از کارکنان عوارضی‌های قزوین ارسال شده و از آنها خواسته اند که خود را به بیمه بیکاری معرفی کنند، در صورتی که سال گذشته به آنها وعده استخدام داده بودند. کارکنان اخراجی عوارضی‌های استان قزوین در تاریخ ۲۶فروردین ۹۹ در برابر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور اقدام به تجمع اعتراضی کردند.

قزوین

قزوین

 

تجمع اعتراضی کسبه بازار موسوم به عراقی در آمل

 روز دوشنبه ۲۵فروردین کسبه بازار موسوم به عراقی در آمل به‌دلیل تأمین نبودن معاش خانواده‌هایشان و در اعتراض به بسته بودن این بازار در مقابل شهرداری رژیم در آمل تجمع کردند.

 

تجمع اعتراضی در ایذه و باغملک

 جمعی از مردم مناطقی در ایذه و باغملک در استان خوزستان دوشنبه ۲۵ فروردین  تجمع اعتراضی برگزار کردند. آنها به ساخت محل جدید برای دفع زباله که تهدید جدی برای سلامت و بهداشت مردم این مناطق است اعتراض کردند و در مقابل فرمانداریهای رژیم در ایذه و باغملک تجمع کردند.

باغملک

باغملک

 

تجمع اعتراضی کشاورزان تاکستان منطقه خان ارخی

کشاورزان منطقه خان ارخی در تاکستان روز دوشنبه تجمع اعتراضی برگزار کردند. کشاورزان به غصب زمینهایشان توسط عوامل حکومتی و تعرض به آبراه کشاورزی اعتراض کردند.