728 x 90

پارس‌های جنگ‌افروزانه خامنه‌ای و لاف پیروزی برای مهار اوضاع بحرانی

خامنه‌ای ولی فقیه ارتجاع
خامنه‌ای ولی فقیه ارتجاع

پارس‌های جنگ‌افروزانه خامنه‌ای و لاف پیروزی برای مهار اوضاع بحرانی:

بسیج برای حداکثر سازی امکان مقاومت کشور است در مقابل هر خطری در مقابل هر تهدیدی

طوفان اقصی خاموش شدنی نیست بدانند که این وضع هم ادامه پیدا نخواهد کرد

نکته خیلی مهم جنبه فراملی و فرامرزی بسیج است

امام تعبیر می‌کند هسته‌های مقاومت جهانی، این همان بسیج است

 

جغرافیای سیاسی منطقه در حال دگرگونی اساسی هست اما نه به نفع آمریکا

حادثه طوفان الاقصی یک حادثه تاریخ‌ساز بود

توانست جدول سیاست‌های آمریکا در این منطقه را بهم بریزد، ان‌شاءالله ادامه پیدا بکند

 

لاف «همه‌پرسی» برای «همه سرزمین» برای زدن زیراب راه‌حل دو کشوری

علیه مواضع دولت فلسطین و اجماع جهانی و کنفرانس اسلامی

خامنه‌ای:

حل مسأله فلسطین یعنی چه؛ یعنی تشکیل حاکمیت فلسطینی در همه سرزمین

ما طرح آن را مطرح کردیم طرح همه‌پرسی، همه‌پرسی از فلسطینی‌ها

 

وسوسه‌ها در شما اثر نکند باید جوان امروز همیشه امیدوار باشه

در زمین دشمن بازی نکنید از دوقطبیها کاذب بپرهیزید

کسانی که مبانی شما و ولایت فقیه را قبول دارند برادر شما هستند

توی کشور هی دوقطبی درست می‌کنند طرفدار زید طرفدار عمر طرفدار فلان فکر

 

خامنه‌ای ۸ آذر ۱۴۰۲

بسیج برای حداکثر سازی امکان مقاومت کشور است در مقابل هر خطری در مقابل هر تهدیدی. این منطق در ایجاد بسیج عامل اصلی بود امروز هم همین منطق وجود دارد و این منطق به روز است. امروز هم وجود بسیج لازم است با تفصیلی که حالا وجود داره...قله بسیج سلیمانی است، صیاد شیرازی است،

حالا شما دفاع مقدس را ندیدید، اما دفاع حرم رو دیدید. میدانهای صحنه‌های دیگر را هم بود دیدید مشاهده کردید که چه می‌کنه بسیج.

نکته بعدی که خیلی هم مهمه، جنبه فراملی و فرامرزی بسیج است، این هم در بیان امام هست. امام ملاحظه کردید تعبیر می‌کند هسته‌های مقاومت جهانی، هسته‌های مقاومت جهانی، این همان بسیج است، بسیج ما نیست، بسیج خودشان است اما همان فرهنگ است. هسته‌های مقاومت جهانی، تشکیل هسته‌های مقاومت جهانی. این تحققش را پیدا کرد یعنی الآن شما نمونه‌هایش را دارید مشاهده می‌کنید در منطقه خودمان، حالا باش تا صبح دولتش بدمد که هنوز از نتایج سحر است. در منطقه شما ملاحظه می‌کنید همان هسته‌های مقاومتی که امام خبرش را داده بود، بشارت رو داده بود امروز در حال تعیین سرنوشت این منطقه هستند. دارند سرنوشت این منطقه ما را هسته‌های مقاومت داره تعیین می‌کند، یک نمونه‌اش همین طوفان الاقصی است.

چند سال پیش در قضیه لبنان، آمریکایی‌ها گفتند که دنبال تشکیل خاورمیانه جدیدند،

آنها خواستند حزب‌الله را نابود کنند در نقشه جدیدی که داشتند یکی‌اش این بود، نابودی حزب‌الله. حزب‌الله ده برابر قوی‌تر شد بعد از جنگ ۳۳روزه، حالا من می‌گم ۱۰برابر چون احتیاط می‌کنم بیش از اینها قویتر شد. ماجرای عراق ماجرای عجیبی است، آمریکایی‌ها تصمیم‌شان این بود که حکومت آمریکایی در عراق بر سر کار بگذارند، بعد دیدند نمی‌شه یک عراقی وابسته به خودشان را گذاشتند. آن هم نشد پیش نرفت، تا امروز، امروز هسته‌های مقاومت در عراق در قضیه فلسطین وارد می‌شوند، دولت عراق موضع می‌گیرد با قدرت یعنی عراق، آمریکایی‌ها در آن چیزی که اسمش را گذاشته بودند خاورمیانه جدید، ۱۸۰درجه با این‌که امروز هست تفاوت داره.

۲۰سال پیش فلسطین چی بود امروز چی هست، حماس ۲۰سال پیش چی بود امروز چیه. بله جغرافیای سیاسی منطقه در حال دگرگونی اساسی هست اما نه به نفع آمریکا، به نفع جبهه مقاومت.

(تکبیر: الله اکبر خامنه‌ای رهبر مرگ بر ضد ولایت فقیه مرگ بر آمریکا مرگ بر انگلیس مرگ بر منافقین و کفار مرگ بر اسراییل)

 

بله غرب آسیا نقشه جغرافیای سیاسی‌اش عوض شد اما به نفع مقاومت، مقاومت پیروز شد، امام درست فهمیده بود درست تشخیص داده بود، نقشه جدیدی که در این منطقه داره بتدریج حاکمیت پیدا می‌کند چند تا خصوصیت داره.

خصوصیت اولش آمریکازدایی است، این در این منطقه آمریکازدایی است. یکی از نشانه‌های واضح و بارزی که امروز جلوی چشم‌ها است زمین طوفان الاقصی است، این طوفان الاقصی بله علیه رژیم صهیونیستی است اما (قطعی) به‌معنای واقعی کلمه حادثه طوفان الاقصی یک حادثه تاریخ‌ساز بود توانست جدول سیاست‌های آمریکا در این منطقه را بهم بریزد، ان‌شاءالله ادامه پیدا بکنه این طوفان جدول را محو خواهد کرد، (الله) جدول سیاست آمریکا را در منطقه محو خواهد کرد.

یک خصوصیت دیگری که این نقشه جدید منطقه ما داره مسأله حل مسأله فلسطین است، مسأله فلسطین به سمت حل داره حرکت می‌کنه به توفیق الهی، حل مسأله فلسطین یعنی چه، یعنی تشکیل حاکمیت فلسطینی در همه سرزمین، ما طرح آن را مطرح کردیم طرح همه‌پرسی، همه‌پرسی از فلسطینی‌ها. البته آنهایی که اشغالگرند آنها حقی ندارند اما خود فلسطینی‌ها چه سرزمین فلسطین چه در کشورهای همسایه فلسطین توی اردوگاهها در جاهای دیگه هرجا هستند چندین میلیون فلسطینی هستند آنها می‌توانند نظر بدهند. یک منطق دنیا پسند و قابل‌قبول و متمدنانه برای اداره فلسطین حالا بعضی‌ها می‌گویند آقا خب این‌که شما مطرح می‌کنید رژیم صهیونیستی که قبول نمی‌کنه زیر بار نمی‌رود، اگر همین هسته‌های مقاومت اراده خودشان را عزم راسخ خودشان را خواست خودشان را به‌طور جدی دنبال کنند این تحقق پیدا خواهد کرد در این تردیدی نیست

(شعار: الله اکبر خامنه‌ای رهبر مرگ بر ضد ولایت فقیه مرگ بر آمریکا مرگ بر انگلیس مرگ بر منافقین و کفار مرگ بر اسراییل)

بعضی‌ها در دنیا توی این سخنگویان دنیا راجع به مسأله نظرات جمهوری اسلامی درباره منطقه که صحبت می‌کنند به دروغ می گند که ایران میگه که بایستی یهودیها را یا صهیونیستها را به دریا بریزند نه این حرف رو دیگران یک وقتهایی قبلها کسایی از عربها گفتن ما هیچوقت نگفتیم این رو ما کسی رو به دریا نمی‌ریزیم

خب حالا این راجع به این مسأله یک کلمه عرض بکنم این طوفان الاقصی این حادثه مهم و بی‌نظیری که اتفاق افتاد این هدف‌ها رو نزدیک کرد راه رو به سمت این هدفها نزدیک کرد سهل کرد کار بزرگی انجام گرفت.

طوفان اقصی خاموش شدنی نیست به نظر ما انشاءالله (الله) به حول و قوه الهی بدانند که این وضع هم ادامه پیدا نخواهد کرد.

 

چند تا توصیه می‌خوام به بسیج بکنم این توصیه‌ام به سازمان بسیج هست هم بعضی از اینها به یکایک افراد بسیجه

توصیه اول بصیرت‌افزایی کنید هم در خودتون هم در دیگران بصیرت مسأله مهمی است

توصیه بعدی ابتکارعمل را در قضایای مهم شما به‌دست بگیرید در زمین دشمن بازی نکنید اگر بصیرت داشته باشیم می‌فهمیم که تو این قضیه نقشه دشمن چیست طبق نقشه دشمن حرکت نکنیم به تعبیر رایج در زمین دشمن بازی نمی‌کنیم.

وسوسه‌ها در شما اثر نکنه دلیل واضح بعد این‌که باید جوان امروز همیشه امیدوار باشه

توصیه بعدی از دوقطبیها کاذب بپرهیزید تو کشور هی دوقطبی درست می‌کنن طرفدار زید طرفدار امر طرفدار فلان فکر طرفدار فلان این حرفها چیه اون کسانی که مبانی شما را اصول شما را و دین شما را انقلاب شمار و ولایت فقیه این چیزا رو قبول دارن برادر شما هستند حالا گیرم یک اختلاف سلیقه‌ای هم با شما داشته باشند یکی از چیزایی که انسان واقعاً باید ازش شکوه کنه و گریه کنه بعضی از اظهارات... فضای مجازی است این به آن میپره آن به این میپره پرهیز کنید شما که بسیجی هستید نکنید.

(تلویزیون شبکه هامون رژیم ۸آذر ۱۴۰۲)

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/4a285458-cbc7-4aa4-829c-7f6a4dff8aea"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات