728 x 90

بیش از ۲۰ عضو کنگره خواستار ممانعت از حضور سران رژیم ایران در نشست‌های سازمان ملل در آمریکا شدند

جو ویلسون و جرد موسکوویتز
جو ویلسون و جرد موسکوویتز

جو ویلسون و جرد مسکوویتز خواستار ممانعت از حضور سران رژیم ایران در نشست‌های سازمان ملل در ایالات متحده شدند. سایت جو ویلسون روز دوم فروردین در یک بیانیه مطبوعاتی نوشت:
جو ویلسون از کالیفرنیا و جرد موسکوویتز از فلوریدا، بیش از ۲۰عضو کنگره را در نامه‌یی دو حزبی به وزیر امور خارجه آنتونی بلینکن رهبری کردند و از ایالات متحده خواستند که ویزا را برای سران رژیم ایران که از ایالات متحده بازدید می‌کنند رد کند. این درخواست فوری در حالی مطرح می‌شود که رژیم ایران به حمایت مالی حماس، حزب‌الله و حوثی‌ها و بی‌ثبات کردن فعالانه خاورمیانه ادامه می‌دهد. در سال ۲۰۱۴، آمریکا سفیر رژیم ایران در سازمان ملل را ممنوع کرد و در سال ۲۰۲۰، وزیر امور خارجه ایران را ممنوع کرد.
رژیم تهران بزرگترین حامی تروریسم در جهان است. دست‌نشانده‌های آن به‌طور منظم به هدف قرار دادن نیروهای آمریکایی از جمله سه سرباز جوان کشته شده توسط یک پهپاد ایرانی در اردن ادامه می‌دهند. دست‌نشانده‌های تروریستی رژیم به حملات خود به متحد ما اسراییل و کشتیرانی جهانی در دریای سرخ ادامه می‌دهند. علاوه بر این، مقامات رژیم اقدام به جمع‌آوری اطلاعات و سوءقصد در خاک آمریکا کرده‌اند.

جو ویلسون گفت: رژیمی که با افتخار قصد خود را «مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل» اعلام می‌کند، نباید بتواند سرسپردگان خود را به آمریکا بفرستد تا از تجملات و آزادی‌هایی که به‌دنبال نابودی آنها هستند لذت ببرند... .

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/ff69e61c-1309-4c10-a238-3eb7eac51071"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات