728 x 90

بیش از ۱۰هزار و ۵۰۰نفر آمار شوکه‌کننده قربانیان در ۲۱۲شهر ایران

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

موج دستگیریها در شهرهای مختلف به اتهام شایعه پراکنی و انتقال اخبار در مورد جانباختگان کرونا

فرمان سرکوبگرانه خامنه‌ای به ارتش تحت‌امر برای رزمایش بیولوژیک یک روز پس از متهم کردن آمریکا به تولید ویروس کرونا

 

سازمان مجاهدین خلق ایران بعدازظهر امروز، دوشنبه چهارم فروردین ۱۳۹۹ اعلام کرد آمار جانباختگان ویروس کرونا در ۲۱۲شهر به‌نحوی شوکه‌کننده از ۱۰۵۰۰نفر بیشتر شده است. شمار قربانیان در شهر اصفهان از ۶۰۰نفر و در کاشان از ۵۰۰نفر تجاوز کرده و در کل استان اصفهان حداقل ۱۲۶۲نفر است. تاکنون در خراسان رضوی ۸۷۲نفر، در زنجان ۸۳نفر، در اردبیل ۱۶۰نفر، در گلستان ۵۳۶نفر، در خوزستان ۳۶۹نفر، در کهگیلویه و بویراحمد ۴۱نفر و در سمنان ۴۰نفر جان‌ باخته‌اند که آمار سایر استانها به آن افزوده می‌شود.

 

به گزارش پزشکان از گیلان بسیاری از افرادی که از بیمارستان مرخص شدند به فاصله یک هفته در خانه فوت کردند اما آمار آنها جزء درگذشتگان کرونا محسوب نمی‌شود.

 

به گزارش خبرگزاری رسمی رژیم، دانشگاه علوم پزشکی قم اعلام کرد: «۴۰پزشک و ۱۳۰پرستار در قم حین خدمت به بیماران به این ویروس مبتلا شدند». همزمان دکتر زالی فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران از رشد ۵% بیماران در مراکز درمانی و رشد ۱۲% بیماران بدحال نیازمند به بستری در این استان خبر داد. در مناطق مختلف تهران و در شهرستانها مستمراً صدای آمبولانسها به گوش می‌رسد.

 

در همین حال رژیم آخوندی با تمام قوا از فاش شدن شمار جان‌باختگان جلوگیری می‌کند و موج دستگیریها در شهرهای مختلف به اتهام آخوندساختهٔ شایعه پراکنی و انتقال اخبار در مورد جان‌باختگان کرونا ادامه دارد.

 

آخوند ناصر خدایاری نماینده وزارت ارشاد روز دوم فروردین‌ در جلسه ستاد مقابله با کرونا در آذربایجان غربی از دستگیری ۹نفر از شایعه‌پردازان خبر داد و گفت: «تشکیل جلسات با مسئولان پلیس فتا، ارتش، سپاه و صدا و سیما و بررسی راه‌کارهای مقابله با کرونا در فضای مجازی از دیگر برنامه‌های این ستاد بوده است».

 

هم‌چنین پاسدار حسین شهریار سرکرده نیروی انتظامی ماکو از دستگیری کسانی که در فضای مجازی به مقامات کشوری توهین می‌کردند خبر داد و گفت هر گونه اهانت به مقامات رسمی و نشر اکاذیب (در ارتباط با کرونا) جرم تلقی شده و پلیس فتا با عاملان آن برخورد قانونی خواهد کرد. در اصفهان نیز تعدادی به همین جرم آخوندساخته دستگیر شده‌اند.

 

پاسدار هوشنگ حسینی سرکرده نیروی انتظامی استان اردبیل دستگیری ۱۱متهم اینترنتی را در موضوع کرونا اعلام کرد.

 

از سوی دیگر ارتش تحت ولی‌فقیه از دریافت فرمان ستاد کل نیروهای مسلح رژیم برای رزمایش بیولوژیک خبر داد.

فرمان سرکوبگرانه خامنه‌ای برای رزمایش بیولوژیک یک روز پس از متهم کردن آمریکا به تولید و صدور ویروس کرونا صورت می‌گیرد و معلوم می‌شود سخنان مسخره خامنه‌ای زمینه‌سازی برای بگیر و ببندهای بعدی بوده است.

 

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۴فروردین ۱۳۹۹(۲۳مارس ۲۰۲۰)

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/f11007ec-3407-4c0c-a41a-c6bd5c2b6b47"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات