728 x 90

بیانیه کمیته پارلمانترهای رومانی برای ایران آزاد: تسلیم‌طلبی دولت بلژیک در مقابل رژیم چراغ سبز به ادامه اعدام و ترور است

پارلمان رومانی
پارلمان رومانی

بیانیه کمیته پارلمانترهای رومانی برای ایران آزاد

تسلیم طلبی دولت بلژیک در مقابل رژیم خونخواری که ۱۲۰هزار تن از مخالفان خود را اعدام و ترور کرده

چراغ سبز به ادامه اعدام و ترور است

پارلمان بلژیک باید به این لایحه رأی منفی داده و آنرا در همین مرحله متوقف کند

 

اخیراً دولت بلژیک در ملاقات با سفیر رژیم ایران در یک توافق شرم‌آور تصمیم گرفتند محکومان زندانی در دو کشور را برای طی کردن دوران محکومیت به کشور متبوعشان اعزام کنند.

در نتیجه این توافق احمقانه، دیپلمات تروریست اسدالله اسدی و همدستانش که از طرف بالاترین مقامات رژیم ایران مأموریت بمب‌گذاری در پاریس را داشته‌اند، بقیه دوران محکومیتشان را در ایران می‌گذراند.

این توافق مایه ننگ دولت بلژیک است و چنان‌چه این لایحه توسط پارلمان تصویب شود نه تنها ننگ‌آور، بلکه برای دولت و ملت بلژیک خفت‌بار است. تسلیم‌طلبی در مقابل رژیم خونخواری که ۱۲۰هزار تن از مخالفان خود را در داخل ایران اعدام و صدها عضو اپوزیسیون را در خارج ایران ترور کرده، چراغ سبز به ادامه اعدام و ترور است. چنان‌چه این لایحه تصویب و به مورد اجرا گذاشته شود، از این به بعد مزدوران تروریست رژیم ایران بدون نگرانی عملیات‌های خود را در خاک اروپا انجام می‌دهند زیرا مطمئن هستند که پس از دوران کوتاهی بازداشت به ایران باز می‌گردند و هم‌چون سایر تروریستهایی که تاکنون به ایران بازگشتند، مورد استقبال ویژه سران حکومت قرار خواهند گرفت و به‌خاطر جنایاتشان تشویق خواهند شد.

کمیته پارلمانترهای رومانی برای ایران آزاد توافق دولت بلژیک و سفیر رژیم ایران را به‌شدت محکوم می‌کند و آنرا ناقض استقلال قوه قضاییه و تهدیدی برای همه کشورهای عضو اتحادیه اروپا می‌داند. این کمیته بدینوسیله مصراً از پارلمان بلژیک می‌خواهد به این لایحه رأی منفی داده و آنرا در همین مرحله متوقف کنند.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/88e3cf27-4b39-4720-9d20-9710963cdb86"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات