728 x 90

بیانیه‌های هراس‌آلود سپاه پاسداران و ارتش تحت‌امر ولایت فقیه در سالگرد عملیات فروغ جاویدان و اعلام هوشیاری در قبال مجاهدین

عملیات کبیر فروغ جاویدان
عملیات کبیر فروغ جاویدان
  • بیانیه‌های هراس‌آلود سپاه پاسداران ولایت فقیه در سالگرد عملیات کبیر فروغ جاویدان و اعلام هوشیاری در قبال نقشه‌های مجاهدین:
  • مرصاد که در پی تجاوز ارتش به‌اصطلاح آزادیبخش انجام پذیرفت از وقایع و حوادث معنادار تاریخ جنگ هشت ساله به‌شمار می‌رود
  • تاریخ انقلاب اسلامی نشان می‌دهد سازمان مجاهدین همواره در تلاش بوده روند پیش‌روندگی جمهوری اسلامی را با موانع دشوار و بسیار مواجه سازد.
  • «بازخوانی» مجاهدین و «باز نگه‌داشتن پرونده آنان» «برای آگاهی» «نسل‌های جوان و جدید» «ضرورت» دارد
  • پاسداشت کشته‌های جنگ و به‌ویژه قاسم سلیمانی از فرماندهان مرصاد تأکید بر لزوم هوشیاری در برابر مجاهدین، یادآوری خطرات ناشی از غفلت در برابر ترفندها و توطئه‌ها و نقشه‌های مجاهدین
  • در شرایط خطیر کنونی که دشمنان غداره بند و قسم خورده نظام اسلامی تمامی ظرفیتها و سرمایه‌های خود برای تسلیم (نظام) در پروژه نفوذ و فشار حداکثری به‌ویژه با فعال سازی (مجاهدین) به آوردگاه تقابل راهبردی با جمهوری اسلامی به میدان آورده است، هوشیاری، هوشمندی و بصیرت در حفظ وحدت و اقتدار و صلابت (نظام) را حفظ و پروژه خدعه و نیرنگ جبهه معاندین را ابتر خواهد کرد.

بیانیه سپاه پاسداران در سالگرد عملیات فروغ جاویدان: اعلام هوشیاری در برابر نقشه‌های مجاهدین برای حفظ نظام:

سپاه نیوز -۵مرداد۹۹: سپاه پاسداران در بیانیه‌یی با گرامی‌داشت پنجم مردادماه سالروز عملیات غرور آفرین مرصاد؛ وحدت، بصیرت و هوشمندی ملت را ضامن شکست پروژه نفوذ و اراده دشمن و وطن‌فروشان روسیاه در تسلیم ایران اسلامی و تحمیل مجدد سلطه استکبار بر کشور دانست.

به گزارش روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بخشی از این بیانیه آمده است: حافظه تاریخی میهن اسلامی نشان می‌دهد یکی از شکوهمندترین جلوه‌های اقتدار در عرصه‌های رویارویی با جریان نفاق و مقابله سلحشورانه و عبرت آموز برابر (مجاهدین) تبلور پیدا کرده است که حماسه عملیات مرصاد در زمره این حقایق قرار دارد .

عملیات غرورآفرین مرصاد که در پی تجاوز ارتش به‌اصطلاح آزادیبخش سازماندهی شده با عناصر (مجاهدین) در روزهای پایان جنگ و پذیرش قطعنامه ۵۹۸ به (نظام) اسلامی در جبهه غرب کشور انجام پذیرفت از وقایع و حوادث معنادار تاریخ (جنگ) هشت ساله به‌شمار می‌رود که طی آن با انهدام ماشین جنگی (مجاهدین) درسی بزرگ و ماندگار به خائنین به مملکت اسلامی و حامیان آنان داد .

تاریخ انقلاب اسلامی نشان می‌دهد (مجاهدین) دشمنان قسم خورده همواره در تلاش بوده است روند پیش‌روندگی جمهوری اسلامی و ملت ایران را با چالشها و موانع دشوار و بسیار مواجه سازد.

این بیانیه در پایان با پاسداشت سردار جبهه مقاومت اسلامی سپهبد پاسدار شهید حاج قاسم سلیمانی از فرماندهان جاوید و پرافتخار این عملیات؛ با تأکید بر لزوم هوشمندی و هوشیاری برابر جریان نفاق و نفوذ در همه اعصار و عرصه‌ها و یادآوری خطرات ناشی از غفلت و کوتاهی برابر ترفندها و توطئه‌ها و نقشه‌ها و سرمایه‌های خود برای تسلیم در پروژه نفوذ و فشار حداکثری به‌ویژه با فعال سازی (مجاهدین) به آوردگاه تقابل راهبردی با جمهوری اسلامی به میدان آورده است، هوشیاری، هوشمندی و بصیرت در حفظ وحدت و اقتدار و صلابت (نظام) را حفظ و پروژه خدعه و نیرنگ جبهه معاندین را ابتر خواهد کرد.

  • سالگرد عملیات فروغ جاویدان
  • بیانیه سپاه پاسداران در آذربایجان شرقی: ما عهد می‌بندیم حرکتهای مجاهدین را رصد نموده و با هوشیاری کامل، هر تهدیدی در نطفه خفه خواهیم کرد.

بیانیه سپاه عاشورای آذربایجان‌شرقی در سالگرد عملیات فروغ جاویدان:

ما چه در ارتش و چه در بسیج و سپاه عاشورا و سایر نیروها با اعتقاد راسخ عهد می‌بندیم با آگاهی و آمادگی و بصیرت، حرکتهای دشمنان و (مجاهدین) را در بخشهای مختلف رصد نموده و با هوشیاری کامل، هر تهدیدی که امنیت را به خطر بیاندازد، در نطفه خفه خواهیم کرد.

  • بیانیه سوزناک ارتش تحت‌امر ولایت فقیه در سالگرد عملیات فروغ جاویدان عملیات مرصاد ضرورت هوشیاری مداوم را اثبات کرد

بیانیه هراس‌آلود ارتش تحت‌امر خامنه‌ای در سالگرد عملیات فروغ جاویدان

ارتش تحت‌امر ولی‌فقیه ارتجاع نیز در بیانیه‌یی در سالگرد عملیات فروغ جاویدان با هراس هشدار داد:

عملیات مرصاد، ضرورت هوشیاری مداوم برای مقابله با نفوذ سرسپردگان استکبار جهانی و دلبستگان به دشمن را اثبات کرد.

  • سپاه پاسداران خامنه‌ای: ابومهدی المهندس از شهدای بزرگوار لشگر ۹ بدر بودند که در عملیات مرصاد بر علیه مجاهدین که ایرانی بودند می‌جنگیدند

بخشی از کلیپ منتشر شده توسط سپاه پاسداران ۵مرداد ۹۹:

«یادی کنیم از شهید برزگوار، شهید ابومهدی المهندس که از شهدای بزرگوار لشگر ۹ بدر بودند که حتی در عملیات غرورآفرین مرصاد بر علیه منافقینی که ایرانی بودند، شهید ابومهدی المهندس یکی شیعیان عراقی بودند که علیه منافقینی که ایرانی بودند می‌جنگیدند».

سایت حکومتی مشرق‌نیوز ضمن پخش این کلیپ و زیر عنوان «ماجرای حضور المهندس در عملیات مرصاد» نوشت که «در این عملیات ۱۰۹تن از نیروهای عراقی لشکر ۹ بدر توسط» مجاهدین کشته شدند. (مشرق نیوز ۵مرداد۹۹)