728 x 90

به واسطه خونهای به ناحق رسیده آبان۹۸ از تجارب گذشته درس بگیریم!

احمد علیرضا بیگی نماینده رژیم از تبریز
احمد علیرضا بیگی نماینده رژیم از تبریز

به گزارش رادیو فرهنگ رژیم احمد علیرضا بیگی نماینده رژیم از تبریز روز چهارشنبه ۲۸اردیبهشت در ترس و وحشت از وضعیت اسفبار معیشتی مردم و خیزش‌های اخیر شهرها گفت: اصلاح نظام یارانه‌ها و نظام ارزی کشور یک ضرورت اجتناب‌ناپذیر است برای این مهم سه تجربه اجرایی در کشور وجود دارد یکی به هنگام دولت مرحوم هاشمی رفسنجانی تحت عنوان سیاست تعدیل اقتصادی بود که منجر به آشوب و بلوا در کشور شد. حوادث اسلامشهر زنجان کرمان و سایر شهرهای کشور به‌عنوان تبعات این نگرش در کتاب تاریخ ثبت و ضبط شده است چرا که از مردم یک حقی گرفته شد ولی جبرانی برای آن منظور نکرده بودند و نتیجه‌اش هم شد استفاده از دوربرگردان و بازگشت.

 

وی افزود: تجربه سوم افزایش قیمت بنزین در سال۹۸ بود به واسطه فقدان نگرش صحیح به موضوع منجر به فاجعه‌ای شد که امروز خوراک تبلیغاتی دشمنان نظام را فراهم کرده و عدم برخورد جدی با دولت خطاکار آقای روحانی به واسطه خونهای به ناحق رسیده آبان ۹۸ امروز مایه تأسف است من هم‌چنان منتظر رسیدگی قوه قضاییه به موضوع هستم تا رئیس جمهور ظاهراً بی‌خبر و وزیر کشور خاطی او به مجازات برسند

 

احمد علیرضا بیگی اضافه کرد: اکنون برنامه دولت سیزدهم که از آن به‌عنوان جراحی اقتصادی یاد می‌شود در حال اجراست مناقشه بر سر چرایی آن نیست ولی در شیوه اجرا و چگونگی آن نقد جدی وجود دارد به‌طور مشخص سردرگمی و رویکرد آزمایش و خطا سبب نارضایتی عمومی شده است.

این نگرش که یارانه به نیازمندان باید پرداخت شود دنباله همان نگرش باطل لیبرالهاست که پرداخت یارانه را صدقه می پنداشتند باید بدانیم که این حقوق مردم است که باید بی‌منّت به آنها پرداخت شود حتی کوپن الکترونیک هم خطاست.

حذف شش میلیون نفر از یارانه بگیران همزمان با اجرای اصلاح نظام ارزی سبب پریشانی و نارضایتی شده است.

وی در ادامه با عنوان توصیه در واقع هشدار داد: به دولتمردان توصیه می‌کنم به جای این‌که از مازاد منابع اجرای طرح در اندیشه جبران کسریهای قابل مدیریت خود باشند به سفره مردم بیندیشند بنا نیست کسری بودجه دولت با فشار بر مردم برطرف شود رفع کسری بودجه را باید در تغییر شیوه حکمرانی و سپردن کار مردم به مردم جستجو کرد.

نماینده رژیم از تبریز برای واریز کردن تمامی فساد حکومتی به حساب آخوند شیاد روحانی و نرفتن روی آخوند رئیسی گفت: مردم انتظار داشتند که مجلس شورای اسلامی دولت روحانی را به این سبب مورد مواخذه و بازخواست قرار دهد و حقایق را بر آنان آشکار نماید متأسفانه رئیس دولت دوازدهم را نتوانستیم در مجلس مورد سؤال و جواب قرار دهیم تا مردم باور کنند فریادرسی وجود دارد.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/e8253be8-5e9a-4b49-878b-526ce2bc2f01"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات