728 x 90

برلين-دروازه براندنبورگ - بزرگداشت حماسه فروغ اشرف در 19 فروردين 1390 - قسمت پایانی + فیلم

برلين-دروازه براندنبورگ بزرگداشت حماسه فروغ اشرف
برلين-دروازه براندنبورگ بزرگداشت حماسه فروغ اشرف

دکتر آلبرشت ویلکنس  - عضو کميته دوستي آلمان براي ايران آزاد

«... ما از روزهاي پاياني سال گذشته با اشتياق زياد موضوع قيام مردمي در ايران را دنبال ميکنيم. و امروز به اين خوشحالي ما افزوده ميشود زيرا ده روز است که مردم در استان خوزستان وهمچنين  در همين روزها در اصفهان اعتراضات را ادامه ميدهند. ما برای اين مردم معترض که نسبت به وضعيت فاجعه باززندگيشان دست به اعتراض مي زنند..آرزوی موفقیت داريم ما اقدامات سرکوبگرانه رژيم عليه مردم قيام کننده رامحکوم مي کنيم زندانيان، شکنجه شده ها و کساني که درجريان اين قيام جان باختند شايسته احترام هستند

همه چيز حاکي ازاين است که اراده براي سرنگون کردن اين رژيم قويتر شده است .

این رژیم برای در قدرت ماندن خود اهرمي بجزاستفاده از ارگانهای سرکوب گر خود ندارد. این چيزي است که پيوسته آشکارتر ميشود. وبايد ماهيت سرکوبگر اين رژیم را به جامعه اروپاهرچه بيشتر نشان بدهیم. ..... ما همچنين بايد آنها را با مقاومت ايران آشنا کنيم. و در اين کارزار من به جمع شما مي پيوندم.

با تشکر از شما»

 

پرهام

با سلام و درود فراوان به همه شما عزيزان بخصوص مردم اصفهان که درحال حاضر درحال تظاهرات عليه  رژيم هستند.

 ابتدا میخواستم که گرامی بدارم و دروود بفرستم به 36 تن از مجاهدان و مبارزان ایران زمین ، برادران و خواهران جان برکفی که در قرارگاه اشرف در 7سال پیش توسط مزدوران رژیم آخوندی و مالکی مزدور شهید شدند و قهرمانانه به عهدخودشان با خدا و خلق وفا کردند. 

 دوستان عزیز      

من به عنوان یک جوان اهوازی که چند سال است که به آلمان آمده ام و خودم شخصا شاهد ستم و تبعیض رژیم و مزدورانش  نسبت به هموطنان خودم  در اهواز بوده ام. حمایت خودم را از  اعتراضات هموطنان عرب در اهواز و شهرهای مختلف خوزستان اعلام میکنم. این  اعتراض مردمی است که  از سیاستهای تبعیض آمیز و تفرقه افکنانه یک نظام فاسد و سرکوبگر  به تنگ آمده اند. اعتراض جوانان و زنانی است که  طی سالیان سال با  تبعیض و  فقر و محرومیت جانگداز دست وپنجه نرم میکنند. 

این تظاهراتها اعتراضی است به جنگ  افروزی و مداخله رژیم آخوندی در کشورهای منطقه که با پول نفت و سرمایه های ملی ما انجام میشود. در شرایطی که اکثریت مردم ما زیر خط فقر زندگی میکنند، درآمدهای کشور صرف صدور تروریسم و بحران به  سوریه و یمن و عراق و دیگر کشورها میشود. 

این تظاهرات همچنین اعتراضی به سیاست رژیمی  است که با عملکرد خود  استان را دچار فاجعه زیست محیطی کرده و در جهت منافع ایادی خود،  با انتقال آب رودخانه های بزرگ خوزستان از جمله کارون و بهمنشير را دچار خشکسالی و شیوع انواع بیماریها کرده است.

هموطنان خوزستانی همانطور که در قیام دی ماه نشان دادند به چیزی کمتر از سرنگونی کل نظام رضایت نمی دهند. آنان  همچنان تمام مردم ایران راه نجات و رهایی خود را در براندازی و سرنگونی نظام ولایت فقیه یافته اند. همه ما که دراین گردهمایی شرکت کردیم  و تلاش میکنیم که صدای اعتراض مردم مظلوم خوزستان را به گوش جهانیان برسانیم، ما حامیان مقاومت ایران که 36سال است مستمر و بی وقفه با پرداخت بالاترین بهای ممکن رژیم را به مرحله سرنگونی  رسانده است،  عموم  مردم ایران به‌ویژه جوانان سراسر خوزستان را  به حمایت از تظاهر کنندگان فرا میخوانیم و  از مجامع بین‌المللی مدافع حقوق بشر خواستار محکوم کردن سیاست سرکوب و تبعیض رژیم و آزادی فوری زندانیان این استان به‌ویژه دستگیر ‌شدگان اعتراضات روزهای اخیر هستیم.

 همه ما یقین داریم که تنها راه پاسخ به همه مشکلات و نابسامانیهای موجود سرنگونی رژیم است و بی تردید این  تغيير رژيم توسط مردم  به جان آمده و مقاومت ایران  انجام خواهد شد.مي جنگيم مي ميريم ايران راپس مي گيريم

 

امجد

با سلام و دروود به همه حامیان مقاومت

 به عنوان یک جوان عرب اهوازی که  دوسال است به اجبار از شهر و زادگاه خود  در تبعید و دور از وطن هستم. و در این مدت همواره  با رنج و دردهای هموطنان عزیز و خونگرم خودم زندگی میکردم و مشتاقانه در انتظار سرنگونی آخوندها و بازگشت به وطن و دیار خود هستم،  از  اینجا به همه جوانان و همشهریهای غیور  خودم  در اهواز و دیگر شهرهای استان خوزستان دروود میفرستم . به خاطر شرف و غیرت آنها در اعتراض و قیام علیه سیاستهای تفرقه افکنانه و تبعیض آمیز فاشیسم دینی حاکم عرض احترام و ادب دارم.

هرچند  جوانان آزاده خوزستان و جنوب کشور  در قیام قهرمانانه دی ماه نیز به روشنی به سران رژیم نشان دادند که نظام فاسد و ستمگر ولایت فقیه را نمیخواهند.آنها جز براندازی نظام ولایت فقیه به چیز دیگری فکر نمیکنند. در جستجوی نان ، عدالت و آزادی هستند. آنان به سیاست تفرقه افکنانه رژیم  بین اقوام و ملیتهای ایران عزیز نه میگویند. خواهان  زندگی در ایرانی ، بدون تبعیض و تفرقه و فساد هستند.از ظلم و ستم و فساد رژیم جانشان به لب رسیده و تا براندازی کل نظام ولایت فقیه از پای نخواهند نشست.  آنها  در کشور تاریخی خود ایران میخواهند بر سرنوشت خویش حاکم باشند. آنها هوای پاک میخواهند که نفس بکشند. خوزستانی. صاف و روشن ، بدون ریزگرد . آنان کارون را با آب می طلبند و .. به این خاطر به قیام و اعتراض برخاسته اند.

هرچند اعتراضات مسالمت آمیز آنها سرکوب شد و بسیاری دستگیر و روانه زندان شدند. هرچند تعدادی مجروح ومصدوم شدند. اما بی تردید راه آنها توسط تمام مردم ایران و همه گلهای  رنگارنگ این سرزمین از کرد و فارس گرفته تا بلوچ و آذری و دیگران ، آن تا سرنگونی رژیم ادامه خواهد یافت.

 ما قاطعانه و با تمام وجود از فراخوان خانم رجوی رئیس جمهور برگزیده مقاومت حمایت میکنیم که عموم هموطنان  را به همبستگی و همیاری با مردم هموطنان عرب خویش دعوت کرد.

موج بی سابقه ریزش نیروهای بسیجی و مزدوران رژیم همواره با جنگ باندهای داخلی رژیم که چون گرگان گرسنه به جان هم افتاده اند، گویای مقاومت و ایستادگی خلق قهرمان ایران در مقابل استبداد دینی است .مقاومت سازمانیافته که در کانونهای شورشی و هسته های رزمنده در داخل شهرهای میهن تبلور مییابد ، هر روز در حال  افزایش است. از همه هموطنان در خارج کشور نیز درخواست داریم که در این شرایط حساس صدای مظلومیت مردم  ایران را به گوش جهانیان و مجامع بین المللی برسانند. و از هیچ کوشش و تلاشی دریغ نکنند. بی تردید ما پیروز میشویم.

زنداني سياسي آزاد بايد گردد حکومت آخوندي سرنگو ن سرنگون

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات