728 x 90

برجام هیچ‌وقت احیاء نمی‌شود

احمد کریمی اصفهانی
احمد کریمی اصفهانی

به گزارش سایت اعتماد‌آنلاین رژیم، احمد کریمی اصفهانی، عضو جبهه پیروان به‌اصطلاح خط امام در دعواهای باندی در درون رژیم روز دوشنبه ۱۶فروردین گفت: مسأله مذاکرات هسته‌یی و برجام هشت سال است که مطرح است و اکنون به صراحت می‌توان گفت برجام در انتهای مسیر خود به سر می‌برد زیرا در همه این سالها هیچ همکاری و اجرای تعهدی از سوی غربیها مشاهده نشد و وادادگیهای دولت هم در این مسیر بسیار زیاد بود.

وی به‌علت برآورده نشدن خواسته‌های رژیم از برنامه جامع مشترک افزود: دولت آقای روحانی در تمام مراحل شیفته غرب بود و هیچ اقدام قاطعی در برابر بدعهدیهای غربیها با محوریت آمریکا انجام نداد.

اصفهانی سپس به ردیف کردن اشکالات دولت آخوند روحانی پرداخت و گفت: در داخل هم که هیچ کارنامه مثبتی ندارد و مردم مدتهاست درگیر معیشت خود هستند. چنین دولتی برای آن که به ظاهر نشان دهد موفق بوده است، می‌خواهد در همین چندماهی که از عمرش باقی مانده، به‌زعم خود برجام را احیاء کند که من به‌جرأت می‌گویم هرگز این اتفاق رخ نخواهد داد و هر تحریکی که دولت در این زمینه انجام دهد به ضرر ملت ایران است. من باور دارم دولت در پی تقاضای مذاکره با غربیها اهداف انتخاباتی را دنبال می‌کند.

وی هم‌چنین در دفاع از قرارداد خائنانه ۲۵ساله با چین افزود: این تفاهم‌نامه فصل جدیدی از روابط ایران با چین را می‌گشاید و به همه دشمنان نظام اسلامی و منافقان که مدام می‌گویند کار نظام تا چندی دیگر تمام است، نشان داد که کشوری مانند قدرتمندی مانند چین برنامه‌های درازمدت با نظام جمهوری اسلامی ایران دارد.

این مهره حکومتی به بی‌آیندگی اصلاح‌طلبان قلابی اشاره کرد و در پایان گفت: تردید نکنید که مردم به شعار اصلاح‌طلبان مبنی بر احیای برجام اعتماد نمی‌کنند و اصلاح‌طلبان شکست‌خورده ۱۴۰۰ خواهند بود.