728 x 90

بحران سرنگونی و تشبثات رژیم آخوندی علیه مقاومت ایران - قسمت هفتم

سیمای آزادی تلویزیون ملی ایران در برنامه «ارتباط مستقیم» که روز یکشنبه ۲۸اردیبهشت ماه از این کانال ماهواره‌یی پخش شد «بحران سرنگونی و تشبثات رژیم آخوندی علیه مقاومت ایران» را مورد بحث و بررسی قرار داد.

برادران مجاهد ابوالقاسم رضایی، بهزاد صفاری و جاهد معدومی در این برنامه شرکت داشتند و ضمن سخنان و گفتگوهایی با هموطنان که از داخل کشور و نقاط مختلف جهان با این برنامه در ارتباط بودند به افشای سیاست رژیم آخوندی پرداختند که چگونه در محاصره بحرانهای لاعلاج راه بقای خود را در توطئه‌چینی و گسترش کارزار شیطان‌سازی علیه مجاهدین و مقاومت ایران یافته است، آن‌هم با بسیج مزدوران پیشانی سیاه و به صحنه آوردن برگهای سوخته.

در این برنامه آقایان جمشید پیمان، پرویز خزایی و بهرام مودت ضمن تماس یا ارسال پیام برای این برنامه نظرات خود را در مورد توطئه‌های وزارت اطلاعات آخوندی علیه مجاهدین با بینندگان در میان گذاشتند.

طی این برنامه که بیش از ۵ساعت ادامه پیدا کرد گزارشها و اسناد روشنگر و افشاکننده‌یی از ارگانها، تبلیغات و لجن پراکنیها و اعترافات مزدوران وزارت اطلاعات در خارج کشور هم‌چون ایرج مصداقی و اسماعیل یغمایی پخش شد که حجم عظیم تبلیغات رژیم آخوندی علیه مجاهدین را به نمایش می‌گذاشت.

هموطنانمان نیز در تماسهای خود ضمن ابراز انزجار از لجن‌پراکنیهای این مزدوران و سیاست‌های شکست‌خوردهٔ شیطان‌سازی رژیم آخوندی از جمله به کارگیری ترفند خانواده و استفاده از بریده مزدوران خود فروخته علیه مجاهدین به افشای گوشه‌های گوناگون دیگری از کارنامه مزدوران خارج کشوری رژیم پرداختند.

سیمای آزادی از روز دوشنبه ۲۹اردیبهشت هر روز ساعت ۲۲۳۰ به وقت ایران و ۲۰ به وقت اروپا قسمتی از این برنامه «ارتباط مستقیم» را بازپخش می‌کند.

کلیپ قسمت اول:

کلیپ قسمت دوم:

کلیپ قسمت سوم:

کلیپ قسمت چهارم:

کلیپ قسمت پنجم:

کلیپ قسمت ششم:

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/77d6dab7-acd4-4afb-bb98-5ea56ef0a9a0"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات