728 x 90

باند مغلوب زیر سایه «سر مار»

اسحاق جهانگیری
اسحاق جهانگیری

اسحاق جهانگیری صبح دوشنبه در دیدار نوروزی جمعی از اعضای سازمان جوانان حزب سازندگی ایران اسلامی تأکید کرد: باید از هر اقدامی که به تقویت بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران منجر شود حمایت کرد و این یک مسأله ملی است. و البته توجه کرد بازدارندگی علاوه بر ابعاد نظامی، دارای ابعاد سیاسی، اجتماعی و اقتصادی هم هست و بر این اساس باید نسبت به تقویت انسجام ملی، جلب مشارکت عمومی مردم و جریانهای سیاسی، مدارا با شهروندان و بهبود وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم نیز همت گمارد. (سایت جماران رژیم -۲۷فروردین)

 

سید حسن خمینی: عملیات شجاعانه دیشب توسط فرزندان غیور ایران اسلامی موجب افتخار است/ این حمله یک تصمیم استراتژیک برای نمایش اقتدار، امنیت و غرور ملی بود/ باید به قدرت ملی خود ببالیم. (سایت جماران رژیم -۲۷فروردین)

 

محمدرضا عارف: رژیم صهیونیستی با درایت نیروهای مسلح و در یک عملیات استراتژیک و هوشمندانه با ملاحظه همه جوانب نظامی و امنیتی، پاسخی در خور دریافت کرد. (سایت جماران رژیم -۲۷فروردین)

 

حسن روحانی رئیس‌جمهور سابق در دیدار با جمعی از فعالان سیاسی و اجتماعی، مدیران اقتصادی، روزنامه‌نگاران، وزیران و استانداران دولتهای یازدهم و دوازدهم در خصوص عملیات تلافی‌جویانه ایران علیه رژیم صهیونیستی اظهار داشت: همه ما می‌دانیم که اسراییل یک دولت غاصب است، اسراییل دولتی است که همه اصول انسانی را نه امروز بلکه در طول ۷۶ سال گذشته زیر پا گذاشته و یک رژیم آدمکش است که به اصول بین‌المللی نیز توجه نمی‌کند. وی با اشاره به‌شهادت سردار زاهدی و همرزمانش در حمله جنگنده‌های اسراییل ادامه داد: اسراییل یک خطای بزرگ انجام داد و به ساختمان کنسولی ایران در دمشق حمله کرد که موجب شهادت فرماندهان شجاع سپاه پاسداران شد. این کار، احمقانه بود. امیدواریم صهیونیستها درس گرفته باشند و تنبیه شوند و دست از تجاوز بردارند. روحانی تصریح کرد: آنها اگر بخواهند به تجاوز ادامه دهند به‌طور طبیعی پاسخ آن را خواهند دید، گرچه ما امیدواریم حماقتشان را بار دیگر تکرار نکنند. (خبرگزاری نیروی تروریستی قدس -تسنیم -۲۶فروردین)

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/8a3ca191-d8c9-46b7-ad70-18d6ca9ee221"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات