728 x 90

بالا‌گرفتن جنگ گرگها در مجلس ارتجاع به‌خاطر بحران و وخامت اوضاع

مجلس ارتجاع
مجلس ارتجاع

بالا‌گرفتن جنگ گرگها در مجلس ارتجاع

به‌خاطربحران و وخامت اوضاع

خبرگزاری حکومتی ایلنا ۱۱بهمن با تیتر طرح سؤال از رئیسی در مجلس کلید خورد، نوشت: هشت ماه قبل بود که یکی از نمایندگان مجلس در گفتگویی از ثبت طرح "عدم کفایت سیاسی رئیس‌جمهور" خبر داد، طرحی که ماه‌هاست که در سامانه نمایندگان قرار دارد و عدد امضای آن افزایشی نداشت تا بتواند اعلام وصول شده و راهی صحن مجلس شود. اما اکنون شنیده می‌شود جمعی از نمایندگان درصدد امضاء و تحویل طرح سؤال از ابراهیم رئیسی هستند.

بر اساس شنیده‌های خبرنگار ایلنا یکی از نمایندگان مجلس طرح سؤال از رئیس‌جمهور را در ۶ محور تهیه کرده و درصدد جمع‌آوری امضای نمایندگان و تحویل این طرح به هیأت رئیسه مجلس است. طرح سؤال از ابراهیم رئیسی ۶ محور دارد که از جمله آن می‌توان به "نابسامانی‌های اخیر ارزی"و"عدم اجرای قانون تخصیص کالابرگ الکترونیک پس از تغییر شیوه پرداخت ارز ترجیحی" که اثرات تورمی جبران‌ناپذیری بر بازار داشته است، اشاره کرد.

نماینده طراح سؤال که نخواست نامش فاش شود می‌گوید: "طرح سؤال را با تعدادی از همکاران مطرح کرده‌ام، گروهی از آن استقبال کردند و گروهی دیگر هنوز می‌ترسند".

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/05b3a7a3-4163-4b98-9132-3d963429c8e9"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات