728 x 90

بالا‌گرفتن جنگ باندهای رژیم در شعبدهٔ انتخاباتی رژیم

شعبده انتخاباتی رژیم
شعبده انتخاباتی رژیم

در حالی‌که جنگ گرگها در شعبدهٔ انتخاباتی رژیم بالا گرفته، پاسدار وحیدی وزیر کشور رژیم به‌نحوی مضحکی هشدار داد که «جو معنوی» پس از هلاکت جلاد «دچار خدشته» نشود.

در همین حال آخوند ذوالنوری که خودش از ثبت نام کنندگان سیرک انتخاباتی است، با مسخرگی گفت باید کسانی انتخاب شوند که خامنه‌ای نفس راحتی بکشد چون خامنه‌ای نمی‌تواند برای قهر و ناز یا خوشایند رئیس‌جمهور برخلاف علم و مبانی شرعی خودش عمل کند...

 

آخوند حاج صادقی نماینده خامنه‌ای در سپاه پاسداران نیز گفت که امروز باید سراغ رئیسی برویم که مکتب رئیسی را تعطیل نکند. آخوند حاج صادقی نماینده خامنه‌ای در سپاه پاسداران گفت:

عزیزان هشتم تیر ماه می‌خواهید انتخاب کنید می‌خواهید رئیس‌جمهور برگزینید ترا به خدا قسم یادتان نرود حرف رئیسی این است... برای ولایت سرباز انتخاب کنید نه سر بار، نه کسی که امروز سخنان رهبری را می‌شنود فردایش میاید یادمان که نرفته میاد موضع می‌گیرد خلاف رهبری یا نه حرف هم نمی‌زند در عمل راه دیگری می‌رود.

ما امروز برویم سراغ رئیس‌جمهوری می‌خواهیم که مکتب رئیسی را تعطیل نکند...

آقایونی که امروز دارید از عظمت رئیسی می‌گویید یادتان هست برای ولایت مداری رئیسی چقدر فضاسازیها علیه ایشان کردید.

 

درباره نمایش انتخابات، کرباسچی، شهردار سابق رژیم در تهران نوشت: کلاً نظام انتخاباتی اشکال دارد و مسخره‌بازی شده است. انتخابات که شوخی نیست ما آن را تبدیل به یک بازی ثبت‌نام و بعد هم تأیید صلاحیت کردیم.

 

عباس عبدی از مهره‌های باند مغلوب هم نوشت: اگر ۸۰ نامزد ریاست‌جمهوری را در یک قاب قرار دهیم بیش از ۳۰ یا ۳۵درصد مردم را نمایندگی نمی‌کنند.

وی افزود: روحانیان خود را کنار کشیده‌اند. ظاهراً روحانیان بزرگ شده در این ساختنار، برای رأی‌آوری خود شانسی قائل نیستند.

 

خبرگزاری نیروی تروریستی قدس در جنگ گرگها علیه حقانیان که خود را معاون اجرایی و مشاور ارشد در دفتر خامنه‌ای معرفی کرده بود نوشت:

کسانی که زمانی مسئولیتهایی در دفتر مقام معظم رهبری داشتند، اما حالا بنا به تشخیص و صلاحدید خود و به‌صورت کاملاً فردی در انتخابات ثبت‌نام کرده‌اند... مهم‌تر آن است که همه بدانند، آنچه رخ داده، نه یک اقدام از ناحیه نهاد دفتر، بلکه تصمیمی فردی بوده است که ارتباطی نیز با حاکمیت ندارد... بدتر این‌که در تیزرهای انتخاباتی‌شان، نقطه ثقل تبلیغ را وابستگی به دفتر مقام معظم رهبری قرار دادند؛ مسأله‌ای که قطعاً اقدامی غیراخلاقی و به دور از نگه‌داشتن حرمت این نهاد است به کار بردن چنین عناوین و توصیفاتی می‌تواند مخاطب را به اشتباه بیندازد که گویی وی گزینه دفتر رهبری است و بدین منظور کاندیدا شده است! امری که هیچ ریشه‌یی در واقعیت ندارد و دامن‌زدن به آن تنها می‌تواند به اصل اعتبار انتخابات لطمه بزند.

 

از سوی دیگر حقانیان خبرگزاری نیروی تروریستی قدس را به لجن‌پراکنی از پول بیت‌المال متهم کرد و در این رابطه گفت:

در آخرین لجن‌پراکنی یکی از این رسانه‌ها، ضمن نادیده گرفتن مسئولیت‌های خطیر اینجانب از ابتدای انقلاب تاکنون، طوری القا کرده‌اند که نقطه ثقل حضور حقیر در انتخابات، وابستگی به دفتر مقام معظم است. در صورتی‌که آشکارا از همان ابتدا اعلام کرده‌ام که حضورم در عرصه انتخابات با تصمیم شخصی بوده است. اما مردم به‌خوبی دریافته‌اند که همه این تلاش‌های مذبوحانه این رسانه منفعل، در اکثر بزنگاههای حساس کشور، به جهت ترس از شکست کاندید مورد حمایت‌شان است.

 

درباره کاندیداتوری احمدی‌نژاد، الله‌کرم از سرچماقداران خامنه‌ای گفت: تأیید احمدی‌نژاد به‌دلیل شعارهای ساختارشکنانه می‌تواند رقبا را دچار چالش کند.

از سوی دیگر، آخوند بیگدلی نوشت: او زمینه‌ساز تحریم‌ها شد. درآمد ۸۰۰میلیارد دلاری افسانه‌ای ایران در دولت او بر باد رفت.

 

ایمن آبادی عضو سابق مجلس رژیم درباره پاسدار قالیباف نوشت: در انتخابات هیأت ریسه به مستقلین گفتم رأی دادن به قالیباف خیانت به نظام است. گفتند قول داده کاندیدای ریاست‌جمهوری نشود. گفتم قالیباف پایبند به هیچ اصولی نیست و شهوت قدرت دارد. وی افزود: بعدی از ثبت نام قالیباف، آنها گفتند اشتباه کردیم.

 

آخوند محمد خاتمی نیز برای امتیاز گرفتن از خامنه‌ای و هم‌چنین برای جبران ناپرهیزی خود در رأی ندادن در نمایش انتخابات قبلی رژیم اعلام کرد: اگر پیشنهاد جبهه اصلاحات محقق شود در انتخابات شرکت می‌کنم. با توجه به اوضاع چه بسا شرکت در انتخابات موجه باشد ولو این‌که شرایط انتخابات کاملاً مطلوب وجود نداشته باشد!

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/29784fde-cb15-4ff0-9acc-ab7c3ea39678"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات