728 x 90

بالاترین مقامهای رژیم با انتقاد از بیت خامنه‌ای رد صلاحیت می‌شوند

بیت خامنه‌ای
بیت خامنه‌ای

صباغیان نماینده مجلس ارتجاع روز اول تیر در سخنان خود در مجلس رژیم اعتراف کرد که به‌دلیل رد صلاحیت به نهادهای زیر مجموعه مافیای فساد، غارت و چپاول وابسته به بیت خامنه‌ای انتقاد نمی‌کنیم و ایراد نمی‌گیریم.

وی گفت: ولی از بعضی از نهادها و دستگاهها به‌ویژه نهادهای زیر مجموعه مقام معظم رهبری احتیاط می‌کنیم. از خود ایشان که هیچ، ما خیلی وقتها از ترس رد صلاحیت، انتقاد و ایرادی را مطرح نمی‌کنیم و الآن که خود من این مطلب را می‌گویم ترس رد صلاحیت دارم. شاید رد صلاحیت هم نباشد ولی این ترس وجود دارد. وقتی ما ایرادها را نمی‌گوییم دشمنان به شکل افراطی و دیوانه‌وار و به ناحق در رسانه‌ها و گروهها و سایتها و شبکه‌ها می‌گویند.

صباغیان در ادامه گفت: دومین ضعف بزرگ ما، روابط بر ضوابط و مقررات می‌چربد. نتیجه این چربیدن، ریزش متروپل، حادثه راه‌آهن مشهد به یزد، حادثه پلاسکو، (تراکم) فروشی، ساخت برجهایی که قارچ وار بدون توجه به فضاهای آموزشی - فرهنگی- تفریحی و بهداشتی می‌رویند و مردم را به قفسهای بتونی سوق می‌دهند و آسیب‌های اجتماعی این برجها بالاترین کشتار را از ساکنان خود دارد. ترافیک وحشتناک، آلودگی هوا، افزایش پرونده‌ها در دادگاهها، افزایش زندانیان، سرقتها، طلاق و کودکان کار، سفارشی شدن کارها، مجوزها، اشتغال و تسهیلات و حتی بخشی از گرانفروشیها، ریش در همین چربیدن روابط بر ضوابط دارد ولی کمتر به این مهم پرداخته می‌شود.

وی سومین ضعف در نظام آخوندی را ربا و سودهای کلان بانکها دانست و گفت: نتیجه ربا و بحث سودهای کلان بانکها شده «برکت». امروز، تورم و افزایش قیمتها، و شب و روز دویدن مردم بعضاً دو شیفت و سه شیفت کار کردن و له‌له زدن بخشهای زیادی از مردم نتیجه‌ای جز زیر پا نهادن این حکم الهی نیست. در تعجبم که چرا علمای دین و مراجع فریاد نمی‌زنند. علمای بزرگ اگر این سودهای بانکی ربا نیست پس ربا چیست و کجاست؟...(سایت مجلس رژیم ۱تیر).

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/76bfc879-8aae-4289-a471-f1cf183067a4"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات