728 x 90

بازنشر نامه خمینی ملعون در سالگرد عزل منتظری از قائم‌مقام ولی‌فقیه توسط یک سایت وابسته به اطلاعات آخوندی

بازنشر نامه خمینی ملعون در سالگرد عزل منتظری
بازنشر نامه خمینی ملعون در سالگرد عزل منتظری

باز نشر نامه خمینی ملعون در سالگرد عزل منتظری از قائم‌مقام ولی‌فقیه

توسط یک سایت وابسته به اطلاعات آخوندی

 

خمینی خطاب به قائم‌مقام ده ساله‌اش منتظری:

شما این کشور و انقلاب اسلامی عزیز مردم مسلمان ایران را پس از من

به دست لیبرالها و از کانال آنها به مجاهدین می‏ سپارید

پس صلاحیت و مشروعیت رهبری آینده نظام را از دست داده ‏اید

 

منتظری خطاب به هیأت مرگ شامل رئیسی جلاد در سال۶۷:

به نظر من بزرگترین جنایت که به جمهوری اسلامی شده

و در تاریخ ما را محکوم می‌کند، به‌دست شما انجام شده

و شما را در آینده جزء جنایتکاران در تاریخ می‌نویسند

 

مجاهدین خلق اشخاص نیستند

یک سنخ فکر و برداشتند، یک نحو منطقند

با کشتن حل نمی‌شود، بلکه ترویج می‌شود

 

روز ۶فروردین۱۴۰۳ سایت حکومتی موسوم به «شهدای ایران» وابسته به اطلاعات آخوندی به‌مناسبت سالگرد عزل منتظری توسط خمینی در سال ۶۸ که با جوشش خون شهیدان سر بدار قتل‌عام۶۷ بزرگترین شقه را به نظام ولایت فقیه تحمیل کرد، نامه خمینی ملعون به منتظری را منتشر کرد:

روز ششم فروردین ۱۳۶۸ امام خمینی (ره) طی نامه‌یی به آقای حسینعلی منتظری، او را از سمت قائم‌مقامی رهبری عزل کردند. دو روز پس از این نامه آقای منتظری از قائم‌مقامی رهبری استعفا کرد و امام نیز در همان روز طی نامه دیگری با این استعفا موافقت کرده تأکید کردند که در اسلام مصلحت نظام از مسائلی است که مقدم بر هر چیز است.

جناب آقای منتظری

با دلی پر خون و قلبی شکسته چند کلمه‌ای برایتان می‌نویسم تا مردم روزی در جریان امر قرار گیرند. شما در نامه اخیرتان نوشته‌‏اید که نظر تو را شرعاً بر نظر خود مقدم می‏‌دانم؛ خدا را در نظر می‌گیرم و مسائلی را گوشزد می‌کنم. از آنجا که روشن شده است که شما این کشور و انقلاب اسلامی عزیز مردم مسلمان ایران را پس از من به دست لیبرالها و از کانال آنها به منافقین می‌سپارید، صلاحیت و مشروعیت رهبری آینده نظام را از دست داده‌‏اید. شما در اکثر نامه‌ها و صحبت‌ها و موضع‌گیری‌هایتان نشان دادید که معتقدید لیبرالها و منافقین باید بر کشور حکومت کنند.

به قدری مطالبی که می‌گفتید دیکته شده منافقین بود که من فایده‌ای برای جواب به آنها نمی‌دیدم. مثلاً در همین دفاعیه شما از منافقین تعداد بسیار معدودی که در جنگ مسلحانه علیه اسلام و انقلاب محکوم به اعدام شده بودند را منافقین از دهان و قلم شما به آلاف و الوف رساندند و می‌بینید که چه خدمت ارزنده‏ای به استکبار کرده‌‏اید.

شما از این پس وکیل من نمی‌‏باشید و به طلابی که پول برای شما می‏ آورند بگویید به قم منزل آقای پسندیده و یا در تهران به جماران مراجعه کنند. بحمداللّه‏ از این پس شما مسأله مالی هم ندارید. اگر شما نظر من را شرعاً مقدم بر نظر خود می‌‏دانید ـ که مسلماً منافقین صلاح نمی‌دانند و شما مشغول به نوشتن چیزهایی می‌شوید که آخرتتان را خراب‌تر می‏‌کند.

دیگر نه برای من نامه بنویسید و نه اجازه دهید منافقین هر چه اسرار مملکت است را به رادیوهای بیگانه دهند.

نامه‌ها و سخنرانیهای منافقین که به وسیله شما از رسانه‌های گروهی به مردم می‏ رسید؛ ضربات سنگینی بر اسلام و انقلاب زد و موجب خیانتی بزرگ به سربازان گمنام گردید؛ برای این‌که در قعر جهنم نسوزید خود اعتراف به اشتباه و گناه کنید.

 

آقای منتظری پیش از عزل خود، در سخنانی رو در رو خطاب به هیأت مرگ برای نسل‌کشی مجاهدین در سال ۶۷ (شامل رئیسی جلاد)، دربارهٔ جنایتهایی که در زندانهای سراسر کشور برای قتل‌عام مجاهدین سر موضع صورت می‌گرفت، از جمله، گفته بود:

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/52a3782c-91dc-4373-955b-ad6b75a10707"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات