728 x 90

باب بلکمن: آزادی اسدالله اسدی دیپلمات تروریست، رژیم ایران بزرگترین حامی تروریسم در جهان را جری‌تر می‌کند

باب بلکمن نماینده پارلمان انگلستان
باب بلکمن نماینده پارلمان انگلستان

باب بلکمن پارلمانتر نماینده مجلس انگلستان جمعه ۵خرداد، آزادی دیپلمات تروریست رژیم از سوی دولت بلژیک را منزجرکننده عنوان کرد و این اقدام را به منزله جری‌تر کردن رژیم ایران به اقدامات تروریستی علیه منتقدان و مخالفان این رژیم ایران توصیف کرد.

بلکمن با انتشار توئیتی نوشت: من آزادی دیپلمات ایرانی اسدالله اسدی را که به اتهام تروریسم و طراحی برای بمب‌گذاری در اجتماع ایران آزاد، جنبش مقاومت ایران به ۲۰سال زندان محکوم شده بود را به‌شدت محکوم می‌کنم. .
من به‌عنوان یکی از قربانیان و شاکیان بی‌شمار او در این پرونده در بلژیک، از این تصمیم شوکه و منزجر شده‌ام، تصمیمی که تنها رژیم ایران، بزرگترین حامی تروریسم در جهان را جری می‌کند تا عملیات تروریستی بیشتری را علیه منتقدان و مخالفان ایرانی در اروپا را طراحی کند.
نماینده مجلس انگلستان در ادامه نوشت: درک من این است که با تصمیم برای آزادی اسدی بدون اطلاع قبلی من یا سایر قربانیان، حکم دادگاه قانون اساسی در بلژیک دور زده شده است.
آزادی اسدی به‌عنوان بخشی از تبادل زندانی بین بروکسل و تهران امروز به این معنی است که او نه تنها اجازه دارد از عدالت و پاسخگویی به جرم خود بگریزد، بلکه به دیپلماسی غیرقابل قبول و غیرقانونی گروگان‌گیری رژیم نیز پاداش می‌دهد.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/71b8d850-ebaf-42e3-af32-f00bf9ab8be9"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات