728 x 90

اهانت رژیم آخوندی به مردم خوزستان: فرهنگ قبیله‌ای عشیره‌ای عامل اصلی شیوع کرونا در خوزستان است

جلسه ستاد کرونای رژیم آخوندی
جلسه ستاد کرونای رژیم آخوندی
  • نمکی در جلسه کرونای رژیم با حضور روحانی: خیز این بیماری درست بعد از بازگشایی‌ها اتفاق افتاد، فرهنگ قبیله‌ای عشیره‌ای عامل اصلی شیوع کرونا در خوزستان است

آخوند روحانی در جلسه کرونای رژیم روز ۲۳اردیبهشت در رابطه با شیوع و گسترش کرونا در خوزستان از نمکی وزیر بهداشت سؤال کرد: ‌یعنی چی شد که یک اوجی را ما در خوزستان موقت دیدیم؟ این معنی‌اش این است که مثلا تو یک محله‌ای ملاحظه نکردند؟ تو عموم شهر ملاحظات را گذاشتند کنار؟ ‌چطور شد یک‌مرتبه یا یک گروهی مثلا از یک شهر دیگه بودند پا شدند با اتوبوس آمدند آنجا؟ این چیه؟ یعنی یک مقدار توضیح بدهید بد نیست برای این‌که مردم هم بدانند که اوجگیری به چه راحتی انجام می‌گیرد یا به چه سختی؟

سعید نمکی در پاسخ به سؤال آخوند روحانی گفت: متأسفانه در خوزستان آنچه که ما به جمعبندی رسیدیم خیز این بیماری درست بعد از بازگشایی‌ها اتفاق افتاد یک مقدار هم فرهنگ قبیله‌ای عشیره‌ای در رفت و آمدها و برگزاری مراسم و عزا و عروسی و عدم رعایت پروتکلها عامل اصلی این شیوع شده و مرتب هم همکاران ما دارند رصد می‌کنند ما تختهای بیمارستانی‌مان همین الآن در خوزستان در پیک این خیز اپیدمی استان هنوز ۵۰درصد تخت خالی داریم. (سایت آخوند روحانی ۲۳اردیبهشت ۹۹)