728 x 90

انگلستان و فرانسه توافقنامه ۳۵کشوری را برای کنترل جاسوس افزارها و هکرهای مزدور رهبری می‌کنند

مقابله با حملات سایبری
مقابله با حملات سایبری

خبرگزاری رویترز روز سه‌شنبه ۱۷بهمن نوشت: انگلستان و فرانسه توافقنامه ۳۵کشوری را برای کنترل جاسوس افزارها و هکرهای مزدور رهبری می‌کنند.
کشورهای تحت رهبری انگلستان، فرانسه و آمریکا و شرکت‌های فناوری از جمله گوگل، مایکروسافت و متا روز سه‌شنبه بیانیه‌یی مشترک امضا کردند که در آن نیاز به اقدامات بیشتر برای مقابله با استفاده مخرب از ابزارهای جاسوسی سایبری را تشخیص دادند.
این بیانیه توسط ۳۵کشور در کنفرانسی به میزبانی انگلستان و فرانسه برای مقابله با افزایش دسترسی و استفاده از نرم افزارهای جاسوسی مورد استفاده برای شنود تماسهای تلفنی، سرقت عکس‌ها و کار با دوربین‌ها و میکروفون‌ها از راه دور امضا شد.
ابزارهای جاسوس‌افزار هم‌چنین می‌توانند توسط هکرهای استخدامی که کمپینهای هک مزدور را از طرف مشتریان تجاری انجام می‌دهند، استفاده شوند.
ایالات متحده روز دوشنبه یک سیاست جدید محدودیت روادید را برای کسانی که گفته است از نرم افزارهای جاسوسی تجاری سوء‌استفاده می‌کنند، اعلام کرد.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/773f6b61-4ec6-4b2b-b460-83e065c22380"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات