728 x 90

انفجارات مهیب در مناطق تحت کنترل شبه‌نظامیان رژیم ایران در آلبوکمال و دیرالزور سوریه

حملات پهپادی به مواضع شبه  نظامیان رژیم در سوریه - عکس از آرشیو
حملات پهپادی به مواضع شبه نظامیان رژیم در سوریه - عکس از آرشیو

دیدبان حقوق‌بشر سوریه طی گزارشی از وقوع چند انفجار مهیب در مناطق تحت نفوذ شبه‌نظامیان وابسته به رژیم ایران در شهر آلبوکمال و حومه شرقی دیرالزور در سوریه خبر دادند.
العربیه روز یکشنبه ۷آذر به‌نقل از دیدبان حقوق‌بشر سوریه نوشت، در نتیجه چند انفجار مهیب در مناطق تحت نفوذ شبه‌نظامیان وابسته به رژیم ایران و انفجارهای پی درپی، دود سیاه و غلیظی در نزدیکی بیمارستان عایشه در مرکز شهر آلبوکمال از زمین بلند شده و چند پهپاد نیز بر فراز آسمان شهر مشاهده شده است.
انفجارهای مهیب در مناطق تحت نفوذ شبه‌نظامیان وابسته به رژیم ایران، چند روز پس از حملات سنگین هوایی پهپادهای ناشناس به مواضع شبه‌نظامیان وابسته به رژیم ایران در مناطق استراتژیک در آلبوکمال رخ می‌دهد.
همزمان با وقوع این انفجارها، پهپادهای ناشناس بر فراز آسمان شهر آلبوکمال و دیرالزور مشاهده شدند.
دیدبان حقوق‌بشر سوریه در ادامه افزود: معمولاً در چنین مواردی انگشت اتهام به سمت اسراییل نشانه می‌رود اما این کشور همواره درباره این حملات سکوت اختیار کرده است.
از این پیش‌تر، مناطق تحت نفوذ رژیم ایران در تاریخ ۲۸آبان ماه جاری نیز مورد حملات سنگین هوایی قرار گرفت. پهپادهای ناشناس چندین مقر شبه‌نظامیان وابسته به رژیم ایران در حومه شرقی آلبوکمال را هدف قرار دادند. حملات این پهپادها که به احتمال زیاد اسراییلی هستند، چند زاغه مهمات را به کلی منهدم کرده و خسارات سنگینی بر نیروهای رژیم ایران وارد کردند.
هم‌چنین در روز ۱۹ آبان پهپادهای ناشناس سایتها و انبارهای تسلیحاتی متعلق به شبه‌نظامیان رژیم ایران را هدف قرار داد.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/62d06dcb-bb93-4c19-beaf-df0ed0953580"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات