728 x 90

انزجار عمومی از رژیم یزیدی خامنه‌ای در نوحه‌های ضدحکومتی و مراسم محرم

مراسم محرم
مراسم محرم

 

انزجار عمومی از رژیم یزیدی خامنه‌ای در نوحه‌های ضدحکومتی و مراسم محرم

روزنامه حکومتی جهان صنعت ۷مراد ۱۴۰۴نوشت: در مراسم سوگواری محرم امسال، از حیث پرداختن به مسائل روز سیاسی و اجتماعی توجه‌برانگیر بود. ارشارات و ارجاعات سیاسی به مسائل حساس روز هم‌چون بحث حجاب یا مشکلات اقتصادی و مصائب معیشتی به چشم می‌آمد.

در واکنش به نوحه‌ها، آخوند حسینی بوشهری رئیس باند جامعه مدرسین حوزه قم و عضو مجلس خبرگان ارتجاع گفت: برخی برای امام حسین نوحه‌سرایی می‌کنند، اما به‌گونه دیگری دشمن شادکن می‌شوند، به سر و سینه هم می‌زنند اما در مسیری سینه‌زنی می‌کنند که رادیوها و رسانه‌های بیگانه حرف و شعارشان را بازتاب دهند.

به گزارش رسانه حکومتی امتداد، عابدی، مدیرکل ارشاد رژیم در استان یزد در واکنشی مستقیم و شدیداللحن به نوحه‌های اعتراضی چند هیأت مذهبی شهر یزد، حتی مداحانی که نوحه‌های انتقادی یا اعتراضی خوانده‌اند از جمله برخی نوحه‌خوانهای یزد را در ردیف «شیطان و یارانش» قرار داد و نوشت: «شیطان و یارانش ناامید از خاموشی نور عشق حسین، برای ایجاد انحراف و تحریف در عزاداری شیعیان تلاش می‌کنند.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/5da6257a-6565-4d03-b511-ee005e351716"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات