728 x 90

انتصاب پاسدار یوسف نوری در پست وزارت آموزش و پرورش

شورای ملی مقاومت ایران
شورای ملی مقاومت ایران

شورای ملی مقاومت ایران -سربرگ

انتصاب پاسدار یوسف نوری در پست وزارت آموزش و پرورش

۱۳ عضو کابینه رئیسی از پاسداران هستند و تاکنون ۹ پاسدار را به‌عنوان استاندار نصب کرده است

 

صبح امروز مجلس ارتجاع به پاسدار یوسف نوری به‌عنوان وزیر آموزش و پرورش رئیسی رأی اعتماد داد. وی که از دهه۶۰ در سپاه پاسداران بوده نقش فعالی در فرستادن کودکان و دانش‌آموزان به روی میدانهای مین داشته است و به‌نظر می‌رسد این تنها ربط محتوایی این پاسدار جنایتکار با آموزش و پرورش است. وی هم‌چنین سال‌ها از مدیران بنیادهای غارت و چپاول سپاه، موسوم به قرارگاه خاتم‌الانبیاء و بنیاد شهید و ایثارگران بوده است.

 

نماینده رژیم از نیشابور در جلسه علنی امروز فاش کرد که انتصاب نوری از قبل مشخص شده است. وی خطاب به نوری گفت: «مجلس تصمیم گرفته که به شما رأی دهد».

 

پاسدار نوری در سخنرانی خود در مجلس گفت: آموزش و پرورش را  باید به مدرسه تربیتی قاسم سلیمانی تبدیل کنیم و دانش آموزی ولایی تربیت کنیم و افزود شورای عالی آموزش و پرورش «در برابر نفوذ سند ۲۰۳۰ کاملاً منفعل عمل کرد، سرکردگان سند آموزشی ۲۰۳۰ در ایران که تعداد بسیار معدودی هستند باید بدانند که جایی در آموزش و پرورش نخواهند داشت».

 

با انتصاب پاسدار نوری به وزارت آموزش و پرورش، تعداد پاسداران و عوامل نیروی قدس در کابینه رئیسی به ۱۳نفر بالغ می‌شود، شامل ۹ وزیر (وزرای کشور، امور خارجه، راه و شهرسازی، گردشگری، نیرو، ورزش، علوم، بهداشت و آموزش و پرورش) و ۴تن از معاونان او (پاسداران رضایی، حسینی، اسلامی و قریشی).

 

علاوه بر اینها روز ۳۰آبان ۱۴۰۰ در گرماگرم تظاهرات مردم چهار محال و بختیاری، سرتیپ پاسدار غلام‌علی حیدری به سمت استاندار چهارمحال و بختیاری منصوب شد. هم‌زمان حسن بهرام‌نیا دیگر همکار حیدری هم به استانداری ایلام گماشته شد. علاوه بر این تاکنون رئیسی ۹ پاسدار را به استانداری منصوب کرده است که شامل استانداران آذربایجان غربی، خراسان رضوی، بوشهر، هرمزگان، لرستان، ایلام، قم، چهارمحال و بختیاری و خوزستان می‌شود. و در حال تکمیل کردن روند نظامی کردن کامل وزارت کشور است.

 

جلاد۶۷ درست دو ماه و ۱۶روز پس از به کرسی نشستن، «کفالت اجتماعی» تهران را نیز رسماً به سپاه جنایتکار پاسداران سپرد. پیش از این امین توکلی‌زاده معاون اجتماعی شهرداری تهران، اعلام کرد که قرارگاه ضدخاتم‌الانبیای سپاه با کمک مساجد و ائمه جمعه، موضوع «کفالت اجتماعی» پایتخت را دنبال می‌کند (اقتصاد نیوز ۲۸مهر ۱۴۰۰).

 

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۷ آذر ۱۴۰۰ (۲۸ نوامبر ۲۰۲۱)

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/886738a6-28b4-48ea-8178-dd5b9ff8256b"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات