728 x 90

الحره: تظاهر کنندگان نیویورک از حضور رئیسی در سازمان ملل ابراز انزجار کردند

انعکاس تظاهرات ایرانیان آزاده علیه حضور رئیسی جلاد در برابر مقر ملل متحد
انعکاس تظاهرات ایرانیان آزاده علیه حضور رئیسی جلاد در برابر مقر ملل متحد

تلویزیون الحره ۲۸شهریور ضمن انعکاس تظاهرات ایرانیان آزاده علیه حضور رئیسی جلاد در برابر مقر ملل متحد گزارش داد: مخالفان رژیم ایران به‌منظور ابراز تنفر از حضور ابراهیم رئیسی در جلسات سالانه مجمع عمومی ملل متحد، در مقابل مقر ملل متحد در نیویورک تجمع کردند. تظاهر کنندگان رئیس‌جمهور رژیم ایران را به دست داشتن در نقض حقوق‌بشر در دهه هشتاد متهم کردند.

کسری نجات یک تظاهر کننده گفت: رئیسی مردم ایران را نمایندگی نمی‌کند. دستان او آلوده به خون است. او بیش از ۳۰هزار ایرانی از مجاهدین خلق ایران را در سال۱۳۶۷ به‌قتل رسانده است. رئیسی یکی از ۵نفری بوده که تصمیم این کشتار را گرفته است. به همین دلیل او جنایتکار است و نباید در ملل متحد به او کرسی اختصاص داده شود.

فرزانه گودرزی نیز از دیگر تظاهر کنندگان گفت: چطور با رژیم ایران به‌عنوان یک رژیم تروریستی که گروگانگیری می‌کند کار می‌کنید؟ و میزان زیادی پول به آن می‌دهید. میلیاردها دلار برای آزادی پنج نفر داده شده است. از نظر من این کار درستی نیست.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/938b8f52-32cc-4f4e-9f37-38d20a3e0302"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات