728 x 90

البلاد عربستان/ رجوی: زمان سرنگونی آخوندها فرا رسیده است

زمان سرنگونی آخوندها فرا رسیده است
زمان سرنگونی آخوندها فرا رسیده است

البلاد عربستان مطلبی از دکتر سنابرق زاهدی مسئول کمیسیون قضاییه شورای ملی مقاومت ایران درباره تظاهرات بزرگ پاریس درج کرد:

هزاران تن از ایرانیان هوادار مقاومت در تظاهرات بزرگی که در پاریس به‌ مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب ایران علیه دیکتاتوری شاه برگزار شد شرکت کردند. این تظاهرات از میدان دانفرروشرو شروع شده و تا پارک انولید در پاریس ادامه داشت. تظاهر کنندگان با شعارها و پلاکاردهای خود ادامه نقض حقوق‌بشر در ایران، افزایش توطئه‌های این رژیم تروریستی علیه مقاومت و همچنین ادامه برنامه‌های موشکی و هسته‌یی رژیم را محکوم کردند.

تظاهر کنندگان حمایت خود را از قیامها و اعتراضات مردم ایران علیه دیکتاتوری مذهبی آخوندها اعلام کردند. خانم مریم رجوی رئیس‌جمهور منتخب مقاومت ایران جمعیت بزرگ تظاهر کنندگان را خطاب قرار داد و گفت: با سقوط دیکتاتوری فاسد شاه که بر شکنجه استوار بود، وارثان واقعی آن بر ایران حاکم شدند و الآن زمان سرنگونی آخوندهای حاکم فرا رسیده است. وی افزود مردم ما دوران جدیدی را شروع کرده‌اند، دوران جدیدی در جنگ آنها برای سرنگونی حکومت تروریستی که به اسم دین بر ایران حکومت می‌کند. به این دلیل است که مردم ایران از جامعه بین‌المللی انتظار دارند تا این مبارزه برای آزادی ایران و جهان در تمامیت آن از شر این رژیم فاشیستی مذهبی را به‌رسمیت بشناسد. خانم رجوی تأکید کرد که پایان دادن قاطع به بحرانها در این منطقه در گرو سرنگونی این رژیم فاشیستی مذهبی است. و این اساس راه‌حل برای مشکل ایران و مکانیزم ایجاد صلح و آرامش در منطقه و جهان است، باید حق مردم ایران برای تغییر این رژیم و برقراری دموکراسی را به‌رسمیت شناخت.

خانم رجوی با تأکید بر ضرورت وارن کردن سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات آخوندها در لیستهای تروریستی آمریکا و اروپا، سؤال کرد آنها که هم‌چنان سیاست شکست‌خورده مماشات را با آخوندها دنبال می‌کنند: چرا می‌خواهند که مشکلات و ریختن خون مردم ایران و مردم کشورهای منطقه ادامه داشته باشد؟

خانم رجوی تأکید کرد که مردم و مقاومت ایران نمی‌خواهند که این رژیم نه حتی یک گلوله داشته شد و نه یک بشکه نفت بفروشد، و نه یک دلار از ثروتهای مردم ایران را برای سرکوب و تروریسم هزینه نماید.

این تجمع با حمایت زیادی از سوی ایرانیان در کشورهای اروپایی و سازمانهای مداقع حقوق‌بشر و کانون ها و کمیته‌های پارلمانی و شهرداران مناطق مختلف پاریس و شهرهای ایل دوفرانس روبه‌رو شد.

از جمله شخصیتهایی که در شروع این تظاهرات سخنرانی کردند عبارت بودند از ژیلبر میتران رئیس مؤسسه فرانس‌لیبرته دانیل میتران، میشل دوووکولو عضو مجلس ملی فرانسه و رئیس کمیته پارلمانی برای ایران دمکراتیک، سید احمد غزالی نخست‌وزیر اسبق الجزایر و رئیس کمیته همبستگی عربی اسلامی با مقاومت ایران، آلخو ویدال کوادراس معاون سابق پارلمان اروپا و رئیس کمیته بین‌المللی در جستجوی عدالت، جرج صبرا از شخصیتهای اپوزیسیون سوریه، ژان فرانسوا لوگاره شهردار منطقه یک پاریس، ژرار لوتن از کانون نویسندگان فرانسه، آقای ژان پیر میشل عضو مجلس سنا و بنیانگذار کمیته فرانسوی برای ایران دمکراتیک، فرانسوا کلکومبه رئیس مؤسسه بررسیهای خاورمیانه و پیر برسی رئیس حقوق‌بشر نوین.

این تظاهرات بزرگ که با صدای طبلها و شعارهای پر شور برگزار شد بیانگر روحیه مقاومت در بین ایرانیان و شرکت‌ کنندگان در تظاهرات بود. آنها صدای مردم ایران که طی سال گذشته به اعتراضات و اعتصابها ادامه دادند را بازتاب می‌کردند.

در پایان این تظاهرات بیانیه پایانی تظاهرات که اقدامات تروریستی آخوندها علیه مخالفان ایرانی در اروپا و ادامه برنامه موشکی و هسته‌یی خطر ناک این رژیم و ادامه سرکوب و قتل در ایران و جنگ در منطقه را محکوم می‌کرد قرائت شد، بیانیه جامعه بین‌المللی را به قاطعیت در برابر این رژیم و به‌رسمیت شناختن حق مردم و مقاومت ایران برای سرنگونی رژیم آخوندی فراخواند.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات