728 x 90

افشای فضاحتهای غارتگری سپاه خامنه‌ای؛ برای یکدست کردن بیشتر نظام

سپاه پاسداران - آرشیو
سپاه پاسداران - آرشیو

منصور حقیقت‌پور از باند مغلوب در واکنش به افشای ابعاد فساد در سپاه و سرکردگان وقت سپاه از جمله پاسدار قالیباف گفت: فایل صوتی اخیر با هدف زدن قالیباف منتشر شد. این قصه برای سال۹۷ بود، الآن سال۱۴۰۰ در حال اتمام است چرا یک فایل صوتی بعد از ۴سال منتشر شد؟ من فکر می‌کنم، دارند دورخیز می‌کنند تا قالیباف را بیندازند و سه قوه را بیشتر با هم هماهنگ کنند. (سایت نامه نیوز رژیم ۲۴بهمن)

به‌دنبال برملا شدن بخش دیگری از فساد مالی حاکم بر سپاه ضدمردمی پاسداران، بامداد امروز روزنامه حکومتی شرق روز یکشنبه ۲۴بهمن در یک تصفیه حساب باندی در همین مورد نوشت: «در آن قرارداد قرارگاه خاتم بیش از ۹۰۰میلیارد تومان از شهرداری تهران دریافت کرد، شرکت رساتجارت (از زیرمجموعه‌های سپاه) ۱۸۰میلیارد تومان طلبکار نشان داده شد که بعد مشخص شد شش هزار میلیارد تومان بدهکار است. ۱۲هزار و ۹۰۰میلیارد تومان منابع شهرداری تهران به هلدینگ سپاه واگذار شد در حالی که فقط سه‌هزار و ۲۰۰میلیارد تومان هزینه شد. و مابقی پول شهرداری در اختیار نهادی قرار گرفت که هیچ ارتباط کاری‌ای با شهرداری تهران نداشت».

 

درپی افشای فایل صوتی سرکردگان سپاه خامنه‌ای و روشدن فضاحتهای غارتگری سپاه، عباس‌زاده مشکینی عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس آخوندی روز شنبه ۲۳بهمن با قبول غارتگری در سپاه پاسداران، به نفوذ در سطوح بالاتر حاکمیت آخوندی اعتراف کرد و گفت: ممکن است در این مجموعه به این بزرگی ۴ پلشتی هم وجود داشته باشد که این هم طبیعی است.

و گفت: به نظر من این‌ها بازی‌ها و شیطنتهایی است که برخی درمی‌آورند تا به‌زعم خودشان، به سپاه آسیب بزنند. گاهی پدیده نفوذ در خود سیستم‌های نظارتی و جایگاههای حساس وارد شده، اینها خیلی مهم است و باید آن را جدی بگیریم.

وی به‌ناچار به کوچک نمایی این افشاگری پرداخت و گفت: به‌نظر من انتشار این فایل اتفاق خاصی نیست و دشمنان نباید خیلی قند در دلشان آب شود که کار بزرگی کرده‌اند.

عباس‌زاده با رو شدن این افتضاح بزرگ مجبور به پذیرش آن شد و افزود: باید بپذیریم که نفوذ اتفاق افتاده و این واقعیت تلخی است. اگر ما مشغول فروعات بشویم، انرژی ما به کنترل مسائل معمولی هدایت شود و نفوذ استراتژیک در جایگاههای حساس و برای خرابکاریهای با هزینه بالا با خسارت فیزیکی و نرم صورت گیرد، برای منحرف کردن ما از طراحی یک سیستم کارآمد و استفاده از عناصر کارآمد در مدیریت جایگاههای حساس، کار خودش را می‌کند.

 

در این فایل صوتی که مربوط به سال۹۷ بوده و به‌صورت گسترده در شبکه‌های اجتماعی انتشار یافته، نشان داده شده که سرکردگان سپاه پاسداران از جمله سردژخیم قاسم سلیمانی، پاسدار محمد جعفری و پاسدار قالیباف درگیر فسادهای هزاران میلیاردی بوده‌اند.

رسانه حکومتی رویداد ۲۴ نوشت که در این فایل صوتی افشا شده، درباره «تخلفات ۸هزار میلیاردی هلدینگ یاس و هم‌چنین قالیباف و پاسدار آبرومند سخن گفته شده. در این فایل صوتی، از تلاش برای پوشاندن رد پای عاملان تخلف، صحبت می‌شود و ذوالقدر مدعی شده قالیباف در مسجد محل دیداری با او داشته تا به‌نحوی کار را جمع کند. در این فایل صوتی نام افراد دیگری هم‌چون حسین طائب در ماجرای محمدعلی نجفی و پاسدار قاسم سلیمانی در موضوع بدهیهای سپاه نیز آورده شده است.

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/0ab7e167-d0e2-4b1f-80f4-700f18593823"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات