728 x 90

افشای دروغ‌درمانی رئیسی، توسط پاسدار قاسمی از نزدیک‌ترین مهره‌های خامنه‌ای!

پاسدار سعید قاسمی- رئیسی جلاد و حسن خمینی
پاسدار سعید قاسمی- رئیسی جلاد و حسن خمینی

صبح روز شنبه ۲۷خرداد رئیسی جلاد نزدیک‌ترین بسیجی‌های خامنه‌ای را در جماران جمع کرد تا در ادامهٔ دروغ‌درمانی‌های خود، از کارهای او تعریف و تمجید کنند. اما فضاحت دروغهای رئیسی، به‌ویژه دربارهٔ مسکن آن‌قدر رسوا بود که پاسدار سعید قاسمی، سرچماقدار خامنه‌ای هم ضمن حمله به رئیسی به آن اذعان کرد.

پاسدار سعید قاسمی خطاب به رئیسی جلاد گفت:

ما چگونه جناب رئیس‌جمهور بایستی نشون بدیم که خانه می‌سازیم لاکچری ۲۷روزه که نه الآن رسوندیم۲۰روزه کلید تحویل، کلید تحویل،

جناب رئیسی اومدید توی اندیکا فرمودید که بشود، الآن به دروغ اعلام کردند که ۴۰۰واحد آماده کردیم تحویل دادیم ببخشید ها بهشون گفتم آقا نگین و این مدل دروغگویی مال دولتهای قبل بود شما ۴۰۰شما شما ۴تا را برین ببین، بگین الا برکت الله (خنده حضار)

(سایت حکومتی انتخاب -۲۷خرداد۱۴۰۱)

 

آخوند رئیسی در همین جلسه در واکنش به تحریم‌های آمریکا گفت:

حالا می‌خواهند با تحریم‌ها ما را محدود کنند مگر تحریم‌ها تاکنون توانسته ما را محدود بکند؟ آنچه ما توانستیم راه برون‌رفت از تحریم‌ها را دنبال کنیم و من هم تعجب هستم از آمریکاییها از سویی پیغام می‌فرستند برای این‌که ما آماده هستیم برای مذاکره و توافق از سوی دیگه هی بر لیست تحریم‌ها می‌افزایند این چه نحو عمل کردن است؟ ماکه اعلام می‌کنیم به شما اعتماد نداریم دنیا به ما حق بدهد که ما نباید به اینها اعتماد کنیم.

(تلویزیون شبکه سه رژیم ۲۷خرداد)

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/57301ec2-d42c-4197-8623-44c20989c48a"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات