728 x 90

اعضای مجلس ارتجاع وضعیت معیشتی و اوضاع انفجاری جامعه را به گردن روحانی انداختند

مجلس ارتجاع
مجلس ارتجاع

روز چهارشنبه ۲۴دی حملات اعضای مجلس ارتجاع به آخوند روحانی به‌خاطر وضعیت معیشتی و اوضاع انفجاری جامعه، بودجه و تحریم‌ها ادامه یافت.

دهمرده، مجلس ارتجاع ۲۴دی ۹۹:

جناب آقای دکتر روحانی حقیقتاً این گرانی کمرشکن آستانه تحمل مردم را بریده، پیوسته مورد سؤال واقع می‌شویم حقیقتاً تعدادی از این مسئولان بر مردم گرانی می‌کنند بر دوش مردم به جای این‌که مشکل را حل بکند خود اینها تبدیل به مشکل شدند.

منتظری، مجلس ارتجاع ۲۴دی ۹۹:

آقای رئیس‌جمهور روند نامناسب افزایش قیمتها آه از نهاد مردم برآورده و سفره معیشت آنان را هر روز کوچکتر می‌کند برخی از شواهد و قرائن حاکی از آن است که بودجه برخی از استانهای محروم از جمله گلستان در لایحه بودجه کاهش پیدا کرده است.

امامی راد، مجلس ارتجاع ۲۴دی ۹۹:

با خانه‌نشینی دورکاری بی‌تفاوتی به اوضاع و مدل مدیریتی و سیاست شاه سلطان حسینی و استمرار این شرایط فقط می‌توان گفت کار ایران با خداست. آقای رئیس‌جمهور خانه‌نشینی و ادامه این ننگ و عدم نظارت بر بازار و گرانی‌های افسار گسیخته و فقط و فقط شاهد دغدغه نان و آب مردم بودن تا کی؟

آقای رئیس‌جمهور غفلت خواب سنگین شما و برخی دولتمردان و به‌اصطلاح ژنرال‌های‌تان این خواب سنگین هم آب سنگین را تحت شعاع قرار داد هم بی‌تدبیری و ناامیدی را در جامعه رواج داد و هم اشتهای دشمنان قسم خورده نظام و انقلاب و اذناب و تفاله‌های داخلی‌شان را افزایش داد.

صباغیان، مجلس ارتجاع ۲۴دی ۹۹:

تذکر بعدی من به رئیس محترم جمهور هست امروز عزیزان ببینید که قیمت کالاها خیلی افزایش پیدا کرده خصوصاً کالاهای اساسی بعضی از کالاهای مورد نیاز مثل تخم‌مرغ روغن مردم تحت فشار هستند واقعاً تحمل آن سخت است برای ما و شما نه! کسی که در یک خانه گرم و نرمی نشسته هرگز نمی‌تواند از پشت پنجره آن سرمای بیرون را لمس کند.

سعیدی، مجلس ارتجاع ۲۴دی ۹۹:

اگر حقوق معلمان خرید خدماتی یک سی‌ام فلان حقوق بگیر نجومی بگیر باشد،

اگر رئیس‌جمهور ما در دوش روزانه خود ۲۵۰لیتر آب مصرف کرد، اما برای آن پیرمرد دشتیاری نتوانسته‌ایم برای همه مصارفش ۱۵لیتر فراهم کنیم،

اگر ما نمایندگان ملت هر روز توئیت کردیم، اما توئیتر برای مردم فیلتر باشد،

اگر نهیب ما بر آن دخترکی که روسری‌اش اندکی عقب‌افتاده از فریاد ما بر آن آقازاده اختلاس‌گر بلندتر باشد

بدانید و آگاه باشید که مسیر عدالت را اشتباه پیمودیم.

دهقانی، مجلس ارتجاع ۲۴دی ۹۹:

به رئیس‌جمهور محترم و دولت توصیه می‌کنم هرگز به فکر مذاکره با آمریکا نباشند استیضاح دولت و رئیس‌جمهور به‌دلیل سیاست‌های نادرست و تحمیل فشار اقتصادی و معیشتی بر مردم و سوءمدیریت، خواسته اکثریت مردم ایران می‌باشد ولی به‌دلیل هزینه‌های زیاد آن، به مصلحت نیست؛ از مقام عظمای ولایت استدعا دارم در صورت صلاحدید دستور فرمایند دستگاههای مرتبط ایجاد نظام اجرایی نیمه ریاستی با ایجاد پست نخست‌وزیری را مورد مطالعه قرار دهند و در صورت صلاحدید اجرایی شود... .

دهقان، مجلس ارتجاع ۲۴دی ۹۹:

۸۸درصد بودجه کشور صرف هزینه‌های جاری و ۱۲درصد صرف هزینه‌های عمرانی می‌شود لازم می‌دانم نارضایتی مردم را به‌دلیل گرانی‌های افسارگسیخته که سفره فقرا را کوچک و سفره ثروتمندان را رنگین کرده است از تیم اقتصادی دولت اعلام کنم.