728 x 90

اعدام صحرایی ۱۲شهروند در استان صلاح‌الدین عراق توسط باند عصائب نیروی تروریستی قدس

پلیس عراق
پلیس عراق

تلویزیون الرافدین گزارش داد: شبه‌نظامیان جنایتکار عصائب وابسته به سپاه تروریستی قدس روز شنبه ۲۶مهر در شهرستان بلد در استان صلاح‌الدین ۱۲شهروند بیگناه از جمله دو کودک را به‌قتل رساندند و تعدادی دیگر را ربودند.

کمیته سازماندهنده تظاهرات انقلاب اکتبر عراق در بیانیه‌یی با عنوان «جنایت در استان صلاح‌الدین یک کشتار جمعی توسط شبه‌نظامیان احزاب فاسد» نوشت: شبه‌نظامیان با حمله به منازل شهروندان در شهرستان بلد تعدادی از شهروندان از جمله کودکان را ربودند و ۱۲تن از این افراد بیگناه را اعدام صحرایی کردند و اجساد آنها را در محل رها کردند. این عمل شنیع توهین آشکار به خون عراقیان و بیانگر سطح منحط شبه‌نظامیانی است که تنشه به خون عراقیان هستند.

کمیته سازماندهنده تظاهرات انقلاب اکتبر عراق تأکید کرد: مبارزه برای سرنگونی، تنها راه‌حل برای نجات عراق از رژیم سهمیه‌ای فرقه‌گرای جنایتکاری است که وجود آن باعث شکل‌گیری و تأسیس این شبه‌نظامیان تروریست شده است.

آیت‌الله فاضل البدیری از روحانیان مخالف دخالت‌های رژیم آخوندی در عراق طی بیانیه‌یی اعلام کرد:

ما قویاً جنایت آدم‌ربایی و کشتار گروهی از اهالی منطقه الفرحاتیه در شهرستان بلد را محکوم می‌کنیم این جنایت وجدان ملی عراقیان و احساسات آنها را به لرزه درآورد . ما از رئیس دولت خواهان تحقیقات فوری پیرامون این جنایت و افشای مجریان آن هستیم.