728 x 90

اعتراف به وضعیت دهشتناک سیل‌زدگان خوزستان در جلسه علنی مجلس ارتجاع: هنوز خانه‌های مردم و زمینهای کشاورزی تا دو متر زیر آب هستند

سیل در ایران
سیل در ایران

در ادامه جنگ قدرت باندهای درونی رژیم، در جلسه علنی امروز (دوشنبه ۳۰اردیبهشت) مجلس ارتجاع، یکی از نمایندگان باند خامنه‌ای به گوشه‌یی از وضعیت دهشتناک سیل‌زدگان خوزستان اشاره کرد و وعده‌های دروغین روحانی و دولتش در مورد رسیدگی به مناطق و مردم سیل‌زده را مورد حمله قرار داد.

 

قاسم ساعدی عضو مجلس ارتجاع از دشت آزادگان و هویزه گفت: « مگر قرار نبود خسارتهای مردم سیل‌زده در اسرع وقت جبران شود پس چه شد؟ مگر قرار نبود مردم به خانه هایشان برگردند؟ پس چه شد؟ آیا خبر دارید که مردم بعضی از روستاهای سیل‌زده در گرمای سوزناک تابستان هنوز در چادر و زیر درختان زندگی می‌کنند؟ آیا خبر دارید که به‌رغم فروکش سیلاب هنوز سیل بندهای شکسته شده بسته و ترمیم نشده است؟ و هنوز خانه‌های مردم و زمینهای کشاورزی تا دو متر زیر آب هستند.

عضو مجلس ارتجاع سپس به ادعاهای روحانی در زمینه کمک به سیلزدگان پرداخت و گفت: «کجاست پرداخت غرامت خانه‌های ویران شده سیل‌زدگان؟ کجاست وام های بلا عوض و کم بهره سیل‌زده‌ها؟ کجاست وعده پرداخت خسارتهای کشاورزان و دامداران آسیب دیده از سیل؟ مردم روستاهای شاکریه و کل مسیر الله اکبر دشت آزادگان در هوای گرم بیش از ۵۰درجه و روزه‌دار هنوز در زیر چادر و روی سیل بندها و زیر درختان جنگلها و در معرض جانوران و حشرات به سختی زندگی می‌کنند و در اوج بلاتکلیفی کامل به‌سر می‌برند»....

 

عضو مجلس ارتجاع اضافه بر وضعیت سیل و سیل‌زدگان در خوزستان به گوشه‌یی از کارنامه تخریب حکومت آخوندی در خوزستان اعتراف کرد و گفت: خوزستان غرق در بحرانهایی است که بیشتر مسببین آن دولتمردان هستند. ریزگردها. ندادن حقابه‌ها به زمینهای حاصلخیز جلگه خوزستان که آنها را تبدیل به کانون ریزگردها کرده است. خشکسالی، انتقال غیرقانونی آب از سرشاخه‌های رودخانه‌ها، سیلاب بی‌تدبیری دولتمردان در هدایت سیلاب.... امروزه خوزستان از مصیبتی خارج و وارد یک محنت دیگری می‌شود.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات