728 x 90

اعتراف عضو مجلس ارتجاع به افزایش ۶۰ درصدی تعرفه‌های پزشکی

افزایش ۶۰ درصدی تعرفه‌های پزشکی
افزایش ۶۰ درصدی تعرفه‌های پزشکی

علی بابایی کارنامی عضو مجلس ارتجاع از ساری در مطلبی در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: «افزایش تعرفه ۶۰درصدی خدمات پزشکی نه متناسب با توان شرکت‌های بیمه‌ای است و نه متناسب با توان اقتصادی جامعه، این یعنی محروم کردن قشر کم‌درآمد از خدمات پزشکی. دوستان بابت افزایش ظرفیت پزشکی از مردم انتقام نگیرند!»

اخیراً محمدرضا رئیس زاده رئیس سازمان نظام پزشکی رژیم خواستار افزایش ۶۰درصدی تعرفه‌های خدمات درمانی برای سال آینده شده است.

روز چهارشنبه (۲۲ دی ماه)، رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی ماده واحده «افزایش ظرفیت پزشکی در مقطع عمومی» که در جلسه ۸۵۱ و ۸۵۲ مورخ ۲۳آذر و ۱۰مهرماه ۱۴۰۰ شورای عالی انقلاب فرهنگی به تصویب رسیده است را  برای اجرا ابلاغ کرد.(خبرگزاری حکومتی ایسنا ۲۶دی)

این در حالی صورت می‌گیرد که «درمان رایگان» یکی از خواسته‌های معترضان در تجمع‌های صنفی از جمله بازنشستگان و مستمری‌بگیران که اخیرا تجمع اعتراضی داشتند، بوده است. افزایش ۶۰ درصدی تعرفه‌های خدمات تشخیص درمانی یا همان تعرفه‌های پزشکی، نگرانی‌هایی را در میان کاربران شبکه‌های اجتماعی برانگیخته است.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/e6278cfe-993c-49e1-9389-390c724f254f"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات