728 x 90

اعتراف سرکردگان سپاه و بسیج ضدخلقی به دستگیریها در تهران، شهریار و استان مرکزی

قیام سراسری مردم ایران در ۱۴۰۱
قیام سراسری مردم ایران در ۱۴۰۱

اعتراف سرکردگان سپاه و بسیج ضدخلقی

به دستگیریها در تهران، شهریار و استان مرکزی

 

سرکرده سپاه خامنه‌ای در شهرستان قدس:

این عناصر با پشتیبانیهای مالی مجاهدین

سعی در شایعه‌سازی، سازماندهی و گمراهی نوجوانان

برای مشارکت در اغتشاشات داشتند

 

خبرگزاری نیروی تروریستی قدس ۲۷شهریور۱۴۰۲: فرمانده سپاه شهرستان قدس سرگرد هادی حفیظی گفت: ۲سرشبکه از عاملان اصلی سازماندهی اغتشاشات وابسته به جریان نفاق خارج از کشور، نیز در شهرستان قدس با هوشیاری و اقدامات اطلاعاتی پاسداران گمنام در سپاه شهرستان قدس و پشتیبانی سپاه دستگیر شدند.

وی تصریح کرد: این عناصر با پشتیبانیهای مالی مجاهدین سعی در شایعه‌سازی، سازماندهی و گمراهی نوجوانان برای مشارکت در اغتشاشات داشتند که در تور اطلاعاتی سازمان اطلاعات سپاه در شهرستان قدس قرار گرفتند.

سرگرد حفیظی در پایان خاطرنشان کرد: در این ایامی که دشمنان سعی در ناامن‌سازی کشور داشتند، چندین ادمین و فعال فضای مجازی که وابستگی به رسانه‌های ضد انقلاب خارج از کشور را داشتند با اقدام به موقع شناسایی، دستگیر و تحویل مرجع قضایی شدند.

 

خبرگزاری نیروی تروریستی قدس روز ۲۶شهریور نوشت:

در اقدامات اطلاعاتی شبانه‌روزی سربازان گمنام امام زمان یک نفر از مرتبطان مجاهدین شناسایی و دستگیر شد.

 

خبرگزاری رسمی رژیم – ایرنا ۲۷ شهریور ۱۴۰۲ نوشت: فرمانده سپاه استان مرکزی گفت: با درایت سربازان گمنام و رصد به موقع، ۲۰نفر از صحنه‌گردانان برای ایجاد آشوب و اغتشاش در استان مرکزی دستگیر شدند.

پاسدار محسن کریمی روز دوشنبه افزود: این افراد قصد ایجاد اغتشاش و آشوب در استان مرکزی داشتند که با اقدام به موقع سربازان گمنام قبل از ایجاد هر گونه خرابکاری شناسایی شدند.

وی بیان کرد: هم‌چنین در ۲ماه اخیر ۴۰نفر از آشوبگران توسط دستگاههای امنیتی، فراجا و وزارت اطلاعات در استان مرکزی شناسایی و دستگیر شدند.

فرمانده سپاه استان مرکزی گفت: همان‌طور که دهها گروه مسلح در سطح کشور دستگیر شدند در استان مرکزی نیز تعدادی از افراد وابسته به مجاهدین که قصد آشوبگری و خرابکاری داشتند دستگیر و ادوات جنگی قابل توجهی از آنها کشف و ضبط شد.

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/2a3d8bd5-607c-4d8b-a22a-902db7816704"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات